X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Nie dołuj się :) ja nigdy nie zrobiłam ani jednego dobrego testu owu, a ciążowy zrobiłam jeden fałszywie pozytywny :D więc testom nie ufam żadnym :)
    A dowiedziałaś się coś więcej o endometrium?
    Właśnie czekam na usg i mam cholerną nadzieję, że przynajmniej te 2mm podrosło:p bo sama owulacja w tym cyklu to sztuczna od a do z. :p

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia innamorata!
    Ja dziś po południu idę do gina, mam już plamienie i obawiam się ze zanim doczekam wizyty zdąży się już rozkręcić @ :/ a miałam mieć przezpochwowe usg..ech ech

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Powodzenia innamorata!
    Ja dziś po południu idę do gina, mam już plamienie i obawiam się ze zanim doczekam wizyty zdąży się już rozkręcić @ :/ a miałam mieć przezpochwowe usg..ech ech
    Pechęrzyk jakby się troche zapadł, czyli chyba owu idzie. Endo zawrotne 7mm :P

    Ciekawe czym mnie dzisiaj po południu dobiją :P
    Kurcze nieciekawie :/ chociaż jak gin jest uparty to i tak zrobi usg. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata nie martw się, moje endo też nie powala. Może zażywaj koenzym Q10. mój gin twierdzi że potrafi bardzo pozytywnie wpłynąć na grubość endometrium.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2016, 13:03

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Innamorata nie martw się, moje endo też nie powala. Może zażywaj koenzym Q10. mój gin twierdzi że potrafi bardzo pozytywnie wpłynąć na grubość endometrium.
    Już się suplementuje:) boję się, żeby leki za bardzo ze sobą w interakcje nie weszly. Przynajmniek 1.1mm przyrosło od wczoraj :P zawsze coś, gdy od tygodnia nawet nie drgnęło. Mialyście tak, że w dniu owulacji szyjka uciekła do góry i się zamknęła? :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestey nie obserwuję szyjki więc nie pomogę.
    Wracam od gina kompletnie zdolowana. Endo 8 mm więc z ciąży nici mimo ze owu była ale zrobiła się też wielka na 6cm torbiel:( mam przyjsc po okresie i jesli nie zniknie to dostanę tabletki anty czyli cykl w plecy..chce mi się ryczec:(

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Niestey nie obserwuję szyjki więc nie pomogę.
    Wracam od gina kompletnie zdolowana. Endo 8 mm więc z ciąży nici mimo ze owu była ale zrobiła się też wielka na 6cm torbiel:( mam przyjsc po okresie i jesli nie zniknie to dostanę tabletki anty czyli cykl w plecy..chce mi się ryczec:(
    Nie dołuj się kochana. Ja ten cykl mam W dupe i nastepny przez błąd lekarza bo mi kazał później się zgłosić na usuńcie polipa. Po prostu potraktuj to jako urlop od staran i żyj pełni życia. Czas szybko mija I czasami trzeba się poświęcić dla dobra sprawy

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też lipa. Pęcherzyk dalej nie pękł. Nie wiadomo co z niego będzie, więc jutro poprawiamy. Endo lipa, czyli cykl w plecy. M za 2 tygodnie robi badanie żołnierzyków i dopiero potem będzie wiadomo co dalej robić.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ana, chyba wlasnie tak trzeba do tego podejsc:*
    Innamorata a bierzesz może clostilbegyt? Słyszałam że po nim jest słabe endo. jak nie bralam to mialam lepsze:/

    ana1122 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh u każdej coś :( a ja czekam cały czas na @ i coś ona nie chce przyjść. Niby jeszcze ma czas ale już bym chciała żeby była (przywrotne stwierdzenie przy staraniach kiedy najlepszym co może być jest brak @).
    Pamiętacie pewnie jak opisywała swojego strasznego szefa, ale jak mu wczoraj pwoiedzialam że Idę do szpitala to jak baranek się zrobił :) aż miło ;)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dzięki Ana, chyba wlasnie tak trzeba do tego podejsc:*
    Innamorata a bierzesz może clostilbegyt? Słyszałam że po nim jest słabe endo. jak nie bralam to mialam lepsze:/
    O tak wiem, że to przez to. Żaden wcześniejszy lekarz nie uświadomił mnie, że przy clo warto zabezpieczyć endometrium estrofemem. Taki plan działania na następny cykl. Ehh nie ma to jak spisać wszystko na straty jeszcze przed owu. :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny. Az sama złapałam doła...
    Dzisiaj pierwszy raz wzięłam clo i cholernie się boję jak na mnie wpłynie. Nie jestem ani trochę do niego przekonana :/

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ehh u każdej coś :( a ja czekam cały czas na @ i coś ona nie chce przyjść. Niby jeszcze ma czas ale już bym chciała żeby była (przywrotne stwierdzenie przy staraniach kiedy najlepszym co może być jest brak @).
    Pamiętacie pewnie jak opisywała swojego strasznego szefa, ale jak mu wczoraj pwoiedzialam że Idę do szpitala to jak baranek się zrobił :) aż miło ;)
    Buko do ciebie to lepiej niech Nie przychodzi I zrobi ci niespodziankę:-) ja też czekam na @ żeby iść już na ten zabieg I dalej ruszać bo Nie lubię Stac W miejscu

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Przykro mi dziewczyny. Az sama złapałam doła...
    Dzisiaj pierwszy raz wzięłam clo i cholernie się boję jak na mnie wpłynie. Nie jestem ani trochę do niego przekonana :/
    Koniecznie bierz coś na endometrium!! Jak masz możliwość wyciągnij od gina estrofem!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Buko do ciebie to lepiej niech Nie przychodzi I zrobi ci niespodziankę:-) ja też czekam na @ żeby iść już na ten zabieg I dalej ruszać bo Nie lubię Stac W miejscu
    Ana tak by było najlepiej ale to mało prawdopodobne, żeby nie powiedzieć niemożliwe. A mi dziś program wyznaczył owu na...24 dc, tego to jeszcze nie było.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jak tam poniedziałkowe nastroje? Pozdrawiam!

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Hej dziewczyny! Jak tam poniedziałkowe nastroje? Pozdrawiam!
    A ok :) jestem świeżo po usg :) endometrium 8,5mm czyli podhodowałam je od piątku o 1,5mm :) pęcherzyki po Ovitrelle niestety nie pękły, ale gin zobaczyła płyn w zatoce, czyli owu była, ale nie wiadomo skąd :P prawdopodobnie za monitorowanym pęcherzykiem był jeszcze jeden. Także cykl pełen niespodzianek. :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8,5 mm to już chyba całkiem ładnie :)
    a ja cały czas czekam na @. Jednak los jest okrutny, bo zawsze jak nie chcę to przychodzi na czas, a jak tym razem chciałam żeby była na czas to jej nie ma. Od ponad 2 lat nie miałam dłuższego cyklu niż 28 dni, a tu taki psikus mi organizm robi, więc nie wiem czy pójdę do szpitala, bo termin zarezerwowany był na jutro, więc już przepadł :(

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko a moze się udało?:D wiem że niby mało prawdopodobne ale.. ;)
    Innamorata a te co nie pekly to nie zmieniły się w torbiele?
    Maciejowa Ty nam lepiej powiedz jak Ty się czujesz:)
    U mnie cykl odpoczynku od leków a kto wie czy nie od starań. Ciekawa jestem jakie w tym cyklu będzie Endo bo odstawieniu clo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 09:03

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Buko a moze się udało?:D wiem że niby mało prawdopodobne ale.. ;)
    Innamorata a te co nie pekly to nie zmieniły się w torbiele?
    Maciejowa Ty nam lepiej powiedz jak Ty się czujesz:)
    U mnie cykl odpoczynku od leków a kto wie czy nie od starań. Ciekawa jestem jakie w tym cyklu będzie Endo bo odstawieniu clo.
    Te co nie pękły ponoć się zapadły i mają się wchłonąć :)
    No właśnie Maciejowa :D jak tam? :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ