Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle taka pozytywna informacje z rana ze nie wiem jak Wy ale ja sie czuję pozytywnie podbudowana po sukcesie Maciejowej:) nam tez sie kiedys uda! Wszystkim!!
    Tylko ze będziemy tęsknić Maciejowa..zaglądaj do nas czasem:)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Little dzisiaj Nowoczesna złożyła wniosek o refundację in vitro u Nas :);) super jak przejdzie. Wtedy jakoś lżej patrzy się na przyszłość
    Czytałam ale coś wątpię żeby to przeszło. Niemniej jednak fajnie że ktoś o nas mysli:)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Czytałam ale coś wątpię żeby to przeszło. Niemniej jednak fajnie że ktoś o nas mysli:)


    Dzisiaj też gdzieś doczytałam, że prawdopodobnie przejdzie, ale nie ma na to kasy w budżecie :P

    Mam nadzieję jednak, że nie będzie Nam to potrzebne ;)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja tylko takie małe pytanie, żeby ie zmieniać tematu. Czy Wam też zniknęły zakładki na forum: moje tematy, ostatnio przeglądane, najnowsze? bo ja tego nie mam teraz i takiego szoku doznałam, jak nie wiedziałam jak znależć moje tematy :D

    ana1122 lubi tę wiadomość

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem, nie używam tych zakładek i nie wiem jak sprawdzic czy zniknęło czy nie:P
    Siedzę w pracy i czuję ze mnie zaczął mocno boleć jajnik:( pewnie mi pecherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel:/

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 212

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Dziewczyny, a ja tylko takie małe pytanie, żeby ie zmieniać tematu. Czy Wam też zniknęły zakładki na forum: moje tematy, ostatnio przeglądane, najnowsze? bo ja tego nie mam teraz i takiego szoku doznałam, jak nie wiedziałam jak znależć moje tematy :D
    mi też zniknęły te zakładki ;)

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze i teraz muszę szukać tematów, ale na szczęscie dwa najważniejsze już sobie znalazłam :D

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też nie wiem o jakich zakładkach mowa :-D
    LittleGirlBlue - tak jak pisałam czułam się jak na lekkim kacu, ale trwało to zaledwie dwa dni. Aktualnie czuję się zupełnie normalnie:) brzuch cały czas lekko pobolewa jak na @ więc jakbym nie zrobiła testu to bym myślała, że @ przyjdzie.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie pamiętam że jak na kacu:P Ale myślałam że może coś jeszcze było typu bol piersi. Wiadomo, ja się zawsze doszukuje objawów w to więc ciekawa jestem czy faktycznie muszą jakieś byc;)

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie muszą :) naprawdę do wczoraj byłam przekonana, że @ przyjdzie w terminie.
    Mam nadzieję, że za niedługo same się o tym przekonacie :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata luknij na moje wyniki z dzisiaj - 3dc.
    Ostatnio pisałyśmy o stosunku LH/FSH. W zeszłym cyklu miałam 0,59 i dupek 2x1.

    FSH 8,50 mIU/ml
    LH 7,65 mIU/ml
    Estradiol 62,63 pg/ml
    Prolaktyna 13,24 ng/ml (4,79 - 23,30 )


    _________________________________________________
    wyniki z zeszłego cyklu (2dc)
    FSH 7,41 mIU/ml
    LH 4,38 mIU/ml
    Estradiol 58,18 pg/ml

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taką nadzieję! Wyobrażam sobie jacy jesteście szczesliwi z mezem:) czasami sobie rozmyślam jakby to bylo gdybym mogla mezowi przekazac taka nowinę ze test jest pozytywny. Chyba byśmy oboje skakali z radosci:)
    Jeszcze raz gratulacje!

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjęliśmy to tak zupełnie normalnie, naprawdę :) po prostu wyszedł pozytyw hehe.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Innamorata luknij na moje wyniki z dzisiaj - 3dc.
    Ostatnio pisałyśmy o stosunku LH/FSH. W zeszłym cyklu miałam 0,59 i dupek 2x1.

    FSH 8,50 mIU/ml
    LH 7,65 mIU/ml
    Estradiol 62,63 pg/ml
    Prolaktyna 13,24 ng/ml (4,79 - 23,30 )


    _________________________________________________
    wyniki z zeszłego cyklu (2dc)
    FSH 7,41 mIU/ml
    LH 4,38 mIU/ml
    Estradiol 58,18 pg/ml

    W tym cyklu ładnie Ci się wyrównały:) myślę, że nawet dupek nie jest potrzebny. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    W tym cyklu ładnie Ci się wyrównały:) myślę, że nawet dupek nie jest potrzebny. :)
    Powiem Ci ze boje sie odstawić dupka..bo gdyby zaskoczyło... zbadam jeszcze progesteron w 21dc

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejówa super! gratki!
    Mi też zniknęły zakładki I nie umiem teraz funkcjonować na forum.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami dzisiaj :D nowymi ciężarnymi, a w zasadzie od wczoraj to już dziś starą ciężarną i tymi przyszłymi :D
    Ja nadal analizuję swój wykres i teraz mam pytanie, może któraś z Was mi pomoże, znowu od kilku dni mam plamienia i nie wiem czy to już nie @ się zaczyna, a tym razem muszę dobrze określić pierwszy dzień. Czy możliwe, że temp dziś jeszcze wzrosła w porównaniu do wczoraj, a mimo to @ się zaczyna? jakby był spadek to byłabym pewna, a tak to nie wiem. A i w ogóle myślałam, że bez owu, to cały wykres jest płaski, a u mnie temp wzrosła, tak jak zawsze (tylko mi program nie wyznaczył owu, ale to może dlatego, że odpuściłam na kilka dni mierzenie, a później był już wzrost)

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Buko :) według mnie to jeszcze nie @.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz też mi się wydaje, że to jeszcze nie @ i mam nadzieję, że jeszcze ze dwa dni poczeka z pojawieniem się, a później znajdą przyczynę tych moich plamień, bo już coraz bardziej mnie one męczą :/

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale się nie dziwię.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ