X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na mnie wózek czeka już od roku, mój brat stwierdził że nie będzie sprzedawał bo nam sie przyda na pewno.

    ana1122 lubi tę wiadomość

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 25 września 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    To na mnie wózek czeka już od roku, mój brat stwierdził że nie będzie sprzedawał bo nam sie przyda na pewno.
    I dobrze stwierdził - przyda się na pewno:)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 26 września 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Dziewczyny spójrzcie na Zieziulkę i nie mówcie proszę, że nie macie szans!


    Tak sobie podczytuje, a tu pamiętają o mnie, jak miło! Jutro bardzo ważny dzień, pierwsze USG (chyba nie zasnę z nerwów), a M idzie powtarzać badanie nasienia, okaże się, czy to cud jak myślimy czy się może wyniki poprawiły (w sumie też jakimś cudem). Wiem dziewczyny jak to jest jak ktoś Was pociesza "Mi się udało, to Tobie też się uda" myślisz sobie sratatata ona jest inna ja inna... i macie rację. Ale sama już wiem, że bez względu na to co usłyszę jutro, wiem, że naprawdę wszytko jest możliwe nawet jak się w to nie wierzy jak w moim przypadku :)

    I na dowód podsyłam link do wyników przez które jeszcze 3 miesiące temu przepłakałam dwa dni: https://naforum.zapodaj.net/a149da1e2afe.jpg.html

    Hitem jest ruch postępowy liczba 0,03 mln/ml ;p

    Buziaki dla Was ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2016, 19:25

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 26 września 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robiłam badanie progesteronu w 7 dpo.wynik 9.47 ... czyli beznadzieja...Zaznaczę że biorę duphaston 2×1 i chyba nie działa. Nie ma szans na ciążę w tym cyklu raczej..

    Brychta
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 26 września 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra mi też takie nędzne wyniki wychodzą a nawet niższe bo 8

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 26 września 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wynik świadczy że owu byla. Więc szansa niby jest..

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 26 września 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Tak sobie podczytuje, a tu pamiętają o mnie, jak miło! Jutro bardzo ważny dzień, pierwsze USG (chyba nie zasnę z nerwów), a M idzie powtarzać badanie nasienia, okaże się, czy to cud jak myślimy czy się może wyniki poprawiły (w sumie też jakimś cudem). Wiem dziewczyny jak to jest jak ktoś Was pociesza "Mi się udało, to Tobie też się uda" myślisz sobie sratatata ona jest inna ja inna... i macie rację. Ale sama już wiem, że bez względu na to co usłyszę jutro, wiem, że naprawdę wszytko jest możliwe nawet jak się w to nie wierzy jak w moim przypadku :)

    I na dowód podsyłam link do wyników przez które jeszcze 3 miesiące temu przepłakałam dwa dni: https://naforum.zapodaj.net/a149da1e2afe.jpg.html

    Hitem jest ruch postępowy liczba 0,03 mln/ml ;p

    Buziaki dla Was ;*
    Powodzenia jutro. Daj znać jakie dobre wiadomości lekarz ci przekaze.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze Zieziulka. Mocno Tobie kibicuje. :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wróciłam ze szpitala po drugim pobycie i stwierdzam, że chyba przestanę się badać, bo za każdym razem coś mi wychodzi. Pożegnałam się z owulacją, Progesteron z wczoraj 4,093 :/ i to już kolejny taki cykl (możliwe, że od kwietnia nie mam owulki, bo wtedy pierwszy raz to wyszło) a do tego jeszcze dziś w usg piersi wyszły mi liczne torbiele.

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 27 września 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko :( a co oznaczają takie torbiele o z czym to się może wiązać? Owulacje można stymulować z tego co czytałam to jej brak nie jest tragedią jeżeli dobierze się odpowiednie leczenie.
    Ja się poddałam i czekam na szpital (początek grudnia). Niby sprawdzam testy owu ale już totalnie zrezygnowana i bez wiary jak wcześniej że może zaskoczę w akurat tym cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, można stymulować, ale to muszę czekać na wyniki, więc kolejny cykl będzie już stracony, więc najwcześniej w listopadzie coś będę mogła robić (o ile uda mi się umówić do gin, bo do połowy listopada jest na urlopie :/), a torbiele, to nie wiem czy do obserwacji, czy do dalszej diagnostyki. Dr pytała czy ktoś w rodzinie chorował na raka piersi, powiedziałam, że nie, ale teraz myślę, że to chyba jednak nie jest prawda, muszę dokładnie rodziców dopytać. Mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych, ale mi prolaktyna wychodziła zawsze w normie, więc nie wiem. A jak już kilka lat temu skarżyłam się na silną bolesność piersi przed @, to słyszałam zawsze: to normalne. Ehh, szkoda słów.

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 27 września 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko <tule> zdiagnozuj sobie koniecznie te torbiele porządnie, nie ma co kusić losu. Wiem, że to straszne ciągle odkrywać, że coś jest nie tak, ale może dzięki temu unikniesz w przyszłości czegoś gorszego jak się tak porządnie przebadasz teraz.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 28 września 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się komis wyzalic

    Brychta
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 28 września 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Muszę się komis wyzalic
    Słuchamy

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 28 września 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko ale mnie nastraszylas. Ja mam wysoka prolaktyne silne bole piersi po owu i często wyczuwam jakieś guziki jak powiedziałam lekarzowi to bez badania powiedział że to wezly i tak zostało nic Z tym nie robiłam

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 28 września 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Buko <tule> zdiagnozuj sobie koniecznie te torbiele porządnie, nie ma co kusić losu. Wiem, że to straszne ciągle odkrywać, że coś jest nie tak, ale może dzięki temu unikniesz w przyszłości czegoś gorszego jak się tak porządnie przebadasz teraz.
    Co U ciebie kochana?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Buko ale mnie nastraszylas. Ja mam wysoka prolaktyne silne bole piersi po owu i często wyczuwam jakieś guziki jak powiedziałam lekarzowi to bez badania powiedział że to wezly i tak zostało nic Z tym nie robiłam

    Ana, nie chciałam Cię nastraszyć :( ja się troszkę uspokoiłam, bo wieczorem spotkałam się z koleżankami i jak im o tym powiedziałam, to stwierdziły, że nie ma się czym przejmować, bo one też mają :) zapytam oczywiście moją gin o to. Ana jeśli masz wysoką prolaktynę, to faktycznie może być przyczyną torbieli, ale zastanawia mnie co jest u mnie przyczyną skoro prolaktyna w normie.

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 28 września 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest podobno pęcherzyk ciążowy ma ok 5 tygodni (niby jestem już w 6, ale owulacje miałam później niż zwykle, więc się tym jeszcze nie przejmuje) ale zarodka nie widać póki co, mam przyjść za 2 tygodnie. Także nic ciekawego, dalej nic konkretnego nie wiem i muszę czekać.

    Buko zapytaj gin koniecznie i zdiagnozuj to sobie. Pewnie nic strasznego się nie dzieje, ale mam w najbliższym otoczeniu przypadek, że właśnie stwierdzili torbiele i niby wszytko ok, a po 2 latach nowotwór się z tego zrobił. Nie chce Was absolutnie straszyć, ale jak ma to komuś życie uratować to wole powiedzieć, że i tak się zdarza. Także bez paniki, ale nie zostawiajcie tego bez dogłębnej diagnozy. Ja mam pod pachą (jak się niby okazało kawałek piersi) takie zgrubienie, tydzień mi to diagnozowali w szpitalu, potem byłam dwa razy na konsultacji u onkologa i chodzę regularnie na USG.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 29 września 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka a jak taki pecherzyk ciążowy wygląda? Jestem ciekawa bo ja na usg znam tylko obraz pęcherzyków Graafa:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka, to czekamy na informację po kolejnej wizycie :) i dzięki za te informacje, ja myślę, że moja natura hipochondryka nie odpuści. Ale już teraz wiem, że jak mnie bolą piersi przed @ to właśnie z tego powodu, a boli mnie szczególnie w jednym miejscu, a z opisu wiem, że mniej więcej gdzieś tam mam największą torbiel.

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ