X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety. Mój to nie chce codziennie. Ja teraz sobie wyliczyłam, ze my nic niw robiliśmy nic od tych złotych dni... Czyli z 20 dni nic! Fakt że mam @ jego nie ma bo praca, no i pożarliśmy się :/ ale dawno tak nie było... Ja chyba jestem jedyna gdzie libido mojego faceta to juz poniżej poziomu :'( to mnie dobija. Czuje się z tym źle. Zapytam ginka o opinie jak pójdę za kilka dni... A może macie porady :)

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mysle ze jakby moj natrafił na to forum to na bank po trzech zdaniach wiedziałby ze to ja. Pozdrowienia mój kochany mężu :)
    hihi tak na w razie czego :)
    ale akurat on to by sie tylko cieszyl ze mam z kim pogadac wiec spoko
    a co do czestotliwosci to byl gdzies taki temat na forum i z tego co pamietam opinie byly rozne.
    ale mnie to wkurza jak na owu pod wykresem pojawiaja sie rady kochajcie sie kiedy macie ochote - bo w takim razie po co to liczyc. sorry, moze i nie moge powiedziec ze nie potrafie sie cieszyc seksem w trakcie owulacji, ale to nigdy nie jest taki sam jak wtedy gdy nie ma hasla robimy potomka. godzimy sie na szybko bo zaraz do lozka, a zgrzyty przed owu ni stad ni z owąd często są, albo się po prostu mniej chce bo ciężki dzien w robocie i mamy swiadomosc ze gdyby nie owu to czulosc zakonczyla by sie na przytuleniu do snu. wiec w toba "badzcie spontaniczni, cieszcie sie sobą" trudno mi uwierzyc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2016, 22:52

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:43

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Mój by się zorientował po zdjęciu i po nicku (tak bardzo romantycznie, właśnie tak do mnie mówi :D) tak więc też pozdrawiam :D
    Moj wie że pisze Z wami. Czasami się interesuje co tam U dziewczyny

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też wie :) że tu piszę i cieszy się, bo ja dzieki Wam mogę się wygadać i czuję się lepiej :D:-*

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Mój też wie :) że tu piszę i cieszy się, bo ja dzieki Wam mogę się wygadać i czuję się lepiej :D:-*
    Właśnie mają spokój że dupe im nie trujemy

    Eltrona, Buko lubią tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    ja mysle ze jakby moj natrafił na to forum to na bank po trzech zdaniach wiedziałby ze to ja. Pozdrowienia mój kochany mężu :)
    hihi tak na w razie czego :)
    ale akurat on to by sie tylko cieszyl ze mam z kim pogadac wiec spoko
    a co do czestotliwosci to byl gdzies taki temat na forum i z tego co pamietam opinie byly rozne.
    ale mnie to wkurza jak na owu pod wykresem pojawiaja sie rady kochajcie sie kiedy macie ochote - bo w takim razie po co to liczyc. sorry, moze i nie moge powiedziec ze nie potrafie sie cieszyc seksem w trakcie owulacji, ale to nigdy nie jest taki sam jak wtedy gdy nie ma hasla robimy potomka. godzimy sie na szybko bo zaraz do lozka, a zgrzyty przed owu ni stad ni z owąd często są, albo się po prostu mniej chce bo ciężki dzien w robocie i mamy swiadomosc ze gdyby nie owu to czulosc zakonczyla by sie na przytuleniu do snu. wiec w toba "badzcie spontaniczni, cieszcie sie sobą" trudno mi uwierzyc
    Co ty ninkali. moze chlop chlopu nierowny, ale pisalam ci juz ze to tak przychodzi falami, kilka cykli do dupy a potem bog lozka. nic z nim nie jest nie tak. to ze przezywa jest jak najbardziej tak. to tylko znaczy ze masz normalnego wrazliwego faceta a nie maszyne. jak wyluzuje to da rade

    ninkali lubi tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana :D hahaha i o to chodzi!!!! Oni sobie a my tu sobie :D a tu zawsze można się wyżalić. Ktos pocieszy, poradzi i jest git :D

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja to zrobilam ze sama siebie cytuje - przepraszam za zaśmiecanie :)

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    Co ty ninkali. moze chlop chlopu nierowny, ale pisalam ci juz ze to tak przychodzi falami, kilka cykli do dupy a potem bog lozka. nic z nim nie jest nie tak. to ze przezywa jest jak najbardziej tak. to tylko znaczy ze masz normalnego wrazliwego faceta a nie maszyne. jak wyluzuje to da rade
    Jejku!!!!!:-* :D o dlatego teraz nic nie powiem :D jakby tematu nie bylo! Dzięki za wsparcie i porady!!!! Dużo mi dają!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    jak ja to zrobilam ze sama siebie cytuje - przepraszam za zaśmiecanie :)
    Tak się śmieję!!! Że obudziłam mojego m. :D nie no ja Ciebie uwielbiam!

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładnie, ładnie się tak z męzów nabijać :) a oni tyle z nami mają zwłaszcza w te ostatnie dni. ale teraz malpa ku koncowi - byle do owu :)

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:47

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    O nie, Ana i opowiadasz mu jak się tak skarżymy i użalamy? (a on się pewnie cieszy, że ma taką normalną żonę) :)
    Mój nie wie i lepiej niech tak zostanie, ale w takim razie już złego słowa na niego, ani na najukochańsza rodzinkę nie napiszę, tylko same superlatywy :D
    Nie no aż takich szczegółow mu nie podaje. Co za dużo to nie zdrowo. Przeważnie dopytuje się O nowe witaminy I chyba zrozumiał że nie jest jedynym facetem Z takim problemem.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :D wiecie co, mój nie ma pojęcia dokladnie co i jak z forum. Wiw że tu pisze. Ale w sumie to to forum faktycznie sprawia że maja oni spokój :D ja juz mysle co tu zrobić w te dni owu. Chyba winoooo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:47

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninakli ja Ciebie też. Wydało się w dodatku, że jak męza obgadujesz to on niewinnie śpi obok Ciebie - jeszcze lepiej :)

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy trochę znajomych z takimi problemami i powiem wam ze oni wiecej rozmawiają niż my bo z tymi moimi kolezankami to iles razy probowalam i nie za bardzo chciały na te tematy rozmawiać. to juz wiecej nawet ja sama z ich mezami. takze moj to wie ze nie on jedyny

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ