X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Wcale się nie dziwię.
    Maciejowa miałaś monitoring przed owu?

    U mnie lipa :( niby pęcherzyk ładny i to z lewego jajnika, ale endometrium bieda 6mm :( dostałam estrofem i mam się faszerować magnezem. Możliwe, że gin twierdzi, że owu będzie dzisiaj/max jutro, a testy owulacyjny blado blade?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata, ja na poprawę endometrium brałam najpierw acard 75 mg, ale miał na mnie trochę za mocne działanie, więc zmieniłam sobie na acesan (o połowę mniejsza dawka, ale dla mnie ok) i ostatnio na usg dr mówiła, że mam bardzo ładne endometrium, więc myślę, że spełnia swoją rolę acesan.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 10:12

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Innamorata, ja na poprawę endometrium brałam najpierw acard 75 mg, ale miał na mnie trochę za mocne działał, więc zmieniłam sobie na acesan (o połowę mniejsza dawka, ale dla mnie ok) i ostatnio na usg dr mówiła, że mam bardzo ładne endometrium, więc myślę, że spełnia swoją rolę acesan.
    Biorę Acard od początku cyklu :( a tu taka lipa...

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może te leki które teraz dostałas jeszcze pomogą przez te kilka dni.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata - chyba dwa razy miałam usg przed owu i pęcherzyki były. Raz miałam usg tuż po owu i wiem, że była. W tym szczęśliwym cyklu nie miałam żadnego monitoringu. Nigdy też nie miałam problemów z grubością endometrium więc ja się na tym nie znam :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    To może te leki które teraz dostałas jeszcze pomogą przez te kilka dni.
    Oby - żeby chociaż dobiło do tych 8mm

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem lekarzem, więc też nie chcę Ci tu nic sugerować, ale jaką bierzesz dawkę acardu? może jest za mała? ja sama sobie zmniejszyłam, bo bardzo łatwo robiły mi się siniaki i pękały mi naczynka, ale ja mam chyba trochę obniżoną krzepliwość i bez leków, a może u Ciebie takich problemów nie będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 10:12

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Nie jestem lekarzem, więc też nie chcę Ci tu nic sugerować, ale jaką bierzesz dawkę acardu? może jest za mała? ja sama sobie zmniejszyłam, bo bardzo łatwo robiły mi się siniaki i pękały mi naczynka, ale ja mam chyba trochę obniżoną krzepliwość i bez leków, a może u Ciebie takich problemów nie będzie
    50, może faktycznie pokombinuję z dawką :) zobaczymy co jutro wyjdzie na usg

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Witam się z Wami dzisiaj :D nowymi ciężarnymi, a w zasadzie od wczoraj to już dziś starą ciężarną i tymi przyszłymi :D
    Ja nadal analizuję swój wykres i teraz mam pytanie, może któraś z Was mi pomoże, znowu od kilku dni mam plamienia i nie wiem czy to już nie @ się zaczyna, a tym razem muszę dobrze określić pierwszy dzień. Czy możliwe, że temp dziś jeszcze wzrosła w porównaniu do wczoraj, a mimo to @ się zaczyna? jakby był spadek to byłabym pewna, a tak to nie wiem. A i w ogóle myślałam, że bez owu, to cały wykres jest płaski, a u mnie temp wzrosła, tak jak zawsze (tylko mi program nie wyznaczył owu, ale to może dlatego, że odpuściłam na kilka dni mierzenie, a później był już wzrost)
    Buko a moze te plamienia przez niski progesteron? Też ostatnio miewam plamienia i lekarz mówi żeby za 1 dzień cyklu przyjąć ten w którym jest już żywa czerwona krew. Plamienia należy zaliczyć do cyklu poprzedniego.
    A co do owu to mi się zdarzało ze owu nie było (LUF) a wykres i tak był dwufazowy, temperatura wysoka typu 37.5. Temperatura to dość zawodny sposób określania owu.
    A jesteś pewna ze się nie udało zajsc?;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 12:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już drugi taki mój cykl, a z tym plamieniem to tak dziwnie mam teraz :( przepraszam za to zobrazowanie, ale wczoraj taki bezbarwny śluz (jak płodny) z nitkami jasnej krwi, a dziś już takie bardzo ciemne na wkładce. Rano było więcej i myślałam, że to już @, a teraz mniej, więc na @ to nie wygląda. Też podejrzewałam progesteron, a moja gin powiedziała, że to może być efekt Hashimoto i tego, że jest takie bardzo agresywne :/
    Póki co jeszcze uznam to za plamienie, nie mam też tradycyjnego bólu brzucha jak w 1 dzień @, a tego bólu raczej nie da się pomylić, chociaż coś mnie pobolewa, ale to chyba ze stresu.
    Zajść to raczej się nie udało, <3 jak na lekarstwo, a i nawet jeśli było owu, to w okresie "absytnencji"

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik bety z wczoraj - ponad 1200! Końcówki nie pamiętam, bo już z wrażenia nie mogłam się skupić i w momencie zrobiło mi się słabo :-D

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny wynik Maciejowa:) tak trzymać!
    A u mnie dziś się zaczęło tradycyjne przedokresowe plamienie. Buko witaj w klubie:/

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    A u mnie dziś się zaczęło tradycyjne przedokresowe plamienie. Buko witaj w klubie:/
    :-/

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa to jest dopiero beta, wow :) ehh little, nie znoszę tego plamienia, ale u mnie już pewnie jutro @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wynik Maciejowa ;-)
    dziewczyny ja też mam plamienia. Jeszcze w kwietniu miałam po 4 dni przed. Zaczęłam pić inofem i teraz mam delikatnie 1 dzień przed. Chociaż odstawilam miesiąc temu i teraz były plamienia 1,5 dnia. Zobaczę jak będzie po clo i może znów wrócę do inofemu jak będzie gorzej.
    Maciejowa a Ty miałaś plamienia?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam problem :( wiedziałam, że będzie pod górkę, ale żeby aż tak? Nawalają mnie jajniki jak na owu, testy lh - różne, nie tylko allegrowe pokazują, że do mojej owulacji daleko jak stąd do Chin. Ginekolog twierdzi, że pęcherzyk wygląda jakby miał dzisiaj pęknąć. Ale jak ma pęknąć skoro lh gdzieś mi wcięło? Mam zapodać późnym wieczorem Ovitrelle, ale ma to sens, gdy daleko mi do naturalnego wyrzutu lh?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata mi nigdy nie wychodziły testy owu. Nawet bladej kreski nie widziałam, a mimo to na USG było widać że jestem tuż przed albo tuz po owu.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata mi lekarz mówił że tych testów nawet nie ma co stosować. Miewalam już blade wyniki gdzie owu była i piękne grube krechy (jak w tym cyklu) i bez owulacji. Myślę że ten Ovitrelle jak najbardziej jest sens podać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2016, 08:21

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Innamorata mi nigdy nie wychodziły testy owu. Nawet bladej kreski nie widziałam, a mimo to na USG było widać że jestem tuż przed albo tuz po owu.
    No nic zapodałam go wieczorem :) dzięki dziewczyny, bo te testy totalnie mnie zdołowały...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2016, 07:36

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dołuj się :) ja nigdy nie zrobiłam ani jednego dobrego testu owu, a ciążowy zrobiłam jeden fałszywie pozytywny :D więc testom nie ufam żadnym :)
    A dowiedziałaś się coś więcej o endometrium?

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ