X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuję normalnie:) to bardzo miłe uczucie wiedzieć, że @ nie przyjdzie, nastrój mi dopisuje, wysypiam się, mąż o mnie dba :) dzisiaj mam endokrynologa, w środę ginekologa a od piątku zaczynam urlop :-D

    innamorata88, Buko, MisiaZ88 lubią tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynie jest mi bardzo przykro jak czytam o tych Waszych perypetiach i niepowodzeniach. Mam nadzieję, że za niedługo do mnie dolaczycie :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    8,5 mm to już chyba całkiem ładnie :)
    a ja cały czas czekam na @. Jednak los jest okrutny, bo zawsze jak nie chcę to przychodzi na czas, a jak tym razem chciałam żeby była na czas to jej nie ma. Od ponad 2 lat nie miałam dłuższego cyklu niż 28 dni, a tu taki psikus mi organizm robi, więc nie wiem czy pójdę do szpitala, bo termin zarezerwowany był na jutro, więc już przepadł :(
    Buko a może tescik warto zrobić?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupię dziś po pracy :) ale moja @ się pewnie rozkręci. W sumie to myślałam, że dziś się zaczęła, a tu się skończyła. O matko jakie ja tym razem mam rozkminy z tym moim cyklem. Ale już przynajmniej wiem, że termin mi nie przepadnie do szpitala, bo jak napisałam gin, że jeszcze czekam na @ to przepisała mnie na piątek do szpitala, więc czeka mnie pewnie weekend w szpitalu (a myślałam, że sobie odpocznę od pracy).

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko... powiem Ci tak - ja w szczęśliwym cyklu w 28 dniu poszłam do łazienki, i na papierze zobaczyłam krew i poszłam do męża i powiedziałam: eee, znowu okres, znowu się nie udało... a @ się właśnie tak zaczęła i skończyła tym jednym incydentem - i wyszły takie grube dwie krechy że mi kolana zmiękły :)

    Testuj testuj! :)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Kupię dziś po pracy :) ale moja @ się pewnie rozkręci. W sumie to myślałam, że dziś się zaczęła, a tu się skończyła. O matko jakie ja tym razem mam rozkminy z tym moim cyklem. Ale już przynajmniej wiem, że termin mi nie przepadnie do szpitala, bo jak napisałam gin, że jeszcze czekam na @ to przepisała mnie na piątek do szpitala, więc czeka mnie pewnie weekend w szpitalu (a myślałam, że sobie odpocznę od pracy).
    Trzymam kciuki. Czekamy na wynik

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To by się moja gin zdziwiła :) ale ja już psychicznie nastawilam się na badania, a nie na testy.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    To by się moja gin zdziwiła :) ale ja już psychicznie nastawilam się na badania, a nie na testy.
    Oj tam sikaj. mam dobre przeczucia

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikaj! Ja też mam dobre:D ale by było, w ciągu tygodnia dwie ciaze na forum:D może za miesiąc dwie kolejne!;)

    ana1122, innamorata88, Maciejowa lubią tę wiadomość

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dziewczyny przełamaly zły urok

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko się nie odzywa. Czyżby świętowali Z mezusiem?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, nie świętujemy bo nie sikalam :) jak @ nie przyjdzie jutro to rano zatestuje :) ale ja bym się nie nastawiala, w końcu w tym cyklu nawet owu chyba nie mialam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 19:38

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko ja bym nie dała rady wytrzymać do rana:P siknelabym z marszu;)
    Zwłaszcza ze przestało mi być szkoda kasy na testy odkąd odkryłam Pepino w Auchan:P kosztuje 3 złote a czulosc ma 10!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja kupiłam w rosmanie za 9 zł a że w opakowaniu jest jeden to czekam do rana :) i powiem wam że się boję go zrobić :( a do tego wczoraj się piwem opijalam bo byłam pewna @ rano.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    A to ja kupiłam w rosmanie za 9 zł a że w opakowaniu jest jeden to czekam do rana :) i powiem wam że się boję go zrobić :( a do tego wczoraj się piwem opijalam bo byłam pewna @ rano.
    Trzymam kciuki! :) W ogóle to siedzę i myślę. Dzisiaj na usg gin z marszu stwierdziła, że cykl w plecy, bo pęcherzyki nie pękły po ovitrelle. Ale zobaczyła płyn w Zatoce Douglasa. Czyli coś pękło. Możliwe, że usg nie widziało jakiegoś pęcherzyka z tyłu za tym wyrośniętym?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się na tym nie znam, ale wszystko możliwe :) innamorata a dlaczego klinika bocian to porażka?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ja się na tym nie znam, ale wszystko możliwe :) innamorata a dlaczego klinika bocian to porażka?
    Dużo by opowiadać, ale poczułam się tam jak krowa do wydojenia.
    Pan Doktor generalnie olał moje dotychczasowe wyniki, gdy mu mówiłam w czym jest problem to mnie wyśmiał, że może się miejscami zamienimy, generalnie stwierdził, że jeżeli chcemy się u nich leczyć, to wyniki wszystkie na nowo mają być zrobione z zaznaczeniem, że u nich. :P Pomijając już takie szczegóły, że ani dzień dobry, ani do widzenia. :P Generalnie po wyjściu stamtąd złapałam doła jak nigdy, zgnojona z góry do dołu. Dla mnie z tego słynnego Doktora Mrugacza zostało już tylko nazwisko, bo podejście ma fatalne. To nie tylko moja opinia, gdy napisałam to samo u nich na fanpage'u zaraz na priv zawtórowało mi z 10 innych pacjentek.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u to dziwne . tyle kasy zostawiasz u nich tyle kasy A oni takie podejście. U nas W artemidzie to lekarz po ciebie wychodzi I odprowadza do wyjścia. Zawsze ręke poda I wszystkie moje pytania analizuje. Badania sobie U siebie W mieście bo taniej I im to pasuje bo wiedza że U nich tyle kasy zostawiamy

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko ty od 22 sierpnia masz plamienia?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata to faktycznie kiepsko i chyba lepiej poszukać kogoś innego. Ja stwierdzam że podziwiam moja gin, bo przez ostatnie dni to aż mi głupio do niej pisać żeby nie stwierdziła że jestem stuknieta, a ona sama dzwoni i dopytuje.
    Ana, tak, już drugi taki cykl, ale tym razem to na tyle intensywne jednego dnia że nie byłam pewna czy to @ już, ale uznałam że jednak nie. Nie mam pojęcia co się dzieje i mam nadzieję że badania to wyjaśnia.
    A czy to w ogóle możliwe że miałam owu w 24 dc? Bo jeśli tak to jeszcze czeka mnie kilka dni do @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 20:32

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ