X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zawsze endometrium miałam super. Zaraz po okresie po 10 mm

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Nic mi nie przepisali :/ innamorata88 mi pisała chyba o estrofemie. Tak tylko orzechy jem. Myślicie, że któryś pęcherzyk wyrośnie? Czy jak jest ich tak dużo to mogą się jakoś zablokować?
    Najlepsze jest to, że od dwóch dni mam plodny śluz, jajniki bolą. Tylko testy owu negatywy..
    Kochana wsuwaj magnez b6!! 3x3 tabletki na dzień. U mnie z poziomu 6mm w ciągu 3 dni poszło w 8,5mm.

    Clo strasznie hamuje śluzówkę, dlatego zaleca się jednocześnie przyjmowanie estrofemu.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Misia tez tak miałam. Normalnie Endo ładne tak jak Ty 10 a nawet 11 mm. A po clo bylo 7 mm

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Jestem przerażona ta ilością pęcherzyków

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Dzięki dziewczyny. Jestem przerażona ta ilością pęcherzyków
    To zadbaj teraz o grubość endometrium ;) żeby fasole miały się gdzie przyczepić! :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Każda z nas przechodzi te same etapy w staraniach ;) ja stwierdzam, że dotarłam do etapu, w którym starania stają się normalnym elementem życia, a nie pępkiem wszechświata :)

    Święte słowa BUKO! Ja też już doszłam do tego wniosku i staram się żyć jak zawsze.

    Skąd Wy macie tyle pęcherzyków? Ja mam ledwo jeden :(


    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    To zadbaj teraz o grubość endometrium ;) żeby fasole miały się gdzie przyczepić! :)

    Jeżeli jakiś wybije :-P ile musi mieć pęcherzyk żeby był ok? Myślę, ze jeszcze 4-5 dni i powinna być owu, czyli podrosna do ok. 20-21 mm. Monitoring mam za tydzień w środę więc raczej po owulacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Święte słowa BUKO! Ja też już doszłam do tego wniosku i staram się żyć jak zawsze.

    Skąd Wy macie tyle pęcherzyków? Ja mam ledwo jeden :(

    Ja miałam zawsze 1. Po clo takie cyrki, :/ mogę Ci oddać ze dwa :-P

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko - i ja się muszę zgodzić z Twoim stwierdzeniem. Też doszłam do etapu, w którym PO PROSTU się staraliśmy. I wierzę, że tak musiało być i jestem szczęśliwa. Dzisiaj u lekarza dowiedziałam się, że dzidziuś jest w macicy :) :) :)

    Zieziulka lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocila beta 338 :):) zobaczymy w piatek jaki wzrost. Z objawow to Boli mnie glowa ze masakra. Dziewczyny dziekuje Wam za wsparcie i w ogole jestescie kochane i chyba bede plakac z tego wszystkiego ;(

    ana1122 lubi tę wiadomość

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa super! Czyli co ostatecznie wszytko było u Was ok tylko trzeba było czekać? Czy coś się podleczyliście, czy jak to się udało? Czekam na wiruski :)

    I u mnie nadzieja na ovu się pojawiła na nowo bo test nieco ściemniał :D

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jak super :) missdiss i Maciejowa obie dziś macie super wieści :)
    A co do pęcherzyka to może pekna dwa i będą bliźniaki z tego :D innego pomyslu nie mam. Do endometrium to jeszcze acard bym dorzuciła, tak jak już polecalam wcześniej :)
    Natomiast ja bez zmian czekam na @ i zaczynam się czuć tak jak kiedyś kiedy nie chciałam być w ciąży i się stresowalam że @ nie przyjdzie. Psychiatra pilnie mi potrzebny. Szef mnie pytał dziś kiedy Idę do szpitala i jak tak wymijająco powiedziałam że czekam na "termin" to chcial dzwonić i robić awanturę w szpitalu że mnie nie przyjmują :D i musiałam się przyznać na co dokładnie czekam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 19:01

  • rybuuu Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko, lat mam 25 :) Cudownie czytać, ze macie dobre wieści.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 08:22

    8p3o43r8j3d1m1km.png
    5 cykli starań, niedoczynność tarczycy - Mój pamiętnik
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka - na to wychodzi. Zrobiłam błąd na początku zakładając, że uda się od razu. Ale nie żałuję, jestem teraz silniejsza i bardzo doceniam tą ciążę :) zrobiłam też progesteron dla świętego spokoju i wynik 47,98 :-D od piątku zaczynamy urlop i chcemy gdzieś polecieć na 10-11 dni a jak wrócę to będzie już na mnie czekać bijące serduszko.

    innamorata88, ana1122 lubią tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa,missdiss - cieszę się ze Wam się udalo:) miło słuchać o wysokich betach i progesteronach dla odmiany:)
    Buko nadal nie masz @? Planujesz może bętę zrobić?
    Misia ja też miałam po clo 3 albo i 4 pęcherzyki tylko ze u mnie to był problem bo pekal i tak tylko jeden a reszta się zamieniala w torbiele, często nawet duże, teraz mam taką na 6cm:/ także ja wolę mieć 1 dobry pecherzyk niż kilka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little nie planuje robić bety, bo moja @ w końcu przyjdzie, zresztą plamienia nabierają na sile to juz nawet lekkie krwawienie więc myślę że to kwestia czasu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo właśnie dlatego się martwię, że te pęcherzyki pozmieniaja się w torbiele :-(

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje teraz wasz rola jest taka żeby trzymać kciukI za nasze ciąże I zarażać nas jak najszybciej I najmocniej

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia mogą się po prostu wchłonąć jak już zostanie wybrany pecherzyk dominujący. A jeśli zamienia się w torbiele to w następnym cyklu gin powinien zmniejszyć dawkę clo. Głowa do gory:)
    Tak jest Dziewczyny, zarażać nas, ale już!;)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Zieziulka - na to wychodzi. Zrobiłam błąd na początku zakładając, że uda się od razu. Ale nie żałuję, jestem teraz silniejsza i bardzo doceniam tą ciążę :) zrobiłam też progesteron dla świętego spokoju i wynik 47,98 :-D od piątku zaczynamy urlop i chcemy gdzieś polecieć na 10-11 dni a jak wrócę to będzie już na mnie czekać bijące serduszko.
    To musi być świetne uczucie jechać na wakacje ze świadomością, że w brzuchu rośnie mały ktoś:)

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ