X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:44

    Eltrona lubi tę wiadomość

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 8 marca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyyyyny złapał mnie dół:( wlasnie w pracy odwiedzila nas kolezanka w zaawansowanej ciązy, wszystkie sie wokol niej zebrały i rozpoczela sie dyskusja szczesliwych mam. A ja siedzialam z boku sluchajac i bylo mi strasznie przykro, marzylam zeby skonczyly ten temat. Ech:(((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko, gratuluję tego że facecik się nie połapał- ja teraz też tak zrobie, zasłonę dymna i może się uda :)


    ŻEL- genialnie, muszę kupić :) i zobaczymy. plan działania nic nie gadać, dodać żel, prochy dla facecika i zobaczymy :) Strateg we mnie sie budzi :P

    SERIAL- widziałam, no też się uśmiałam. Zabawny jest i warto się oderwać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziewczyyyyny złapał mnie dół:( wlasnie w pracy odwiedzila nas kolezanka w zaawansowanej ciązy, wszystkie sie wokol niej zebrały i rozpoczela sie dyskusja szczesliwych mam. A ja siedzialam z boku sluchajac i bylo mi strasznie przykro, marzylam zeby skonczyly ten temat. Ech:(((
    Moja Kochana! Jak ja Ciebie cholernie rozumiem!!!! Tak mi przykro. Ja na pocieszenie usłyszałam, "pani nie wie jak to jest, nie ma pani dzieci"- efekt taki, że miałam piane na ustach i chciałam babę udusić! Ale wzrok bazyliszka i nie powiedziałam ani słowa, a szkoda.
    Ja teraz znowu w rodzinie mam, że kolejne ciąże, im się udało,a zaczęłyśmy w podobnym czasie i ech ja znowu nic.
    Chyba każda z nas doświadcza takiego czegoś, a najgorsze jest, że nikt tego nie widzi, ze u kogoś w duszy dramat się toczy :( to takie smutne. Jak Ci będzie źle pomyśl, że MASZ NAS!!!!!!! A My Ciebie rozumiemy :* zobaczysz niedługo i nam się uda!!!1 No przecież musi:D

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziewczyyyyny złapał mnie dół:( wlasnie w pracy odwiedzila nas kolezanka w zaawansowanej ciązy, wszystkie sie wokol niej zebrały i rozpoczela sie dyskusja szczesliwych mam. A ja siedzialam z boku sluchajac i bylo mi strasznie przykro, marzylam zeby skonczyly ten temat. Ech:(((
    I to uczucie ze cos waznego cie omija, ze jest taki temat ktory jest tak wazny i cie nie dotyczy. cos okropnego. wspolczuje.

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Eltrona, według mnie się nie połapał :D zamierzony cel osiągnięty, bez odczuwalnego stresu i nacisku :D
    no to uczmy sie od mistrza :) jestes wielka :)

    Buko lubi tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 8 marca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirl- Kochana nie martw się !!! :*:* Ja mam podobnie CODZIENNIE w pracy, kiedy to wysluchuje opowieści mojej koleżanki która jest w 4 miesiącu ciąży i jej się udało w 1szym cyklu... Też mam wtedy doła itd nie unikniemy tego...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:44

    ninkali lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaak :) oby tak było :D

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynu jestescie przekochane!!:-* juz mi lepiej:) najbardziej zdolowalo mnie to jak zaczely dyskutowac o tym kiedy najlepiej miec drugie dziecko ( bo one oczywiscie juz maja po jednym,ta ciezarna tez) i mowily tak jakby dla ich to byla tylko kwestia tego zeby sie zdecydowac. Tak jakby zajscie w ciaze nie bylo zadnym problemem.. i wtedy poczulam ze jest problemem chyba tylko dla mnie:(

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziewczynu jestescie przekochane!!:-* juz mi lepiej:) najbardziej zdolowalo mnie to jak zaczely dyskutowac o tym kiedy najlepiej miec drugie dziecko ( bo one oczywiscie juz maja po jednym,ta ciezarna tez) i mowily tak jakby dla ich to byla tylko kwestia tego zeby sie zdecydowac. Tak jakby zajscie w ciaze nie bylo zadnym problemem.. i wtedy poczulam ze jest problemem chyba tylko dla mnie:(
    To Nie jest problem tylko dla ciebie. Zobacz Ile nas tu jest. Musimy się wspierać bo tylko my wiemy co czujemy

    Eltrona, LittleGirlBlue lubią tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację Dziewczyny! Uszy do gory j do przodu:) jeszcze wszystkie bedziemy chodzic z brzuszkami kontynuowac nasze konwersacje na watku ciazowym:D

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirl - nie jesteś sama :) ściskam cie wirtualnie :)

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Eltrona!:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziewczynu jestescie przekochane!!:-* juz mi lepiej:) najbardziej zdolowalo mnie to jak zaczely dyskutowac o tym kiedy najlepiej miec drugie dziecko ( bo one oczywiscie juz maja po jednym,ta ciezarna tez) i mowily tak jakby dla ich to byla tylko kwestia tego zeby sie zdecydowac. Tak jakby zajscie w ciaze nie bylo zadnym problemem.. i wtedy poczulam ze jest problemem chyba tylko dla mnie:(
    To nie jest kłopot tylko dla Ciebie. Dziewczyny mają rację, sporo nas tu. Mnie też dopadło zwątpienie. Tak chyba jest że raz do góry a raz na dół. Nie martw się! Musimy się tu wspierać, pocieszać, trzymac razem. Myślę, a nawet jestem pewna, ze łatwiej nam będzie przez to przejść. :* Nie smuć się! Ludzie często nie myślą co mówią i robią.

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:45

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 8 marca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wy dziewczyny jak długo się staracie?

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 8 marca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mądrze prawicie dziewczynki. Na pewno nie wszystkim poszło tak łatwo i w pierwszym cyklu, to tylko moje wrazenie. Wiadomo ze czlowiek juz jest przewrazliwiony.
    A tak w ogole to musi byc jakis glebszy sens w tych naszych zmaganiach. Ja np nigdy juz nie bede pytac zadnej z kolezanek kiedy dziecko, a przyznaje ze tez tak robilam. Poza tym nasze dzieci beda tak wyczekane ze po zrobieniu sikańca pozytywa kazda z nas bedzie skakac z radosci- a przeciez nie wszystkie dzieci sa witane z takim entuzjazmem!
    Jeszcze raz dzieki Wam za wsparcie:*
    A tak w ogole to wysikalam juz prawie wszystkie owu testy i na razie owulacji ani widu ani slychu.mam nadzieje ze sie łaskawie pojawi:)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 8 marca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona my prawie rok.od samego poczatku testy owu, wizyty u gina i wypatrywanie dni plodnych wiec mam poczucie ze staramy sie od baaardzo dawna;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2016, 21:39

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ