X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czytam was I widzę że tez się za dobrze u was nie dzieje. Ja po świętach wylądowałam W szpitalu z plamieniem i się dowiedziałam że został nam 1 maluszek. U tego drugiego przestało bic serduszko. Teraz aby się modlę żeby dalej Już Nie było żadnych niespodzianek. Na każdym etapie pojawia się strach:-(

    jacekuba2 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana tak mi przykro:( a nie byl to czasami "znikający blizniak"? To podobno częste.
    Musi Wam być ciężko, łączę się w bólu:(
    Oby drugi dzidziuś dzielnie się trzymał.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Ana tak mi przykro:( a nie byl to czasami "znikający blizniak"? To podobno częste.
    Musi Wam być ciężko, łączę się w bólu:(
    Oby drugi dzidziuś dzielnie się trzymał.
    Lekarz powiedział że właśnie przy bliźniakach często Tak się zdarza. Teraz Już jest rozmazany na usg. A Już zaczęłam rozglądać się za wózkami dla bliźniaków A Teraz marzę żeby doczekać szczęśliwego rozwiązania Z tym jednym moim maleństwem

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana - na pewno będziesz mieć silne i zdrowe serduszko :-*

    ana1122 lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratujcie:( już nie daje sobie rady po tym poronieniu. Czy raczej można to nazwać ciazą biochemiczną. Było tak blisko...:( boję się ze to była jedyna szansa i nigdy więcej się nie uda!!!!!:( a tak się cieszyliśmy z mężem a teraz znów jest tylko placz:((((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziewczyny ratujcie:( już nie daje sobie rady po tym poronieniu. Czy raczej można to nazwać ciazą biochemiczną. Było tak blisko...:( boję się ze to była jedyna szansa i nigdy więcej się nie uda!!!!!:( a tak się cieszyliśmy z mężem a teraz znów jest tylko placz:((((


    Little Kochana :*
    Wiem, że Ci ciężko, wiem, że boli. Wypłacz się zobaczysz, że za jakiś czas będzie lepiej.
    Ale z drugiej strony coś w końcu zaskoczyło! Jestem pewna, że jak teraz było tak blisko to nareszcie się uda! Trzymaj się tego leczenia co było teraz i zobaczysz, że nie długo się uda :):)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziewczyny ratujcie:( już nie daje sobie rady po tym poronieniu. Czy raczej można to nazwać ciazą biochemiczną. Było tak blisko...:( boję się ze to była jedyna szansa i nigdy więcej się nie uda!!!!!:( a tak się cieszyliśmy z mężem a teraz znów jest tylko placz:((((
    Podobno po stracie łatwiej jest zajść. wiadomo że jest ciężko bo to boli ale musicie walczyć I być silni

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny!
    Ana nie slyszalam nigdy ze po stracie latwiej zajsc. Jak to działa?
    Misia dokładnie tak staram się na to patrzec-ze zaskoczyło raz to czemu ma się to nie powtórzyć. Bede sie trzymac, dzieki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dzięki Dziewczyny!
    Ana nie slyszalam nigdy ze po stracie latwiej zajsc. Jak to działa?
    Misia dokładnie tak staram się na to patrzec-ze zaskoczyło raz to czemu ma się to nie powtórzyć. Bede sie trzymac, dzieki:)


    Też słyszałam o tym, że po poronieniu szybko później można zajść znowu. Wiesz przynajmniej, że w końcu coś się zadziało, jesteś już naprawdę blisko :):)

  • Marlena 87 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja bliska kolezanka zaszla w ciaze i poronila w 10 tyg zrobila pogrzeb...a w kolejna ciaze zaszla bardzo szybko po 2 miesiącach od poronienia i jak narazie brzusio rośnie :)

    Marlena
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Eltrona, jak miło Cię widzieć! Cieszę się bardzo ze zostaniesz Mamą:) oby dzidzia szybko do Was trafiła!
    Dzięki Little :) Mam taką nadzieję :) Czytam, że Ci ciężko teraz. przytulam Cię wirtualnie :) trzymaj się

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Hej dziewczyny czytam was I widzę że tez się za dobrze u was nie dzieje. Ja po świętach wylądowałam W szpitalu z plamieniem i się dowiedziałam że został nam 1 maluszek. U tego drugiego przestało bic serduszko. Teraz aby się modlę żeby dalej Już Nie było żadnych niespodzianek. Na każdym etapie pojawia się strach:-(
    Ana trzymaj się kochana. Dobrze pamietam jak walczylas o to malenstwo. juz coraz blizej nie poddawaj się. bardzo wierze ze bedzie dobrze

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dzięki Dziewczyny!
    Ana nie slyszalam nigdy ze po stracie latwiej zajsc. Jak to działa?
    Misia dokładnie tak staram się na to patrzec-ze zaskoczyło raz to czemu ma się to nie powtórzyć. Bede sie trzymac, dzieki:)
    Ważne, że się coś odblokowało :) Ja poroniłam w 7cs i teraz w 12cs trafiła się jajowodowa :/

    My już odpuściliśmy i 20ego jedziemy do kliniki podpisywać papiery do IVF.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ważne, że się coś odblokowało :) Ja poroniłam w 7cs i teraz w 12cs trafiła się jajowodowa :/

    My już odpuściliśmy i 20ego jedziemy do kliniki podpisywać papiery do IVF.
    Dobra decyzja walcz. Ivf wam pomoze. Dzięki tej metodzie jest tyle ciąż teraz że aż ciepło na sercu się robi:-)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    Ana trzymaj się kochana. Dobrze pamietam jak walczylas o to malenstwo. juz coraz blizej nie poddawaj się. bardzo wierze ze bedzie dobrze
    Dzięki Kochana. Podczytuje wasz wątek O Oa. Bardzo fajne I przydatne informacje. Też W planie U Mnie była taka droga na samym końcu. jednak udało się ivf więc czekam na moje maleństwo.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena 87 wrote:
    moja bliska kolezanka zaszla w ciaze i poronila w 10 tyg zrobila pogrzeb...a w kolejna ciaze zaszla bardzo szybko po 2 miesiącach od poronienia i jak narazie brzusio rośnie :)
    To już W 10 tyg można zrobić pogrzeb dziecku? A plec?

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Dzięki Kochana. Podczytuje wasz wątek O Oa. Bardzo fajne I przydatne informacje. Też W planie U Mnie była taka droga na samym końcu. jednak udało się ivf więc czekam na moje maleństwo.
    tez myslalas a tu taka niespodzianka :) kazda ma swoja droge a najwazniejsze ze obie bedziemy mamami :)

    ana1122 lubi tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    To już W 10 tyg można zrobić pogrzeb dziecku? A plec?
    Ana dziękuję - też mam nadzieję, że W KOŃCU nam się uda :)

    Co do pogrzebu w 10tc to owszem jest to możliwe, ale niezbędne jest zlecenie badanie genetyczne celem ustalnie płci dzieciątka.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co tam u was?
    Ana, przykro mi z powodu jednego maluszka, ale ściskam kciuki bardzo mocno za drugiego.
    Buko, jak sytuacja?
    Innamorata bądź dzielna przy podpisywaniu. Ja podpisywalam w czwartek i miałam momenty że myślałam, że się rozplacze ale jakoś poszło.
    Obecnie kończę brać antyki, wczoraj zrobiłam pierwszy zastrzyk z gonalu. Kilka większych kryzysów za mną, kilka pewnie jeszcze przede mną. W międzyczasie wyszla mi jeszcze homozygotyczna mutacja MTHFR więc byłam na skraju załamania nerwowego ale lekarz uspokoił. W trzecim tygodniu lutego jak dobrze pójdzie mam mieć pobranie komórek i transfer. Ściskam was cieplutko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 15:24

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kimka. Coś nam wątek siadać zaczyna. Nie wiem jak inne dziewczyny ale ja po tym poronieniu miałam cykl w plecy i nie miałam ochoty nic pisać. Teraz czekam na @ żeby znowu wystartować z Puregonem. Generalnie po 2 latach starań pragnienie dziecka stało się wręcz obsesyjne dla mnie i dla męża więc robię wszystko żeby o tym nie myśleć. Jak tylko zaczynam myśleć to czuję szarpnięcie tęsknoty za tym nieistniejący maluszkiem:(
    Dziewczyny mocno trzymam kciuki za Wasze ivf!

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ