X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Pełna_Nadziei_ Koleżanka
    Postów: 33 6

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Normy beta hCG dla tygodni ciąży, licząc tygodnie ciąży:
    3. – 4. tydzień od owulacji – 9 – 130
    4. – 5. tydzień od owulacji – 75 – 2600
    5. – 6. tydzień od owulacji – 850 – 20,800
    6. – 7. tydzień od owulacji – 4,000 – 100,200


    hmmm czyli u mnie jest gdzies ok 2,5 tyg od ovu... wiec jeszcze jakis cien szansu jest..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:42

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki wątek mnie nie dotyczący. Mimo lat starań nigdy nie robiłam bety i tez nie miałabym pojęcia jak interpretować wyniki bo nawet bym nie zdążyła - małpa zawse przychodziła i nie było po co iść. Pełna nadziei jestem z Tobą cociaż już też w koncu nie rozumiem jaki ten twoj wynik jest. niezaleznie od wszystkiego trzymaj się ciepło :)
    Ech Buko no chyba rzeczywiscie pepowinka do przecięcia :)

    Dziewczyny a tak z innej beczki bo jak tak czytam to mi się skojarzylo. Tak sie zastanawiam bo coraz bardziej intymne rzeczy tu piszemy - czy jak ktos nie jest zalogowany to moze nasze forum poczytać? Da się to jakoś ustawić czy coś. bo coraz wiecej takich szczegolow dajemy po ktorych ktos moze nas skojarzyc juz widze np taka tesciowa Buko co sie jej nudzi to sobie na owu weszla :) co myslicie - tacy nie zainteresowani mogliby zaglądać? moze macie jakispomysl na to bo naprawde super mi sie z wami gada?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2016, 21:35

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna_Nadziei_ wrote:
    hmmm czyli u mnie jest gdzies ok 2,5 tyg od ovu... wiec jeszcze jakis cien szansu jest..
    Ja bym powtórzyła ja będą 4 tygodnie oczywiście jak @ nie przyjdzie. Nadzieja jest

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Pełna_Nadziei_ Koleżanka
    Postów: 33 6

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    Jaki wątek mnie nie dotyczący. Mimo lat starań nigdy nie robiłam bety i tez nie miałabym pojęcia jak interpretować wyniki bo nawet bym nie zdążyła - małpa zawse przychodziła i nie było po co iść. Pełna nadziei jestem z Tobą cociaż już też w koncu nie rozumiem jaki ten twoj wynik jest. niezaleznie od wszystkiego trzymaj się ciepło :)

    dziękuje Ci bardzo:)
    ja po prostu poczekam spokojnie do wizyty u gin... wszystko sie wyjaśni wtedy.. jest mi troche przykro bo miałam juz jakies cienie nadziei ze moze wkoncu... no ale... mam 26lat:) wiec jeszcze troche czasu mam na dzidzie... grunt to miec to pozytywne nastawienie które jednak czasami trudno utrzymać... :)

    Buko... jak czytam twoje żale:) to tak jak bym widziala film na moich faktach autentycznych:D:D:D mój mąż nie ma rodzeństwa, jedynak wiec wyobraźcie sobie jak jego rodzice świrują???! hehe:D

    Z tymi wałówkami u mnie jest identycznie... co tydz nie dość ze musimy jeździć do nich to jeszcze zwozimy tyle żarcia że szok... i połowe mój Nestorek-pies żre:D i kij... jak mówię NIe to nie rozumieją, to chociaz pies se dobrze zje.. :)
    Ost teściom powiedziałam że NADGORLIWOŚĆ JEST O WIELE GORSZA NIZ EGOIZM... i wiecie co?? i gówno... dalej robią swoje ehhh

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym chciała takie wałówki. mam tyle roboty, że nie mam czasu gotować. wałowek zazdroszczę ale włażenia nosem tam gdzie nie trzeba przez teściową to już nie

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko! Rety! Ja mam taką jedze że szok. Mojemu odradzała ślub i dzieci!!! Jedziemy na wakacje a ona nagle z nami się wybiera! Kretyn jej nie powiedział nic. A mnie szlag. Ja z nią każdy weekend spędzam. I juz mnie trafia!!! Czasem te teściowe to mega wredne fałszywe baby. Ja z całego serca nie znoszę mojej. Bo to bardzo zly człowiek. Ona to po moim poronieniu byla szczęśliwa. A do mnie tekstem że przesadzam! I że bez przesady. A ona była w ciąży 5 razy z czego dwóch się pozbyla bo mowila ze to nic. A Tobie współczuję takiej rodzinki. I jak znam życie mąż nie widzi nic złego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja myślę że my chyba przez kilka dni się bardzo zaczęłyśmy zżywać i chyba czujemy że wreszcie możemy się otworzyć :D a moja to by mogla poczytac o sobie :P

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak czytam to ja naprawdę mam super teściowa. Nic się nie interesuje I nic nie wtraca.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana to masz skarb :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna_Nadziei_ wrote:
    hmmm czyli u mnie jest gdzies ok 2,5 tyg od ovu... wiec jeszcze jakis cien szansu jest..
    A może w poniedziałek zrob test? Wiesz co, możesz zapytac na wątku hcg. Myślę, że tam dziewczyny miały różne akcje i i sytuacje z tym hcg :) Ale trzymam mocno kciuki :):):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ana to tylko pozazdrościć, moja też twierdzi, że się nie wtrąca, ale tak jej się tylko wydaje.
    Moja też zawsze mówi tak :) a niszczy mi życie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:42

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No naprawdę chyba dobrze trafiłam. Bardziej już moi rodzice się Interesuja. Dzwonia i przychodzą na kawę. A teściowa bardzo rzadko. Bardziej jak my się do niej wybierzemy na kawe.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko A jak jest U ciebie Z serduszkowaniem W okresie owu. Bo ty masz podobny problem. U mnie dziś ładne 2 kreski i nie wiem jak działać? może codziennie. Przeważnie tak co 2 dni U nas było.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja też nie wiem co ile cos trzeba działać. Bo u mnie też nic nie zrobiło się :(

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam watpliwosci. troche lekarzy zwiedzilam i kazdy co innego. my robimy tak ze jak zbliza sie czas plodny to co dwa dni a jak juz po brzuchu czuje ze zaraz beda plodne to codziennie
    chyba macie racje ze net to gaszcz nie do polapania

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ