X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 września 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dostałam dwa razy pregnyl ale w sumie zazwyczaj pękają same kiedy stosuje clo a przede wszystkim kiedy obnizam prolaktynę. FSH do LH 0.6. Duphaston biorę w każdym cyklu..
    Innamorata a w cyklach z biochemiczną czujesz się jakoś inaczej?...czujesz że coś się dzieje czy po prostu oznaczasz są betę i stąd wiesz?
    No to u mnie LH do FSH to marne 0,26 :P

    Właśnie od owu siedzi mi w głowie, że coś się dzieje. W poprzednich cyklach kompletnie nic nie sugerowało, że cokolwiek zatrybiło. W poprzednich 2 przede wszystkim lewy jajnik bardzo mocno dawał o sobie znać.
    Misia clo nie wpływa na jakość jajeczek tylko stymuluje owulację. Prędzej estrofem by coś w temacie mógł pomóc.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi lekarz dał clo na poprawę jakości komórek. Masakra...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Prędzej estrofem by coś w temacie mógł pomóc.

    właśnie Innamorata - mogę spytać Ciebie o ten estrofem - na co on jest? kiedy go się bierze w sensie kiedy sa wskazania do niego?

    ja I cykl jestem teraz na Lamette. Endo zawsze w okolicach 10-11.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 20 września 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mnie interesuje ten estrofem. Na co on działa? W którym momencie cyklu się to bierze?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 września 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clo działa na przysadkę mózgową blokując receptory odpowiedzialne za wzrost estradiolu w I fazie cyklu - estradiol odpowiada za przygotowanie śluzówki na przyjęcie zarodka oraz za jakość komórek. Estrofem po zakończeniu kuracji clostilbegytem nadgania braki nim spowodowane. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Clo działa na przysadkę mózgową blokując receptory odpowiedzialne za wzrost estradiolu w I fazie cyklu - estradiol odpowiada za przygotowanie śluzówki na przyjęcie zarodka oraz za jakość komórek. Estrofem po zakończeniu kuracji clostilbegytem nadgania braki nim spowodowane. :)

    rozumiem. A czy załóżmy nawet gdy endo jest ładne można brać ten estrofem - tak na wszelki wypadek?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 września 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    rozumiem. A czy załóżmy nawet gdy endo jest ładne można brać ten estrofem - tak na wszelki wypadek?
    Raczej nie bardzo :) lepiej nie szarżować z hormonami, gdy nie ma ku temu wyraźnych wskazań. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 21 września 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zawitała @ :( nie mam już siły nawet rozpaczać. Ile mozna:/
    Jak to możliwe ze mloda, zdrowa, aktywna, bez nałogów osoba nie jest w stanie po prostu zajsc w ciaze jak inne dziewczyny:-0 w życiu nawet papierocha nie spróbowałam, odzywiam się zdrowo, uprawiam sport a mój organizm tak mnie zawodzi.. to dla mnie niepojęte!

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 września 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziś zawitała @ :( nie mam już siły nawet rozpaczać. Ile mozna:/
    Jak to możliwe ze mloda, zdrowa, aktywna, bez nałogów osoba nie jest w stanie po prostu zajsc w ciaze jak inne dziewczyny:-0 w życiu nawet papierocha nie spróbowałam, odzywiam się zdrowo, uprawiam sport a mój organizm tak mnie zawodzi.. to dla mnie niepojęte!
    Nie lubię :( pocieszyć Cię? U mnie też kicha. Endometrium 8mm, do tego owu z prawego jajcora - po 4 clo 1 pęcherzyk :P szał ciał. Do tego zmiana na macicy - mieśniak albo nawet nie chcę myśleć co...

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 21 września 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 4 clo..? Tzn. łącznie 4 tabletki? Ale to dobrze że 1 pecherzyk a nie kilka, przynajmniej torbiele się nie zrobia z pozostałych! Lepiej 1 dobry niż 3 słabe:) A to endo 8mm na fazę owulacyjna nie jest takie najgorsze.
    Gorzej z tą zmianą na macicy:( tego nie było wcześniej...?:((
    Czyli obie mamy dzisiaj spadek formy:(

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 września 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Po 4 clo..? Tzn. łącznie 4 tabletki? Ale to dobrze że 1 pecherzyk a nie kilka, przynajmniej torbiele się nie zrobia z pozostałych! Lepiej 1 dobry niż 3 słabe:) A to endo 8mm na fazę owulacyjna nie jest takie najgorsze.
    Gorzej z tą zmianą na macicy:( tego nie było wcześniej...?:((
    Czyli obie mamy dzisiaj spadek formy:(
    4 clo na dzień :( niestety już na mnie nie działa. :(

    Ehh daj spokój zmiana echogennie niejednorodna daje do myślenia, gin mi nie powie co to dopóki mnie nie otworzy. :/ Wcześniej jej nie było, albo nikt na nią nie trafił. Wg usg ma 6,5 cm :/

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 22 września 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka duża?:( i nikt nie znalazł..? A może to coś czynnosciowego i zniknie?
    4 clo na dzień to bardzo dużo. Skoro już nie działa to może gonadotropiny by pomogły?

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 22 września 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mojej przyjaciółki taka sytuacja, że ostatnią @ miała dokładnie wtedy co ja (23lipiec!) i dopiero w zeszłym tygodniu dowiedziała się, że jest w ciąży... Z sb na nd miała wypadek samochodowy a w pon potrójne info: najpierw, że ciąża, następnie, że na jajniku ponad 7cm torbiel, a zaraz potem, że to ciąża mnoga, ale bije tylko jedno serduszko! Na szczęście na następny dzień jej ginekolog zdementował informację o ciąży mnogiej, ale musi się pilnować i kontrolować tą torbiel. Strach pomyśleć co by było jakby pekla w tym wypadku...

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziś zawitała @ :( nie mam już siły nawet rozpaczać. Ile mozna:/
    Jak to możliwe ze mloda, zdrowa, aktywna, bez nałogów osoba nie jest w stanie po prostu zajsc w ciaze jak inne dziewczyny:-0 w życiu nawet papierocha nie spróbowałam, odzywiam się zdrowo, uprawiam sport a mój organizm tak mnie zawodzi.. to dla mnie niepojęte!

    U mnie dzisiaj 1dc ;( Jak też tego nie pojmuje, że co miesiąc jest pęcherzyk, dobre endo, pęcherzyk pęka, śluz płodny, <3 w idealnym momencie a ciąży brak ;(

  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 22 września 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to ze za bardzo tego dziecka chcemy i może przesto wszystko się blokuje wiem ze trudno jest nie myśleć bo sama ciągle o tym myślę i bardzo tego maluszka chce

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Taka duża?:( i nikt nie znalazł..? A może to coś czynnosciowego i zniknie?
    4 clo na dzień to bardzo dużo. Skoro już nie działa to może gonadotropiny by pomogły?
    Oby, bo już nie nachodzą czarne myśli :( No niestety, następny cykl to będzie już na gonadotropinach. Po clo czułam się fatalnie, a efekt zerowy. :/

    Maciejowa, moja matka dowiedziała się o ciąży ze mną dopiero w 3 miesiącu. :P Także takie rzeczy się zdarzają. :) Nie chwaliłaś się jak wizyta? :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    Wygląda na to ze za bardzo tego dziecka chcemy i może przesto wszystko się blokuje wiem ze trudno jest nie myśleć bo sama ciągle o tym myślę i bardzo tego maluszka chce

    Tak szczerze, to ja w to nie wierzę ;/ Pierwszy ponad rok po prostu się nie zabezpieczaliśmy, nie było żadnego ciśnienia. A i tak nic nie wyszło :(
    Gdzieś na pewno leży problem. Za miesiąc idę na wizytę, na której zaczniemy przygodę z inseminacją :)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Tak szczerze, to ja w to nie wierzę ;/ Pierwszy ponad rok po prostu się nie zabezpieczaliśmy, nie było żadnego ciśnienia. A i tak nic nie wyszło :(
    Gdzieś na pewno leży problem. Za miesiąc idę na wizytę, na której zaczniemy przygodę z inseminacją :)
    Misia skąd jesteście?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Misia skąd jesteście?


    Szczecin ;) razem z Little :)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Szczecin ;) razem z Little :)
    Aaa drugi koniec Polski ;) my z moim chyba odpuszczamy IUI. Jak ta zmiana się nie wchłonie czeka mnie pewnie laparoskopia. :/ W tygodniu jedziemy do katowickiego Gyncentrum podpisać umowę odnośnie dawstwa komórek jajowych w zamian za darmowe invitro. Szczerze to ja też nie wierzę, że na naturalsie u nas zaskoczy. :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ