Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Maciejowa Autorytet

Wysłany: 3 września 2016, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie doświadczyłam również swojego pierwszego ciazowego zwisu nad kiblem :-D

Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • pietruszek Ekspertka

Wysłany: 3 września 2016, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to na zdrowie :D
    Pamiętaj! Kobiety które bełtają jak koty nigdy nie tracą ciąży! ;p

Maciejowa, ana1122 lubią tę wiadomość

• rybuuu Koleżanka

Wysłany: 4 września 2016, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej znów :)

Dzisiaj 14 dpo, brzuch zażyna jak na okres, ale nic nie widać. Temperatura dość wysoko. Wysikałam dziś rano kolejnego łysola... Ech, szkoda gadać. Naprawdę nie obraziłabym się na @. Przynajmniej wiedzialabym na czym stoję...

Grałam dzisiaj na kompie w jakąś strzelankę, pierwszy raz od x lat... Myślałam, że siedzę godzinkę, mąż uświadomił mnie, że 5... jasny gwint! Ale nie żałuję :)po raz pierwszy od dawna nie myślałam o staraniach. Polecam się w cos wkręcić :)

8p3o43r8j3d1m1km.png
    5 cykli starań, niedoczynność tarczycy - Mój pamiętnik
  • missdiss Przyjaciółka

Wysłany: 4 września 2016, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie 4ta godzina na izbie i czekam z bolem podbrzusza na przyjecie... trzymajcie kciuki... :(:(:(

cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

0d1yskjoed1yxen7.png
  • tutusia Autorytet

Wysłany: 4 września 2016, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, będzie dobrze!

f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 4 września 2016, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    missdiss wrote:
    A ja wlasnie 4ta godzina na izbie i czekam z bolem podbrzusza na przyjecie... trzymajcie kciuki... :(:(:(
    Matko :( pogoń ich tam!!

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • missdiss Przyjaciółka

Wysłany: 4 września 2016, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam i dziękuję za kciuki, musiały pomóc :):):) Ginekologiczno-położnicza izba przyjęć to jakiś dramat, oprócz tego że strasznie długo się czeka (no bo zanim się każdej zrobi usg, ktg i wywiad to trochę mija) to w poczekalni jest dwa razy więcej osób (bo z tatusiami) i do tego wszystkie pacjentki są zdenerwowane i płaczliwe (bo hormony). Niemniej przyjęli mnie w końcu, okazało się że tak silny ból (naprawdę płakałam przez całą drogę jadąc po wertepach ulicznych i od czasu do czasu w poczekalni) może być spowodowany po prostu rozciąganiem się macicy, bo usg nic nie pokazało złego. Informacja na przyszłość: każda ciężarna może bez konsultacji łykać do 3 zwykłych tabletek no-spa na dobę. USG pokazało natomiast 4mm pęcherzyk usadowiony w macicy, jeszcze bez tętna, mógłby być większy, ale na razie nic się nie da powiedzieć, trzeba czekać do terminu wyznaczonego usg. Także pozytywnie w sumie, bo miałam myśli tragiczne. Dostałam zastrzyk w tyłek i z tygodniowym zwolnieniem wyszłam do domu :):):)

innamorata88 lubi tę wiadomość

0d1yskjoed1yxen7.png
  • rybuuu Koleżanka

Wysłany: 4 września 2016, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To świetnie :) Dużo przyjemnego odpoczynku!

8p3o43r8j3d1m1km.png
    5 cykli starań, niedoczynność tarczycy - Mój pamiętnik
  • Zieziulka Autorytet

Wysłany: 4 września 2016, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego wątku to się robi wątek dla ciężarnych :D I bardzo dobrze skoro tu jestem to też muszę zajść, co nie?

Trzymam za Was kciuki dziewczyny oby szczęśliwie bez przygód do końca.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2016, 21:51

Holly lubi tę wiadomość

⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

• Kimka Autorytet

Wysłany: 5 września 2016, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, długo nie pisałam bo przeszłam załamanie nerwowe. Wszystkim ciezarnym gratuluję :) przyjemnie jest czytać takie pozytywne informacje. U mnie do mojego dupnego hormonalnego kółeczka podejrzewają dodatkowo endometrioze lub/ i wodniaka. Czeka mnie laparoskopia ale jeszcze terminu nie wyznaczyli. Bałam się hsg to będę mieć jeszcze gorzej. Z urlopu musiałam zrezygnować, jajowod być może trzeba będzie wyciąć. Przepraszam że znowu sprowadzamy ten temat na nieciazowy :( czytam was sobie dziewczyny ale nie mam siły się za bardzo udzielać. Do tego u mnie większość owy jest z jajnika przy zepsutym jajowodzie. :(

• Brychra Koleżanka

Wysłany: 5 września 2016, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie. Okres miałam 24 dc regularnie trwał tylko 2 dni. Dzisiaj rano zobaczyłam ze mam caly dekold w krostkach i pod biustem również. Zrobiłam test mimo wszystko bo pół roku temu w biochemicznej miałam dokładnie tak samo. Jednak test negatywny. Czy te krosty mogą oznaczać jakieś zaburzenia hormonalne

Brychta
  • Kimka Autorytet

Wysłany: 5 września 2016, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak. Jak nastolatki dojrzewają to też je wysypuje, koleżanka jest w ciąży i też ma pełno krostek. Lekarz jej powiedział, że w związku z ciążą hormony szaleją i stąd wysypka.

• Brychra Koleżanka

Wysłany: 5 września 2016, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś

Musze się wybrać chyba do lekarza .. nie wiem od czego te krosty. A proszku nie ziemniakami a biustonosz tez chodzimy juz parę dni i nic mi nie było do dziś rano.

Brychta
  • tutusia Autorytet

Wysłany: 5 września 2016, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A coś nietypowego jadłaś? Mnie wysypuje po jabłkach, na które jestem lekko uczulona.

f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 września 2016, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz okres mi się spóźniał, zawsze super regularnie miałam..
    Do tego objawy jakieś inne niż zwykle, zaczęłam wierzyć, że jestem w ciąży, nawet kiedy test wyszedł negatywny, dalej miałam trochę nadziei.. No i dzisiaj przyszedł okres. :(

• Kasiulek77 Koleżanka

Wysłany: 6 września 2016, 06:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dokładanie scenariusz jak u mnie ... :-( przykro mi no ale trzeba już nabierać nadzieji i sił na kolejny cykl ;-0

• LittleGirlBlue Autorytet

Wysłany: 6 września 2016, 07:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka wrote:
    Hej dziewczyny, długo nie pisałam bo przeszłam załamanie nerwowe. Wszystkim ciezarnym gratuluję :) przyjemnie jest czytać takie pozytywne informacje. U mnie do mojego dupnego hormonalnego kółeczka podejrzewają dodatkowo endometrioze lub/ i wodniaka. Czeka mnie laparoskopia ale jeszcze terminu nie wyznaczyli. Bałam się hsg to będę mieć jeszcze gorzej. Z urlopu musiałam zrezygnować, jajowod być może trzeba będzie wyciąć. Przepraszam że znowu sprowadzamy ten temat na nieciazowy :( czytam was sobie dziewczyny ale nie mam siły się za bardzo udzielać. Do tego u mnie większość owy jest z jajnika przy zepsutym jajowodzie. :(
    Kimka myslalam o Tobie ostatnio! zastanawiając się gdzie się podziewasz.. widzę że naprawdę przychodzisz ciężkie chwile:( przykro mi ze musisz z miec laparo:((( jaki smutny post...

• LittleGirlBlue Autorytet

Wysłany: 6 września 2016, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie. Okres miałam 24 dc regularnie trwał tylko 2 dni. Dzisiaj rano zobaczyłam ze mam caly dekold w krostkach i pod biustem również. Zrobiłam test mimo wszystko bo pół roku temu w biochemicznej miałam dokładnie tak samo. Jednak test negatywny. Czy te krosty mogą oznaczać jakieś zaburzenia hormonalne
    Jak też mam czasem wysyp krostek na dekolcie ale to w fazie lutealnej! Wtedy wiem że wzrósł progesteron i owu była. Ja tak właśnie reaguje na wzrost progesteronu : krostki + zgaga.

• missdiss Przyjaciółka

Wysłany: 6 września 2016, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka tulimy!!!!! Masz juz termin tej operacji? Pamietaj ze to jednak zawsze zbliza do celu, mimo ze przykre i bolesne :(

0d1yskjoed1yxen7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 września 2016, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka, przykro mi, ale pamiętaj, że to wszystko przybliża Cię do upragnionego celu. Ściskam mocno.

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego