X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To naprawdę dziwnie masz. Trzymam kciuki. Czyli teraz masz skape krwawienia?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mam takie brazowe plamienie. Ale tak jak mówię, to dopiero drugi taki cykl,wczesniej nie mialam żadnych plamien tylko od razu @. Ale nie zaznaczam tego jako lekkie krwawienie bo wtedy of traktuje to jako pierwszy dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 20:36

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Innamorata to faktycznie kiepsko i chyba lepiej poszukać kogoś innego. Ja stwierdzam że podziwiam moja gin, bo przez ostatnie dni to aż mi głupio do niej pisać żeby nie stwierdziła że jestem stuknieta, a ona sama dzwoni i dopytuje.
    Ana, tak, już drugi taki cykl, ale tym razem to na tyle intensywne jednego dnia że nie byłam pewna czy to @ już, ale uznałam że jednak nie. Nie mam pojęcia co się dzieje i mam nadzieję że badania to wyjaśnia.
    A czy to w ogóle możliwe że miałam owu w 24 dc? Bo jeśli tak to jeszcze czeka mnie kilka dni do @

    O tak ja chyba trafiłam na gin, która ma na mnie pomysł. Przy biochemicznej sama dzwoniła i pytała co u mnie. Przyjmuje w klinice, więc już nie będziemy kombinować. :)
    Trzymam mimo wszystko kciuki za jutrzejszy test. ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata ja nie mam dobrych wspomnień z kliniki niepłodności. Lekarz był bufonem, leków nie chciał dac tylko od pierwszej wizyty gadał o in vitro. Chyba lepiej poszukać gina z dobrymi opiniami. Ana akurat dobrze trafiła ale generalnie kliniki niepłodności moim zdaniem żerują na cudzym nieszczesciu:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz więcej opinii czytam, że kliniki dążą do namówienia na iui albo in vitro. Ja akurat nie mam doświadczenia, dopiero umówiłam się na promocyjną z of wizytę w Inviccie, to zobaczę jakie będą moje wrażenia, ale myślę, że mimo wszystko to będzie tylko jednorazowa wizyta tam.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam zadowolona z wizyty w Gyncentrum. Po jednej wizycie pani z recepcji pamiętała moje imię i nazwisko, jak przyszlam po wyniki to nie musiałam się przedstawiać. Atmosfera miła, nie czułam, żeby ktoś mnie olał choć faktycznie od razu była mowa o drożności i inseminacji. No ale po to przyszlam, żeby "ktoś coś ze mną zrobił". Buko - trzymam kciuki.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam mam nadzieje że szybko dasz znać

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak więc jestem, niestety nie mam dobrych wieści, test negatywny, nawet cień cienia się nie pojawił, ale co gorsza @ dalej brak. I coraz bardziej się tym stresuje, bo nigdy tak nie miałam, a wiem, że stres mi tu nie pomaga. Ostatni cykl dłuższy niż 30 dni to chyba przed ślubem, ale to stres zrobił swoje. I w ogóle co to za temperatura? no żesz kurde :( teraz to mi się już płakać chce :(

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Tak więc jestem, niestety nie mam dobrych wieści, test negatywny, nawet cień cienia się nie pojawił, ale co gorsza @ dalej brak. I coraz bardziej się tym stresuje, bo nigdy tak nie miałam, a wiem, że stres mi tu nie pomaga. Ostatni cykl dłuższy niż 30 dni to chyba przed ślubem, ale to stres zrobił swoje. I w ogóle co to za temperatura? no żesz kurde :( teraz to mi się już płakać chce :(
    Kurcze :( może masz cykl bezowulacyjny? Podejdź do gina, żeby przepisał luteinę na wywołanie @.

    Tulę :*

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przy bezowulacyjnym to chyba @ też się w końcu pojawia? czy nie?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ale przy bezowulacyjnym to chyba @ też się w końcu pojawia? czy nie?
    Pojawia, ale dużo później - nie ma spadku progesteronu, który mógłby ją wywołać.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze poczekam do jutra. I tak jutro muszę napisać gin czy dostałam @ czy nie, więc jak nie dostanę to od razu zapytam o coś na wywołanie.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko to chyba magia tego, że jak chcemy dostać @ to ona się spóźnia, też tak miałam w tym cyklu, zawsze jak w zegarku, a tu wysokie temperatury i @ brak, a miałam umówioną wizyte u gina, potem po 3 negatywnych testach duży spadek i @.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja właśnie w tym cyklu bardzo chciałam, bo jakby wszystko było zgodnie z planem to już bym była w szpitalu. Trudno, nic na to nie poradzę, jak nie dostanę do jutro to gin mam nadzieję znowu mnie przepisze o 3 dni. Chociaż mam nadzieję, że po takim skoku jak był dzisiaj to jutro będzie spektakularny spadek i @.

  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko ja miałam w czerwcu bezowulacyjny cykl. W sumie trwał 45dni, ale ja plamień w ciągu nie miałam. Szukałam tez informacji o tym jak wyglądają te bezowulacyjne cykle i wychodzi na to, że wcale nie musi być w nich miesiączki. Może te plamienia to, żeby się nadmiaru endo pozbyć przed owu? Obserwuj śluz - jak się pojawi płodny to może być znak, że owulacja w końcu przyszła. No i przy cyklach bez owulki to mówią, żeby śluz obserwować nawet w trakcie krwawienia, bo to jest ten czas, gdzie owulacja może wystąpić podczas "okresu" (bo z definicji to to okres nie jest, tylko krwawienie śródcykliczne).

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.doz.pl/apteka/p125656-Parenton_kapsulki_60_szt.
    Dziewczyny czy słyszalyscie o takim leku na poprawę nasienia. podoba mi się sklad bo same ziołowe rzeczy tylko czy skuteczne?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, trochę mnie nie było bo miałam beznadziejny miesiąc głównie przez smutne zdarzenia w rodzinie itd, nie mogłam złapać owulacji (brak skoku temp w normalnym terminie czyli 17dc- to co wyświetla ovufriend to chyba jakiś przekręt), nie wiem czy była, czy nie, bo w końcu się załamałam i przestałam mierzyć temperaturę. Tylko raz się z mężem przytulaliśmy bo i nastrojów nie było, a że owulki tak jakby nie było to i na urlopie beztrosko piłam piwo :D a dzisiaj, dzień przed spodziewaną @ coś mnie tknęło i zrobiłam test (w środku dnia), po trzech minutach 2 kreski.... nie wiem co myśleć, to chyba jakaś pomyłka, nie? macie z tym jakieś doświadczenia, z fałszywymi plusami?

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może udało wam się strzelić W termin. A glowe zajelas czyms innym więc może się udało

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    https://www.doz.pl/apteka/p125656-Parenton_kapsulki_60_szt.
    Dziewczyny czy słyszalyscie o takim leku na poprawę nasienia. podoba mi się sklad bo same ziołowe rzeczy tylko czy skuteczne?
    Ana, ja widziałam ostatnio reklamę tego preparatu, też się nad nim chwilę zastanawiałam, chociaż on wygląda bardziej na środek na podniesienie libido i erekcję. Jak mąż bedzie chcial to możecie spróbować, bo mój nie weźmie nic ponad to co lekarz mu zalecił.
    Missdiss to może Ty będziesz ta druga ciąża w tym tygodniu, na którą czekamy :)
    Najlepiej powtorz test rano dla pewności :)

  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko, Maciejowa, gratulacje!!!!!!!!! :D:D:D:D właśnie się dokopałam do szczęśliwych wieści, dzięki Buko za wzmiankę ;) ale super, trzymam mocno kciuki!! :):):):):):)

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ