X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:45

    atagata lubi tę wiadomość

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 8 marca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko nie mysl tak bo jeszcze sie nabawisz wyrzutow sumienia a przeciez to nieprawda, ze wykrakalas!
    A zawsze robisz dobre testy? Mi na przyklad nigdy nie wychodzily te z allegro a inne zawsze. Moze wina testow bo skoro pecherzyk pekl to musial byc pik lh:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:45

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 8 marca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    LittleGirlBlue, mi nigdy testu owu nie wychodzą, w poprzednim cyklu jak robiłam to nawet mały cień się nie pokazał, a następnego dnia gin powiedziała mi, że dzień wcześniej musiałam mieć owu, bo są ślady po pękniętym pęcherzyku.
    Odnośnie starania, to my od początku września, wydaje się, że niby niedługo, ale, o tym już wcześniej wspominałam, w grudniu miałam zastrzyk z pregnylu i przez to, że się nie udało, chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że musi się udać, to szukamy dokładnych przyczyn, więc czuję się jakby to trwało długie miesiące.
    I oczywiście dodam jeszcze, że bardzo mądrze jeszcze w sierpniu mówiłam do męża, żebysmy poczekali do września, bo nie chcę od razu w sierpniu zajść w ciążę, jakby to było takie hop siup.
    Czasem sobie myślę, że to wszystko sama sobie wykrakałam, bo za każdym razem jak się martwiłam, że wpadłam, to myślałam, że wolałabym kiedyś pomęczyć się dłużej z zachodzeniem w ciążę, niż wpaść wtedy kiedy nie chce. No i mam co chciałam.
    Buko niepłodność nie jest niczyją winą, to się po prostu zdarza. jak bys wiedziala ze będą problemy to pewnie bys zaczela wczesniej. ale skąd miałaś wiedzieć?

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 8 marca 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak czytam to mam wrazenie, ze nie o czas starań chdodzi tylko o intensywność leczenia. robi nam się trudno w momencie gdy wiele podporządkowujemy staraniom - wizyty, leki tempki.

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 9 marca 2016, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe Eltrona ze tak jest. Koniecznosc ciagłego latania po lekarzach, monitorowania, sledzenia i w ogole MYŚLENIA o owu i tym podobnych sprawach powoduje poczucie, ze nic innego poza tym nie robimy. Podejrzewam ze kazda z nas spedzila kupę czasu na mysleniu i szukaniu pomocy. To jest naprawde wyczerpujace:( nie wiem jak Wy ale ja kulminacje myslenia mam po owu, najpierw sie zastanawiam czy sie udalo, obsesyjnie szukam objawow i sladow krwi na gaciach (no bo przeciez implantacja..;)) a potem dociera do mnie ze znowu nic i przychodzi @..ech

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda! Ten czas, spina, nadzieja, czekanie. I latanie tu i tam, już nie wspomnę ile to kosztuje :(
    Buko, ja też tak myślałam jak Ty. I jak zaliczyliśmy wpade, to nie byłam zbyt szczęśliwa. Potem jak straciłam ciążę to przeklinałam siebie jak IDIOTKA mogłam tak pomyśleć. Dziś idę do pracy i płakać mi się chce. A gin mowil ze to ze nawet wtedy zaszliśmy, nie oznacza że teraz się uda. Bo tylko się starzejemy. i serce mi pęka!!!!
    A ten mój tak unika seksu. W tym cyklu była moja nadzieja! On nie chce nic robić. Ja chciałam odpuścić. Bo też juz kasy nie mam na te monitoringi. I pogodzenie się z tym że z powodu jego blokady emocjonalnej nie uda się, to mam ochotę wyć. W nocy takiego dola miałam ze ryczałam jak głupia :'(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2016, 14:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko, dzięki za wsparcie! No niestety chyba jest tak, że mamy nadzieję a kiedy testy sa ujemne i przychodzi @to zaraz dołek. Potem znowu szansa i w kolo...

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 9 marca 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dołek i nadzieja i dołek. jak to nam wszystkim dobrze znane. na dłuższą metę to naprawdę wyczerpujące. ciekawe czy z czasem to mija, bo nie wierzę że latami tak się da.
    3maj się ninkali. jestem w Twoim bólu z Tobą. Pewnie ten Twój aniołek też patrzy na Ciebie z nieba i trzyma kciuki za rodzeństwo - może po to go masz ?
    Ninkali chyba to jest właśnie tak, że im bardziej widzą ten nasz ból i rozczarowanie tym mniej im się później chce w trakcie owu. nie mam pomysłu jak to zrobić zeby rownoczesnie nie odtrącać mojeg wtedy gdy jest smutek a równocześnie zeby on nie czuł presji

    ninkali lubi tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona, aż się wzruszyłam! Masz rację to wyczerpujące takie wahania góra dół. Ciężko zrobić tak by im było dobrze. Może czasem powinni poczytać nasze forum :)
    Ja dziś tak myślałam jak zrobić, by on też nie miał kłopotu z kończeniem. Ten kłopot ma tylko w owu! I chyba jemu powinnam dać jakiś wzmacniacz typu ten permen etc. To wydaje się szalone, ale z drugiej strony my same poddajemy się szeregom dziwnych rzeczy...Już zamówiłam MACĘ :) ale może trzeba taki jakiś jeszcze inny tylko na ten czas przed :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja Buko :) czasem, to człowiek ma głupie pomysły, jak tak bardzo chce by było ok.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 9 marca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mysle ze to kwestia jego psychiki.
    Jejku Dziewczyny dzis znowu mam dołek:( testy owu negatywne, zastanawiam sie czy owu w ogole wystapi. Mialam wpasc do siostry i jej noworodka, ale ogladanie noworodkow jest w tej chwili ponad moje siły. To rodzi wyrzuty sumienia bo wiem ze powinnam ja odwiedzic a ona nie wie ze mamy problemy.
    Wiem, zakrecone to wszystko.
    Jeszcze przeczytalam dzis ze we Wroclawiu w Oknie Zycia znaleziono martwa dziewczynke:( nawet ci ktorzy nie chca dzieci moga je miec a my nie!!!!
    Mam dzis poczucie ze nigdy sie nie doczekamy:(((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue, jejku :( nie smuć sie proszę. A który masz dzien cyklu? Może trzeba ich więcej zrobić?
    Rozumiem, że jest Ci przykro jak masz oglądać noworodki. Mnie czekaja świeta w gronie ciężarówek, tak jak pisałam one i ja chciałyśmy w podobnym czasie zajść. One są, a ja nie... A może uda się siostrze powiedzieć? Powinna zrozumieć, to siostra, a nie ma się czego wstydzić, to nie nasza wina, że tak się dzieje. Ja głośno nie mam z kim w rodzinie pogadać, to zbyt skomplikowane i muszę siedzieć cicho. A teściówa to jeszcze taka, że ona to widzi jej synka przy sobie. A nie ze swoją partnerką i dzieckiem?!

    A te doły to chyba wpisane są w nasze cykle...Bo ja od 2 dni łażę i ryczę, czekam na @, wiem że będzie. I to wkurza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, no i doczekamy się! Musimy!!!!:):):) tu mamy siebie, zeby się wyżalić, pocieszyć i wspierać. Musimy dać radę! A kiedyś i nam się uda:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:45

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 9 marca 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu dzis totalne poczucie beznadziei. Marzymy o dziecku, juz, teraz, a tu widokow jakichkolwiek brak: starania bez sukcesu, in vitro nie rozwazamy, na adopcje mamy za maly staz. Nie chce czekac w nieskonczonosc i tylko patrzec jak innym dzieci rosna!!!!:(((

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 9 marca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, dzieki za wsparcie:-*

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 9 marca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Eltrona, aż się wzruszyłam! Masz rację to wyczerpujące takie wahania góra dół. Ciężko zrobić tak by im było dobrze. Może czasem powinni poczytać nasze forum :)
    Ja dziś tak myślałam jak zrobić, by on też nie miał kłopotu z kończeniem. Ten kłopot ma tylko w owu! I chyba jemu powinnam dać jakiś wzmacniacz typu ten permen etc. To wydaje się szalone, ale z drugiej strony my same poddajemy się szeregom dziwnych rzeczy...Już zamówiłam MACĘ :) ale może trzeba taki jakiś jeszcze inny tylko na ten czas przed :)
    może to niezły pomysł - bo jak mu po wzmacniaczu zacznie wychodzić to mu się stres zacznie zmniejszać i wtedy i bez da radę. kurcze ale to musi byc ciezkie dla niego

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ