X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja też dzisiaj jakaś bez życia. na jednym wątku dziewczyny pytają O wyniki nasienia gdzie wszystko ponad normę. I ponad 20 mln plemników. My walczymy o każda sztukę. Na drugiM forum dziewczyny kupują ubranka dla dziecka i wozki. wiem że każdy się cieszy ze swojego szczęścia A mi się ryczec chce. A jeśli chodzi O hsg ja darowałam sobie cykl bo mi tak lekarz zalecił I przez tydzień miałam krwawienie więc chciałam żeby ładnie się oczyścilo

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomiała mi się sytuacja jak odbieralam wyniki męża 7mln. Pani pielęgniarka zaczęła mnie pocieszać że tak mało I dawała rady A ja była szczęśliwa że jest tak dużo aż chciałam skakać Z radości. śmieszne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2016, 12:25

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Z Mazowieckiego

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:42

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122, przepraszam, że wpędziłam Cię w smutek :(. Wiesz, chyba każda ma swoją historię. Ja po 9cs zmieniłam ginekologa i po pierwszej wizycie okazało się ze mam potworniaka na jajniku i laparoskopia nieunikniona. Jajnik prawy nie działał, przez co w lewym też nie pękały pęcherzyki. Więc czas stracony. A do ginekologa często chodziłam, tym bardziej, że wiedziałam, że chcę mieć dziecko. No cóż tacy lekarze. Podczas laparoskopii sprawdzili mi od razu drożność (na moją prośbę) i wykryli ogniska endometriozy (też usuneli). Dodatkowo wysokie TSH i przeciwciala. Ale się nie poddaję :)
    Jestem z dolnoslaskiego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:42

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko ja też mam prawdopodobnie Hashimoto, dodatkowo tylko kawałek prawego jajnika, lewy cały. Nie ma co narzekać, trzeba działać :D

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko na tyle na ile Cię poznałam - jesteś cudownym materiałem genetycznym :)chciałabym poznać jeszcze 10 takich Buko :) biologia niewazna. A na chrzcinach na przekór wszystkiemu bądź najpiekniejszym gościem w nowej kiecce. bardzo ci współczuję ze muszisz przebrnac przez te zakupy
    Little - mi to się co miesiąc wydaje ze juz dluzej tego nie zniose i tak kolejne miesiące mijaja - i co? zniosłam je :)
    Ninkali - uwielbiam Cię masz racje wszystkie jesteśmy tutaj wyjątkowe :)

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    ana1122, przepraszam, że wpędziłam Cię w smutek :(. Wiesz, chyba każda ma swoją historię. Ja po 9cs zmieniłam ginekologa i po pierwszej wizycie okazało się ze mam potworniaka na jajniku i laparoskopia nieunikniona. Jajnik prawy nie działał, przez co w lewym też nie pękały pęcherzyki. Więc czas stracony. A do ginekologa często chodziłam, tym bardziej, że wiedziałam, że chcę mieć dziecko. No cóż tacy lekarze. Podczas laparoskopii sprawdzili mi od razu drożność (na moją prośbę) i wykryli ogniska endometriozy (też usuneli). Dodatkowo wysokie TSH i przeciwciala. Ale się nie poddaję :)
    Jestem z dolnoslaskiego.
    Kochana tu Nie ma co przepraszac każda ma swoje smutki I zmartwienia. Ja na twoim miejscu też bym była zadowolona Z tego co jest dla was dobre. Będą w ciąży cieszylabym się że jestem I pewnie tylko to by się liczyło. Ja też co chwilę dowiaduje O problemach, najpierw Prolaktyna później niedoczynność dalej źle wynikI męża I teraz polis. Ale walczę

    sosenka lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ana widziałam te wyniki też popatrzyłam z lekką zazdrością, szczególnie na morfologię 16% i jak dla mnie wow.
    Zadałam pytanie skąd jesteście a sama nie napisałam :) to ja Wawa.
    A jaka morfo maja Wasi jesli mozna spytac?i czy to nie jest jakas zmienna sprawa typu w jednym badaniu wyjdzie tak a w drugim inaczej?

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie dziewczyny ze jestesmy wyjatkowe bo tak dzielnie walczymy mimo ze zycie rzuca klody pod nogi!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:42

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 11 marca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko rozwalilas mnie tym jadrem!!!!!!!!:))))

    Buko lubi tę wiadomość

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko a to się uzbierało. ja nie mogę

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 marca 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Mój ma morfologię z jednego badania 2,65% a z drugiego (dwa tygodnie później) 2%. W ogóle badania w odstępie dwóch tygodni, a wyniki jakby przy drugim badaniu jakby za przeproszeniem jedno jądro zapomniało po co istnieje, bo wszystkie parametry o połowę niższe.
    A co do chrzcin, to jestem przyzwyczajona, w ciągu 2,5 roku zebraliśmy 4 chrześniaków, a w sumie mamy siódemkę, więc może to szczęśliwa liczba i ósme będzie nasze :D
    Dużo tych maluszków. My mamy 4 I to 2 nam doszło w ciągu roku. Ale dobrze. Dzieci cieszą

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis znow rozbita. Az mnie maz skrzyczal ze histeryzuje. Ale myslalam ze nowy lekarz nam pomoze, dostalam clo a testy owulacyjne teraz juz wychodza zupelnie czyste:( wczesniej byla chociaz jasna kreska. Nie mam juz zadnej nadziei na owu i pograzam sie w poczuciu beznadziei..

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Little. A ty tylko testami sprawdzasz? Ja ich w ogóle już nie kupuje bo nigdy mi się nie pokrywały z objawami owulacji a tempka i szyjka są bardziej dla mnie wiarygodne. wiec to ze nie wysikasz to nie znaczy ze owu nie bylo.

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Pełna_Nadziei_ Koleżanka
    Postów: 33 6

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) ja za kilka minut też opowiem o swoich odczuciach zw z oczekawianiem na dzidzie... staramy sie juz od 14 cykli;/

    Dziś robiłam betę, bo okres sie spoznia juz 6 dni i mam tylko dziwne delikatne plamienia... Robiłam raz test i oczywiscie negatyw.. wiec po becie nie wiele sie spodziewam:(

    Czekam na wyniki online....

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki ;)

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Pełna_Nadziei_ Koleżanka
    Postów: 33 6

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    3mam kciuki ;)

    Ehhh... szczerze to wątpie że zobacze wynik większy niż 1... :( no alee ponoc nadzieja umiera ost...

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ