X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 22 września 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja okolice:)

    MisiaZ88 lubi tę wiadomość

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 22 września 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Maciejowa, moja matka dowiedziała się o ciąży ze mną dopiero w 3 miesiącu. :P Także takie rzeczy się zdarzają. :) Nie chwaliłaś się jak wizyta? :D
    Nie chciałam "zaśmiecać" forum. Wizyta ok, serduszko bije, w przyszłym tygodniu mam kolejną wizytę.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 22 września 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zasmiecasz, przecież wszystkie Ci kibicujemy:) cieszę się ze wszystko dobrze:) myślicie już o imieniu?:p

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Nie chciałam "zaśmiecać" forum. Wizyta ok, serduszko bije, w przyszłym tygodniu mam kolejną wizytę.
    Super! :) trzymamy kciuki za fasola :D żadne zaśmiecanie, mocno Ci kibicujemy :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Aaa drugi koniec Polski ;) my z moim chyba odpuszczamy IUI. Jak ta zmiana się nie wchłonie czeka mnie pewnie laparoskopia. :/ W tygodniu jedziemy do katowickiego Gyncentrum podpisać umowę odnośnie dawstwa komórek jajowych w zamian za darmowe invitro. Szczerze to ja też nie wierzę, że na naturalsie u nas zaskoczy. :P


    Trzymam kciuki, żeby to cholerstwo zniknęło !!!

    A to jest coś takiego? Darmowe in vitro w zamian za dawstwo? A Wy mieliście iść tą nową metodą chyba co?

    Ja chce spróbować inseminacji, bo na in vitro chyba jeszcze nie jestem gotowa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Nie chciałam "zaśmiecać" forum. Wizyta ok, serduszko bije, w przyszłym tygodniu mam kolejną wizytę.

    Pisz pisz, lubimy słuchać pozytywne informacje !! ;)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Trzymam kciuki, żeby to cholerstwo zniknęło !!!

    A to jest coś takiego? Darmowe in vitro w zamian za dawstwo? A Wy mieliście iść tą nową metodą chyba co?

    Ja chce spróbować inseminacji, bo na in vitro chyba jeszcze nie jestem gotowa.
    Mieliśmy, ale po rozważeniu wszystkich za i przeciw doszliśmy do wniosku, że przy moich problemach zdrowotnych stymulacja do punkcji i invitro nową metodą, która nie wiadomo na ile % będzie skuteczna nie ma sensu.

    Tak w Gyncentrum jest taka opcja :) komórki trafiają do ich banku, a 6 sztuk zostaje do Twojej dyspozycji. :)

    Ojj niech zniknie. Dziwi mnie, że przez tyle monitorowanych cyklów nikt tego wcześniej nie widział.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Mieliśmy, ale po rozważeniu wszystkich za i przeciw doszliśmy do wniosku, że przy moich problemach zdrowotnych stymulacja do punkcji i invitro nową metodą, która nie wiadomo na ile % będzie skuteczna nie ma sensu.

    Tak w Gyncentrum jest taka opcja :) komórki trafiają do ich banku, a 6 sztuk zostaje do Twojej dyspozycji. :)

    Ojj niech zniknie. Dziwi mnie, że przez tyle monitorowanych cyklów nikt tego wcześniej nie widział.

    Podziwiam Cię za tą decyzję. Ja sama nie wiem co myśleć o tym wszystkim. Jeśli będę musiała spróbować in vitro, to raczej na pewno nie będzie to przyszły rok. W sumie i tak nie wiadomo, co zrobią Nasi cudowni rządzący. Ehh każdy powinien mieć wybór i wybrać to co dla niego najlepsze.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Podziwiam Cię za tą decyzję. Ja sama nie wiem co myśleć o tym wszystkim. Jeśli będę musiała spróbować in vitro, to raczej na pewno nie będzie to przyszły rok. W sumie i tak nie wiadomo, co zrobią Nasi cudowni rządzący. Ehh każdy powinien mieć wybór i wybrać to co dla niego najlepsze.
    Wiesz co, sama biłam się z myślami od jakiegoś czasu, wiedząc w duchu, że coś jest nie tak - niska rezerwa jajnikowa, do tego skrajna niedomoga lutealna - z tego na naturalsie dzieci nie będzie. :( Dobija mnie to niesamowicie :( 28 lat, a organizm się na mnie wypiął :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Wiesz co, sama biłam się z myślami od jakiegoś czasu, wiedząc w duchu, że coś jest nie tak - niska rezerwa jajnikowa, do tego skrajna niedomoga lutealna - z tego na naturalsie dzieci nie będzie. :( Dobija mnie to niesamowicie :( 28 lat, a organizm się na mnie wypiął :(

    Ja też 28 lat. I czekam na pierwsze dziecko :(

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 22 września 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spójrzcie na Zieziulkę i nie mówcie proszę, że nie macie szans!

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 22 września 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pod kątem zdrowotnym wszystko było w porządku i zaskoczyłam po roku a u Zieziulki sytuacja nie wyglądała dobrze i udało jej się szybciej niż mi. Tu naprawdę nie ma reguły. I wiecie co Wam powiem - zajscie w ciążę to naprawdę dopiero początek :-D

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    U mnie pod kątem zdrowotnym wszystko było w porządku i zaskoczyłam po roku a u Zieziulki sytuacja nie wyglądała dobrze i udało jej się szybciej niż mi. Tu naprawdę nie ma reguły. I wiecie co Wam powiem - zajscie w ciążę to naprawdę dopiero początek :-D
    Wiem Kochana, mam też wrażenie, że sporo najzwyczajniej w świecie zależy od szczęścia niestety. Można się leczyć, suplementować, monitorować, a to wszystko psu na budę się zdaje, gdy zabraknie szczęścia.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka to jest istny cud :D

    Ja wiem, że kiedyś i na Nas przyjdzie ten czas. Ale sama wiesz Maciejowa jak to jest znów się rozczarować :(

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 22 września 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Zieziulka to jest istny cud :D

    Ja wiem, że kiedyś i na Nas przyjdzie ten czas. Ale sama wiesz Maciejowa jak to jest znów się rozczarować :(
    Wiem, oczywiście, że wiem.

    innamorata88, MisiaZ88 lubią tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 22 września 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa a powiedz czy w szczęśliwym cyklu robiliscie coś inaczej niż zwykle? Jakiś nowy suplement..?

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 22 września 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z Was zadała mi już takie pytanie. Nie, niczego nie zmieniliśmy poza tym, że przestałam brać kwas foliowy, bo się wkurzyłam i stwierdziłam, że skoro mi się kolejne opakowanie skończyło to nie kupuję nowego:-P seks był jak zwykle "produkcją" więc wyluzowania w głowie również nie było. Chyba to faktycznie kwestia szczęścia.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 23 września 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj kupiłam pierwsze malutkie ciuszki i dołożyłam mężowi do skromnego w tym roku prezentu urodzinowego. Życzę Wam abyście za niedługo mogły się tak wzruszać przy swoich pierwszych dzidziusiowych zakupach :)

    ana1122, MisiaZ88 lubią tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 23 września 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodkie:-) Zawsze marzyłam że jak zrobię test I wyjda 2 krechy to mąż dostanie malutkie buty albo skarpetki...piękne Ale marzenia nic nie kosztuja

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja o tym marze żeby zacząć coś kupować :-D a dwa lata temu w outlecie w smyku już prawie kupiliśmy wózek bo był w promocji, a przecież ciąża to chwila moment :-P

    innamorata88 lubi tę wiadomość

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ