X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Kimka :( tak trzymałam za Ciebie kciuki :( ale nie poddawaj się, jak nie za pierwszym to za drugim może się udać.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 marca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko a ty jak się czujesz?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc to czuję się byle jak, niestety za szybko poczułam wiosnę i jeden dzień bez czapki wystarczył żeby zatoki się odezwały i to jest najbardziej racjonalne wytłumaczenie, chociaż gdyby nie to, że dopiero tydzień minął, to bym stwierdziła, że mam objawy ciążowe. Ale jestem realistką i wiem, że to niemożliwe tak szybko.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 marca 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Szczerze mówiąc to czuję się byle jak, niestety za szybko poczułam wiosnę i jeden dzień bez czapki wystarczył żeby zatoki się odezwały i to jest najbardziej racjonalne wytłumaczenie, chociaż gdyby nie to, że dopiero tydzień minął, to bym stwierdziła, że mam objawy ciążowe. Ale jestem realistką i wiem, że to niemożliwe tak szybko.
    Kochana ja objawy ciążowe już miała 6 dpt. Otwieram lodówkę I poczułam zapach wędliny I zaraz do łazienki ale też myślałam że to nie możliwe

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 marca 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w 6 tc już byłam chora. Organizm osłabiony jest wtedy

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała w to wierzyć, ale 6 dpt, to jednak "o wiele" dalej niż 6 dzień po inseminacji :) więc Ty miałaś prawo mieć objawy, a u mnie byłyby to po prostu urojenia :) chociaż mój mąż ostatnio sobie wymyślił, że już czas na test :)
    Niby wiem, że nic już nie zmienię, ale jednak się trochę stresuję (i śni mi się kolejna inseminacja).

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 marca 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka wrote:
    Dupa. Beta spadła. Muszę spokojnie przemyśleć co dalej i odpocząć. Ale wrócę bo nie mam wyjścia. Nigdy nie byłam osobą, która zawzięcie o cokolwiek walczy ale chyba nadszedł czas na pierwszy raz. Bardzo wam wszystkim kibicuję.
    Przykro mi bardzo :( najważniejsze nie poddawać się

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 marca 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Też bym chciała w to wierzyć, ale 6 dpt, to jednak "o wiele" dalej niż 6 dzień po inseminacji :) więc Ty miałaś prawo mieć objawy, a u mnie byłyby to po prostu urojenia :) chociaż mój mąż ostatnio sobie wymyślił, że już czas na test :)
    Niby wiem, że nic już nie zmienię, ale jednak się trochę stresuję (i śni mi się kolejna inseminacja).
    No o 3 dni więcej bo ja aby 3 dniowe zarodki:-) A sny są na odwrót czyli kolejnej nie będzie:-)

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym w to wierzyc, ale jeszcze tydzien musze wytrzymac bez nakrecania sie i nadinterpretacji kazdego objawu :)
    A sen byl koszmarem wiec niech sie lepiej nie spelnia :)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 marca 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Chciałabym w to wierzyc, ale jeszcze tydzien musze wytrzymac bez nakrecania sie i nadinterpretacji kazdego objawu :)
    A sen byl koszmarem wiec niech sie lepiej nie spelnia :)
    Na spokojnie jeszcze trochę:-) A robisz Test? czy betę?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiem :) będę się zastanawiać dopiero w dniu spodziewanej @, jeśli nie przyjdzie punktualnie.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Jeszcze nie wiem :) będę się zastanawiać dopiero w dniu spodziewanej @, jeśli nie przyjdzie punktualnie.
    To kiedy powinna być @? Teraz przy iui mieliście dobre wyniki nasienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 18:18

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    To kiedy powinna być @? Teraz przy iui mieliście dobre wyniki nasienia?

    Według planu w piątek, ew. sobota. A co o parametrów to niestety nie wiem, bo lekarz miał powiedzieć a tego nie zrobił, a jak ja sobie przypomniałam to ja go nie było. Położna tylko powiedziała mi że musiały być dobre i musiało być powyżej 8 mln bo inaczej by nie zrobili iui. A żeby dowiedzieć się dokładnie mąż musiałby pójść do androloga.

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 5 marca 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 29dc. Teoretycznie 13dpo, chociaż w tym cyklu ciężko to stwierdzić bo byłam chora. Nie testuje-boję się rozczarowania. Zastanawiam się czy testować jutro-będę miała ciężki dzień w pracy i nie wiem czy dobijać się jeszcze ewentualnym negatywnym testem.
    Moja przyjaciółka pochwaliła mi się wczoraj ze jest w ciąży-kolejna szpileczka choć akurat z tej ciąży się szczerze cieszę ;)

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 marca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Dziś 29dc. Teoretycznie 13dpo, chociaż w tym cyklu ciężko to stwierdzić bo byłam chora. Nie testuje-boję się rozczarowania. Zastanawiam się czy testować jutro-będę miała ciężki dzień w pracy i nie wiem czy dobijać się jeszcze ewentualnym negatywnym testem.
    Moja przyjaciółka pochwaliła mi się wczoraj ze jest w ciąży-kolejna szpileczka choć akurat z tej ciąży się szczerze cieszę ;)
    Testuj wiem że sie boisz ale trzeba walczyć. A okresie letnim to widzę że bedzie mega wysyp brzuszków ciążowych nawet to dobrze

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 5 marca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam przeczucia że znowu nic z tego. Coraz częściej łapią mnie okresowe skurcze:(

    geeky-2017-12-12.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chicken, a kiedy powinnaś mieć @?

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 5 marca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Planowo jutro. Ale tak jak pisałam nie jestem w tym cyklu tego pewna ponieważ złapała mnie 1 dniowa jelitówka i nie wiem czy nie zaburzyla trochę mojego wykresu

    geeky-2017-12-12.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeśli jutro @ nie przyjdzie to testuj we wtorek, ja bym nie robiła testu jutro, bez sensu się dodatkowo stresować. Ale to tylko moja opinia ;)

  • Myszka0808 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 6 marca 2017, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki. Jestem tu nowa... Pisałam w innym temacie ale teraz doczytałam że powinnam to pisać tutaj... Z Mężem staramy się o dziecko ponad rok. Jutro lub pojutrze powinna być miesiączka. Nie wytrzymałam i zrobiłam test który wyszedł negatywny. Oczywiście wariuje jak co miesiąc. Tym razem mam dziwny ból koło prawego jajnika. Nigdy takiego kłucia nie miałam. Częściej niż zwykle chodzę do toalety. Najgorsze że nie wiem czy to znowu nie działa moja psychika. :-[ Mierzyłam temperaturę 37'2
    Kochane jak sobie radzicie z tym żeby nie wariować? Żeby ten czas przed miesiączką dać sobie na luz. Nie robić testów tylko dać sobie czas... Kompletnie sobie z tym nie radzę. :-(:-(


    Pozdrawiam Was i życzę Wam i sobie tych upragnionych dwóch kreseczek.

‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ