X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak. Niech śpi odpoczywa i plemniczki. Bo za kilka dni :D owu

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak moj szedl na badania to obok byla poradnia dla nastolatek i jedna mamę pytała do czego ci panowie stoją w kolejce a mamusia wytłumaczyła ta ze i inne mlode damy slyszaly. czujecie ten wzrok mlodych dziewczyn na tych biednych facetów :)

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety!!! Biedni :( takie badanie nasienia to nic fajnego. Mój kumpel mowil w jakich warunkach mu przyszlo :/

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kobiety drogie ja juz wymiękam. ide spac. dzieuje za dzisiejszą poprawę humoru.
    kolorowych snów :)

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też! Ale ja dalej mam ubaw:P:-*

    Eltrona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:47

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Rety!!! Biedni :( takie badanie nasienia to nic fajnego. Mój kumpel mowil w jakich warunkach mu przyszlo :/
    no jeszcze ci tylko odpowiem ze dlatego za drugim razem dzialalismy w domu w specjalnej prezerwatywie i sama zanosilam nasze dzielo do laboratorium. tak lepiej i wyniki o niebo lepsze

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    no jeszcze ci tylko odpowiem ze dlatego za drugim razem dzialalismy w domu w specjalnej prezerwatywie i sama zanosilam nasze dzielo do laboratorium. tak lepiej i wyniki o niebo lepsze
    Wyniki lepsze bo mniej stresu. uciekam dziewczyny spać do jutra buziaki

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 12 marca 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Pełna_Niadziei ja się na becie nie znam w ogóle, bo robiłam tylko raz w życiu, wtedy kiedy nie chciałam być w ciąży i jak usłyszałam, że ciąży brak to już się nie zagłębiałam w wyniki.
    A wracając do mojej sprzeczki z M., to muszę Wam to napisać, bo nie wytrzymam. Każda moja koleżanka narzeka na swoją teściową, widzę, że Wy też, to chyba norma, ale ja w zestawie mam jeszcze dwóch szwagrów ;/ i oni razem z moim m. są po prostu bez przerwy w kontakcie fb, smsy, dzwonią do siebie z byle pierdołą i tak cały czas. Czekam aż kiedyś w trakcie seksu któryś zadzwoni :D, to będę miała okazję zrobić nikczemną awanturę, która się we mnie zbiera ;( więc jak jedziemy do teściowej to oczywiście cała rodzinka zapakowana i dziś się zaczęło oczywiście od tego, że musimy na nich czekać, bo panowie nie potrafią się spakować na czas, tylko jak królewny na bal i tak od słowa do słowa wyszło co myślę.
    A co do teściowej, to moja jest wszechwiedzącą, nieomylną matką kwoką, która najlepiej wie co jest najlepsze dla jej synków (nawet oni tego nie wiedzą). I najgorsze jest dla mnie niedzielny wyjazd od niej. Uważa, że mieszkamy gdzies na pustkowiu, z dala od cywilizacji, więc pakuje nam jakieś ogromne ilości jedzenia, bigos, schabowe i to co kuchnia polska ma w ofercie, a do tego jeszcze surowe mięsa jakby nam nie daj Boże zabrakło i tak na koniec się obraża, że nic nie chcemy wziąć.
    ;) a i ten temat ja przerabiam zawsze bo mojemu M. się nie pozwala wtrącać, bo przecież on się nie zna.
    I to tak w skrócie moja lista tego co mnie wkurza, a czego zmienić za bardzo nie mogę ;, to chociaż się wyżalę :(
    Ojej Buko toz to jakas zupelnie nieodcieta pepowina! Nie wiem ile Twoj maz ma lat ale troche przypomina mi to program Kto poslubi mojego syna, kojarzycie? Tam to dopiero widac jak nieodcieta pepowina i te dziwaczne mamusie moga namieszac w zyciu..
    To nic zlego miec więzi i dobry kontakt z rodziną ale w jakiejs rozsądnej postaci..
    Jejku jakie to szczescie ze moja tesciowa jest super:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2016, 09:00

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 12 marca 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam rano sikanca i jest kreska! Na razie za slaba ale moze jeszcze bedzie owu. Dzisiaj mi sie snilo ze bylam u 2 ginekologow na monitoringu tego samego dnia i jeden powiedzial ze mam torbiele a drugi ze to pecherzyki ktore pękna.
    Zebym nawet we snie nie mogla uciec od tego tematu! Przegiecie:-P

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 12 marca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    ja mysle ze jakby moj natrafił na to forum to na bank po trzech zdaniach wiedziałby ze to ja. Pozdrowienia mój kochany mężu :)
    hihi tak na w razie czego :)
    ale akurat on to by sie tylko cieszyl ze mam z kim pogadac wiec spoko
    a co do czestotliwosci to byl gdzies taki temat na forum i z tego co pamietam opinie byly rozne.
    ale mnie to wkurza jak na owu pod wykresem pojawiaja sie rady kochajcie sie kiedy macie ochote - bo w takim razie po co to liczyc. sorry, moze i nie moge powiedziec ze nie potrafie sie cieszyc seksem w trakcie owulacji, ale to nigdy nie jest taki sam jak wtedy gdy nie ma hasla robimy potomka. godzimy sie na szybko bo zaraz do lozka, a zgrzyty przed owu ni stad ni z owąd często są, albo się po prostu mniej chce bo ciężki dzien w robocie i mamy swiadomosc ze gdyby nie owu to czulosc zakonczyla by sie na przytuleniu do snu. wiec w toba "badzcie spontaniczni, cieszcie sie sobą" trudno mi uwierzyc
    Eltrona masz racje, szkoda ze to nie jest zamkniete forum no ale nic nie poradzimy.. swoja droga wezmy pod uwage, ze osoby czytajace ovufriend to pewnie w 99.99% kobiety probujace zajsc i watpie zeby mąż czy tesciowa byli zainteresowani takimi stronami:p co najwyzej znajoma czy kolezanka ale przeciez nie podpisujemy sie z imienia i nazwiska :)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 12 marca 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam ze wczoraj nie dolaczylam do dyskusji ale jakos opadlam z sił po tym dołku wiec poszłam na fitness a potem zjadłam wielka paczke chipsow sesese:)
    Na codzien ich nie jem, tylko na poprawe nastroju:) tez macie swoje metody?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2016, 09:04

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 12 marca 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziewczyny przepraszam ze wczoraj nie dolaczylam do dyskusji ale jakos opadlam z sił po tym dołku wiec poszłam na fitness a potem zjadłam wielka paczke chipsow sesese:)
    Na codzien ich nie jem, tylko na poprawe nastroju:) tez macie swoje metody?
    Tak ja na poprawę nastroju muszę mieć czekoladę:-) poza tym dzisiaj szaleje. Idę kupić sobie buty. Zmienić fryz I pomalowac wlosy (w okresie owu chyba mogę malować co?)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2016, 09:10

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Zrobilam rano sikanca i jest kreska! Na razie za slaba ale moze jeszcze bedzie owu. Dzisiaj mi sie snilo ze bylam u 2 ginekologow na monitoringu tego samego dnia i jeden powiedzial ze mam torbiele a drugi ze to pecherzyki ktore pękna.
    Zebym nawet we snie nie mogla uciec od tego tematu! Przegiecie:-P
    O rety!!!! Ja też miałam taki sen że latałam po gin i mówili coś o owy :D ale byl ogółem zabawny :P no ładnie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    no jeszcze ci tylko odpowiem ze dlatego za drugim razem dzialalismy w domu w specjalnej prezerwatywie i sama zanosilam nasze dzielo do laboratorium. tak lepiej i wyniki o niebo lepsze
    To są takie prezerwatywy?! Wow dobrze wiedzieć na przyszłość :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziewczyny przepraszam ze wczoraj nie dolaczylam do dyskusji ale jakos opadlam z sił po tym dołku wiec poszłam na fitness a potem zjadłam wielka paczke chipsow sesese:)
    Na codzien ich nie jem, tylko na poprawe nastroju:) tez macie swoje metody?
    Nie martw się Kochana! Zobaczysz niedługo zapali się mocniej kreska :D ja kiedyś miałam owu w 17dc! A wiadomo że stres też wpływa.
    Ja na poprawę biegam,slucham wtedy muzyki. Lub zamykam się z książką albo teraz odkryłam Was i to cudne forum :D :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, pewnie że możesz malować :D

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 12 marca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Tak ja na poprawę nastroju muszę mieć czekoladę:-) poza tym dzisiaj szaleje. Idę kupić sobie buty. Zmienić fryz I pomalowac wlosy (w okresie owu chyba mogę malować co?)
    to ja wczoraj na poprawę byłam na owu - hihi czipsów nie jadłam - chudsza będę :)
    A tak poważnie to ambitnie fitnes i w ogóle. ja wam powiem ze robie rozne rzeczy - przyjaciolki basen rower ksiazki, ale to wszystko tak nie cieszy jak wczesniej. choc widze ze jest troche lepiej ostatnio.
    w zyciu bym nie wpadla ze farbowanie moze wplywac na owu. inne dziewczyny nawet nie pomysla co wplywa na poczecie a co nie, a my to wszystko sprawdzamy, myslimy kombinujemy jak tu poprawic swoja plodnosc
    Little super ze cos ci sie pojawilo na tescie. MOze po prostu dużo pilas i dlatego slaba jest.
    swoją drogą mi robienie tych testow klociłoby sie z zaleceniami lekarza - bo mi mowil ze zwlaszcza w czasie owu trzeba duzo pic minimum 2 l wody bo to wplywa na jakosc sluzu

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:48

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 12 marca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    To są takie prezerwatywy?! Wow dobrze wiedzieć na przyszłość :)
    są - ja kupiłam u lekarza, ale na allegro też dostaniesz

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ