X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 3 września 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie doświadczyłam również swojego pierwszego ciazowego zwisu nad kiblem :-D

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 3 września 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to na zdrowie :D
    Pamiętaj! Kobiety które bełtają jak koty nigdy nie tracą ciąży! ;p

    Maciejowa, ana1122 lubią tę wiadomość

  • rybuuu Koleżanka
    Postów: 31 17

    Wysłany: 4 września 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej znów :)

    Dzisiaj 14 dpo, brzuch zażyna jak na okres, ale nic nie widać. Temperatura dość wysoko. Wysikałam dziś rano kolejnego łysola... Ech, szkoda gadać. Naprawdę nie obraziłabym się na @. Przynajmniej wiedzialabym na czym stoję...

    Grałam dzisiaj na kompie w jakąś strzelankę, pierwszy raz od x lat... Myślałam, że siedzę godzinkę, mąż uświadomił mnie, że 5... jasny gwint! Ale nie żałuję :)po raz pierwszy od dawna nie myślałam o staraniach. Polecam się w cos wkręcić :)

    8p3o43r8j3d1m1km.png
    5 cykli starań, niedoczynność tarczycy - Mój pamiętnik
  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 4 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie 4ta godzina na izbie i czekam z bolem podbrzusza na przyjecie... trzymajcie kciuki... :(:(:(

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 4 września 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, będzie dobrze!

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 września 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missdiss wrote:
    A ja wlasnie 4ta godzina na izbie i czekam z bolem podbrzusza na przyjecie... trzymajcie kciuki... :(:(:(
    Matko :( pogoń ich tam!!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 4 września 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam i dziękuję za kciuki, musiały pomóc :):):) Ginekologiczno-położnicza izba przyjęć to jakiś dramat, oprócz tego że strasznie długo się czeka (no bo zanim się każdej zrobi usg, ktg i wywiad to trochę mija) to w poczekalni jest dwa razy więcej osób (bo z tatusiami) i do tego wszystkie pacjentki są zdenerwowane i płaczliwe (bo hormony). Niemniej przyjęli mnie w końcu, okazało się że tak silny ból (naprawdę płakałam przez całą drogę jadąc po wertepach ulicznych i od czasu do czasu w poczekalni) może być spowodowany po prostu rozciąganiem się macicy, bo usg nic nie pokazało złego. Informacja na przyszłość: każda ciężarna może bez konsultacji łykać do 3 zwykłych tabletek no-spa na dobę. USG pokazało natomiast 4mm pęcherzyk usadowiony w macicy, jeszcze bez tętna, mógłby być większy, ale na razie nic się nie da powiedzieć, trzeba czekać do terminu wyznaczonego usg. Także pozytywnie w sumie, bo miałam myśli tragiczne. Dostałam zastrzyk w tyłek i z tygodniowym zwolnieniem wyszłam do domu :):):)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
  • rybuuu Koleżanka
    Postów: 31 17

    Wysłany: 4 września 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To świetnie :) Dużo przyjemnego odpoczynku!

    8p3o43r8j3d1m1km.png
    5 cykli starań, niedoczynność tarczycy - Mój pamiętnik
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 4 września 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego wątku to się robi wątek dla ciężarnych :D I bardzo dobrze skoro tu jestem to też muszę zajść, co nie?

    Trzymam za Was kciuki dziewczyny oby szczęśliwie bez przygód do końca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2016, 21:51

    Holly lubi tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 5 września 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, długo nie pisałam bo przeszłam załamanie nerwowe. Wszystkim ciezarnym gratuluję :) przyjemnie jest czytać takie pozytywne informacje. U mnie do mojego dupnego hormonalnego kółeczka podejrzewają dodatkowo endometrioze lub/ i wodniaka. Czeka mnie laparoskopia ale jeszcze terminu nie wyznaczyli. Bałam się hsg to będę mieć jeszcze gorzej. Z urlopu musiałam zrezygnować, jajowod być może trzeba będzie wyciąć. Przepraszam że znowu sprowadzamy ten temat na nieciazowy :( czytam was sobie dziewczyny ale nie mam siły się za bardzo udzielać. Do tego u mnie większość owy jest z jajnika przy zepsutym jajowodzie. :(

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 5 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie. Okres miałam 24 dc regularnie trwał tylko 2 dni. Dzisiaj rano zobaczyłam ze mam caly dekold w krostkach i pod biustem również. Zrobiłam test mimo wszystko bo pół roku temu w biochemicznej miałam dokładnie tak samo. Jednak test negatywny. Czy te krosty mogą oznaczać jakieś zaburzenia hormonalne

    Brychta
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 5 września 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak. Jak nastolatki dojrzewają to też je wysypuje, koleżanka jest w ciąży i też ma pełno krostek. Lekarz jej powiedział, że w związku z ciążą hormony szaleją i stąd wysypka.

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 5 września 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Musze się wybrać chyba do lekarza .. nie wiem od czego te krosty. A proszku nie ziemniakami a biustonosz tez chodzimy juz parę dni i nic mi nie było do dziś rano.

    Brychta
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 5 września 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A coś nietypowego jadłaś? Mnie wysypuje po jabłkach, na które jestem lekko uczulona.

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz okres mi się spóźniał, zawsze super regularnie miałam..
    Do tego objawy jakieś inne niż zwykle, zaczęłam wierzyć, że jestem w ciąży, nawet kiedy test wyszedł negatywny, dalej miałam trochę nadziei.. No i dzisiaj przyszedł okres. :(

  • Kasiulek77 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 6 września 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dokładanie scenariusz jak u mnie ... :-( przykro mi no ale trzeba już nabierać nadzieji i sił na kolejny cykl ;-0

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 6 września 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka wrote:
    Hej dziewczyny, długo nie pisałam bo przeszłam załamanie nerwowe. Wszystkim ciezarnym gratuluję :) przyjemnie jest czytać takie pozytywne informacje. U mnie do mojego dupnego hormonalnego kółeczka podejrzewają dodatkowo endometrioze lub/ i wodniaka. Czeka mnie laparoskopia ale jeszcze terminu nie wyznaczyli. Bałam się hsg to będę mieć jeszcze gorzej. Z urlopu musiałam zrezygnować, jajowod być może trzeba będzie wyciąć. Przepraszam że znowu sprowadzamy ten temat na nieciazowy :( czytam was sobie dziewczyny ale nie mam siły się za bardzo udzielać. Do tego u mnie większość owy jest z jajnika przy zepsutym jajowodzie. :(
    Kimka myslalam o Tobie ostatnio! zastanawiając się gdzie się podziewasz.. widzę że naprawdę przychodzisz ciężkie chwile:( przykro mi ze musisz z miec laparo:((( jaki smutny post...

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 6 września 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie. Okres miałam 24 dc regularnie trwał tylko 2 dni. Dzisiaj rano zobaczyłam ze mam caly dekold w krostkach i pod biustem również. Zrobiłam test mimo wszystko bo pół roku temu w biochemicznej miałam dokładnie tak samo. Jednak test negatywny. Czy te krosty mogą oznaczać jakieś zaburzenia hormonalne
    Jak też mam czasem wysyp krostek na dekolcie ale to w fazie lutealnej! Wtedy wiem że wzrósł progesteron i owu była. Ja tak właśnie reaguje na wzrost progesteronu : krostki + zgaga.

  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 6 września 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka tulimy!!!!! Masz juz termin tej operacji? Pamietaj ze to jednak zawsze zbliza do celu, mimo ze przykre i bolesne :(

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka, przykro mi, ale pamiętaj, że to wszystko przybliża Cię do upragnionego celu. Ściskam mocno.

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ