X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    Masz rację ninkali to wszystko jest nam potrzebne i to ze dajemy sobie szanse na wyrzucenie tego co nas meczy i to ze mozemy tu zarazac się pozytywną energią. jak jedna ma małpę to druga jest w połowie cyklu i moze cos życzliwego napisać. fajne to jest, ze się mamy i rozumiemy swoje potrzeby :) chociaż akurat teraz to mam wrazenie ze nam się cykle synchronizowały bo wszystkie albo w trakcie albo tuż po małpie :) ale to tym bardziej dziewczyny duzo dobrej energii w nowym cyklu :) wam życzę :) no i sobie też
    To prawda, też tak sądzę, że jakoś nasze cykle są obok siebie. W zeszlym tyg jedna po drugiej coś...:) Część po lub w trakcie:) Tak my siebie rozumiemy. Każda z innym kłoptem a niby takim samym, ale cel to już z pewnością mamy wspólny :) Mi to forum dodaje bardzo dużo siły. Tylko tu mogę wylać żale, bo w życiu realnym to siedzę bardzo cicho z boku z tym wszystkim.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:41

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kiedyś nic nie mówiłam nikomu. to tak stopniowo przyszło ze coraz więcej osób wie. mi to osobiście dużo daje. ale długo mi to zajęło zanim nauczyłam się o tym rozmawiać - chyba tak było ze jak zaczełam uznawać ze mamy problem to wtedy o tym zaczelam mówić.

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już nie pamietam jak to było, ale wydaje mi się ze jak bedziesz miala hsg przed owu to mozesz sie w tym samym cyklu starac. nawet lepiej, bo jajowody wtedy są rozciągnięte. jak się mylę to mnie poprawcie.

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko, nie zadręczaj się, czy urodzisz w 2016, czy nie:) bo perspektywa samej ciąży już fajnie brzmi:) Dobrze, że masz ok gin:) I dlatego warto wierzyć, że wszystko idzie do przodu- bliżej celu :) zawsze ciut. Każda diagnoza to już coś, każdy lek też- bo to ma tylko pomóc:) Może lepiej tak to zamienić :) Małymi kroczkami,a wielkie rzeczy będą :)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tyle tu napisalyscie, ze nie dam rady juz dzisiaj nadgonic:p
    Buko ninkali ma racje. Juz samo zajscie w ciaze w 2016 byloby nie lada wydarzeniem. Zreszta w naszej sytuacji to pewnie kazda przechodzilaby ja z radoscia i cieszyla sie kazdym momentem. Oby te marzenia kiedys sie spelnily...
    Nic wiecej nie pisze bo dół jeszcze nie minął. Testy owu na razie negatywne a jajniki mnie uwierają, boje sie ze znow mi rosna torbiele.
    Ech.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue, masz prawo być smutna! Ale zobaczysz będzie dobrze! Moja przyjaciółka miała torbiele,niedrożne jajowody i właśnie z tego skręconego ma dziś dziecko! Ty też jeszcze będziesz miała! :-* to tylko kwestia czasu!!!

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze to rzeczywiscie rozsadne ze wzgędu na te promienie
    Little - jestem z tobą w twoim smutku buziaki
    ninkali - jak przy podwiązanych jajowodach można zajść (słyszałam o takich sytuacjach) to i prrzed nami wszystko
    Buko - nie na wszystko mamy wpływ, dobrze ze masz lekarza do ktorego masz zaufanie - róznie z tym bywa wiec to polowa sukcesu
    dobrej nocy dziewczyny

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:41

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 11 marca 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Buko wspolczuje, kompletowac zestaw kolejnego malucha... wiem ze w takiej sytuacji byloby mi bardzo przykro.
    Co do hsg to nie wiedzialam ze trzeba odczekac:( no to kolejny cykl w plecy,kurde no!:/
    Dziekuje Wam za slowa otuchy, po prostu chyba nie ma juz we mnie ani grama cierpliwosci. Nie wyobrazam sobie kolejnych miesiecy czy lat w tym stanie..
    A moje jajniki robia co chca. Dzis 11 dc i nic, nie zanosi sie na owu.
    Wzielam jeden test owu do pracy, siknę sobie w przerwie:p - wiem, jestem nienormalna;)
    Milego dnia Dziewczynki!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Wiem, wiem, ale jakoś mi tak źle. Cały dzień myślałam o tym telefonie od gin, bo jak oddzwaniałam to nie odbierała (pewnie miała pacjentki w poradni). wiedziałam, że nie mam się co spodziewać ujemnego wyniku, ale Nie wiedziałam co wyszło. I tak mnie to dobiło, a jeszcze cały czas próbuję skompletować zestaw na chrzciny, bo w święta chrzcimy kolejnego chrześniaka męża i taki mnie dół dopadł.
    Buko, bardzo mi przykro że cierpisz! Teraz faktycznie to co Ciebie czeka nie jest fajne dla kogoś kto stara. To boli nawet bardzo! Ja też tak mam w rodzinie. Potrafię sobie wyobrazić co czujesz. Najlepiej to uciec gdzies :D ale tak się nie da. Kiedy będziesz miała dola wejdź tu do nas. Pomysl o nas :) nie jesteś sama z tym! Masz tu nasze wsparcie i zrozumienie. Za jakiś czas i Tobie się uda. Ściskam mocno! :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Ojej Buko wspolczuje, kompletowac zestaw kolejnego malucha... wiem ze w takiej sytuacji byloby mi bardzo przykro.
    Co do hsg to nie wiedzialam ze trzeba odczekac:( no to kolejny cykl w plecy,kurde no!:/
    Dziekuje Wam za slowa otuchy, po prostu chyba nie ma juz we mnie ani grama cierpliwosci. Nie wyobrazam sobie kolejnych miesiecy czy lat w tym stanie..
    A moje jajniki robia co chca. Dzis 11 dc i nic, nie zanosi sie na owu.
    Wzielam jeden test owu do pracy, siknę sobie w przerwie:p - wiem, jestem nienormalna;)
    Milego dnia Dziewczynki!!!
    Kochana! Chyba nawet jesteśmy cierpliwe bo te badania, kolejne testy :P Ja dziś rano się budzę i myślę"nie mogę już zakładać że do tego czasu będę mieć to i to, bo nie mam. A tylko się wykoncze" i mi to pomoglo póki co :D Czasem są cykle bez owu, może będziesz miała później :) sikaj o nie poddawaj się!!!! :P jesteś jak najbardziej normalna :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Moje wszystkie!!!! W tym tygodniu widzę spadek formy u nas. Tyle rzeczy się dzieje. Jesteśmy różne z różnych stron kraju. Zmagamy się z tyloma rzeczami by mieć wymarzone dzieci. Toczą się w nas burze. Przezywamy dramaty. Jeszcze są wokół Nas ludzie co mają dzieci czy ich oczekują. Slyszymy różne komentarze-celowe lub nie. Przez to czujemy się gorzej, może nawet gorsze. Ale!!! Jesteśmy wspaniałe!!! Wyjątkowe!!! Pomagamy tu sobie!!! Robimy co w naszej mocy! Nie poddawajmy się!
    Ja zauważyłam że przestałam się śmiać. Odsunęłam się od tych co są w ciąży. Czułam się gorsza,beznadziejnie jakoś. Z faceta już nawet atmosfera zła. I to nie sprzyja zajściu w ciążę. A ci co mają wpady,to je mają bo często bylo to na spotkanie,mieli energię, bawili się. Może tu jest jakiś sposób? Dziś niech kazda popatrzy w lustro i powie JESTEM WYJĄTKOWA!!!! Zrobi coś dla siebie! Pomaluje paznokcie, ubierze się inaczej, kupi sobie kawę,ciastko albo coś ładnego!
    Jesteśmy WYJĄTKOWE i musimy być silne dla naszych przyszłych dzieci!!!! Dziewczyny to biologia tego nie ogarnia nikt. Wszystko możliwe i jest dla Nas zawsze szansa!!!!

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze ninkali:) powinnas pracowac jako trener motywacyjny:) jestes w tym swietna az zaczelam sie usmiechac:) dzieki!
    Siknelam i nic nie wysikalam, kreska prawie niewidoczna. Czuje ze to cykl bez owu. No ale nie bede smęcic bo co to zmieni. Trzeba isc do przodu:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! LittleGirlBlue co do sikania zrobisz jutro i będziemy obserwować :P
    Buko, a to ten plus to jest wielki!!! Kiecka to zawsze coś :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! LittleGirlBlue co do sikania zrobisz jutro i będziemy obserwować :P
    Buko, a to ten plus to jest wielki!!! Kiecka to zawsze coś :D

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy pretekst dobry zeby sprawic sobie kiecke. Jestem za!:)
    Moze ten tydzien to tez wynik tej okropnej dolujacej pogody:/ przynajmniej u mnie taka jest, nie wiem jak u Was.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:42

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ