X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Cześć dziewczyny, postanowiłam się zameldować, ale równocześnie poinformować o moim świadomym mniejszym uczestnictwie w forum - ono mnie dołuje (nie odbierzcie mnie źle, w końcu nazwa forum mówi wszystko). We wtorek mamy wizytę w klinice i mam wielką nadzieję, że będzie pierwszą i ostatnią i,że moje ciążowe objawy tym razem nie są urojone i nie oznaczają zbliżającej się @. Miłego weekendu :)
    Maciejowa powodzenia:)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Gratulacje Maciejowa przodowniku pracy :) Może skoro z dzieckiem się nie udaje to chociaż kariery porobimy ;p U mnie pierwszy dzień @ umieram....
    Zieziulka az tak boli? :( czy w sensie rozczarowania..?

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Każdy mój wykres tak ładnie wygląda więc w ogóle się nim nie sugeruje. Bardziej "nakręca" mnie fakt, że czuję się jakbym była na lekkim kacu. Okaże się we wtorek/środę.
    Brzmi dość tajemniczo:D ale skoro wcześniej się tak nie czulas to znaczy chyba że ten cykl jest inny. Oby:D

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak nic z tego. Szyjka zaczyna się otwierać a to oznacza kolejne niepowodzenie. Odezwę się po wtorkowej wizycie:)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyn jednak głowa potrafił płatac nam figle. od kiedy odpuscilismy starania bo czekamy na zabieg usunięcia polipa seks jest O wiele przyjemniejszy a mąż na każdy miejscu się do mnie dobiera...jednak blokada psychiczna istnieje

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Zieziulka az tak boli? :( czy w sensie rozczarowania..?


    Boli, zawsze 1 dzień @ mam wyjęty z życiorysu :(

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    A jednak nic z tego. Szyjka zaczyna się otwierać a to oznacza kolejne niepowodzenie. Odezwę się po wtorkowej wizycie:)
    Czekamy na wieści i trzymamy kciuki! Ja w piątek mam dopiero wizytę, znając życie do tego czasu owu samo przyjdzie.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa u Ciebie trzeba hsg jak nic.... Jak widac po mnie droznosc była ale się zmyla.... Masz zbyt piekne cykle żeby je marnować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2016, 18:30

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    Maciejowa u Ciebie trzeba hsg jak nic.... Jak widac po mnie droznosc była ale się zmyla.... Masz zbyt piekne cykle żeby je marnować
    Bez urazy, ale to chyba lekka przesada żeby dawać komuś takie rady.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mialam nic złego na myśli. Nie chcialam Cie urazić. Sama doszlam do tego kilka wpisów wcześniej że jeśli wszystko jest ok to badanie hsg jest wskazane. Niektórzy lekarze od sprawdzenia droznosci zaczynają prowadzenie pacjentek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2016, 20:06

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    A mi wstępnie powiedzieli,że tylko hsg do inseminacji ;)
    Misia dzwonilam. Też powiedzieli że tylko HSG trzeba, żadnych czystości pochwy, wirusologii itp.

    MisiaZ88 lubi tę wiadomość

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dlatego pewnie mój gin też chce mi to zrobić...

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam hsg robione pod kątem przygotowań do iui.
    A ja mam pytanie trochę z innej "beczki", jak myślicie czy przez to, że cykl był bez owu to mógł się skrócić o kilka dni? dziś robiłam analizę swoich cykli z tego roku i były albo 25 albo 28 dniowe. Dziś mam 22 dc i rano miałam plamienie, a teraz jakby bardziej czerwone :( a to za wcześnie, bo do szpitala mam iść w 3 dc, ale wstępnie ustalony mam przyszły wtorek dopiero :( myślicie, że mógł się aż tak skrócić?

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie powinien być aż taki krótki. Buko A wy nie mieliście mieć teraz wynikow meza?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że plamienie się przedłuży (w poprzednim cyklu trwało 7 dni) i @ wypadnie w terminie tak jak wyliczyłam.
    Wyniki męża mieliśmy następnego dnia po mojej wizycie. A nic nie pisałam? Ogólnie to się parametry poprawiły. W porównaniu z majem (bo porównuję tylko te z jednego miejsca, jak się okazuje nie ma sensu porównywać szpitala i prywatnej kliniki) to nadal jest poniżej normy, ale jest lepiej. Koncentracja skoczyła z 4,4 mln/ml do 8,8 mln/ml (a przecież prywatnie w czerwcu wyszło 60 mln/ml), ruchliwość też się poprawiła, tylko ta nieszczęsna morfologia nadal na 2% stoi. Dlatego na kolejne 3 miesiące dostał ten sam zestaw: clo+androvit, bo wg lekarza przynosi on efekty.

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem jakie wyjdą mojemu, ale idziemy powtórzyć dopiero pod koniec września. Wcześniej wizyta u urologa też jestem ciekawa co wymyśli, ale pewnie będzie czekał na powtórkę badań.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to czytałam artykuł o IUI. Tyle jest opinii, że chciałam się dowiedzieć ile tych plemników powinno być. I wyczytam, że minimum ma być 1 mln żywych, ruchliwych, zdrowych czyli nie wszystkich, ale tych dobrych. Poniżej tej wartości szanse powodzenia są równe 0 :( Jednak szanse na powodzenie dużo większe są od 3 mln (zdrowych, ruchliwych). Ja nie mam szans ;p Ale tak pomyślałam o dziewczynach, które niby mają wszytko ok, a dziecka nie ma, że na ich miejscu poszłabym na zabieg. Już mówię czemu. Tam pisali, że te wartości, które są podawane na wynikach to jest minimum, czyli, że jak ktoś ma 15 mln czy 20 mln to wcale nie oznacza, że jest ok i że uda się zajść w ciążę, może to być za mało dla danej pary, ale szanse na IUI są ogromne to czemu nie próbować nie jest to ani inwazyjne, ani drogie ( w porównaniu do in vitro ).

    A tak myślałam, że się podzielę wiedzą :)

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka za dużo czytasz. Chcesz to podchodz do iui. To twojej pieniądze I nikt ci zabroni. Może się uda. WynikI nasienia są ziemne I nie przewidzisz wyniku a pamiętaj że potrzeba ci tylko 1 plemnika. Ja bym na waszym miejscu próbowała chociaż raz żeby później nie żałować

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I z własnego doświadczenia wiem, to co pisałam wyżej, że w zależności od miejsca wykonania badania możemy otrzymać różne wyniki. Według ostatnich badań z Kliniki mój mąż miał w sumie 160 mln plemników, ruch dobry, tylko morfologia 3%, ale to spokojnie łapie się na iui, natomiast według szpitala wyszło ostatnio 17 mln w całości, więc 2% z tego to już jednak za mało, ale jak się tylko da to podejdziemy do iui.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Misia dzwonilam. Też powiedzieli że tylko HSG trzeba, żadnych czystości pochwy, wirusologii itp.


    No to super!

    Ja dzis 2dc, za 3 dni zaczynam clo i mam nadzieję, że od listopada ruszymy z IUI ;)

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ