X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalek wrote:
    Hej. A ja mam inna "taktykę".
    Generalnie staramy się 2miesiac ale oczekiwanie na "nie okres" to już może z 8 razy (niby bezplanowo ale w dni płodne się działo).
    Jesteśmy małżeństwem już 3 lata i jestem już po 30-tce wiec ciągle słyszę pytania kiedy my. Wystarczy ze mam niestrawność, nie chce wypić alkoholu albo cos mi nie smakuje to od razu słyszę - a może jesteś w ciąży? Fajnie by było :)
    Staram się nie nakręcać i nikomu nie mówię że zaczęliśmy się starać i póki się nie oswoję z tym ze kolejna koleżanka jest w ciąży to unikam jej jak ognia. Przez to jestem postrzegana jako osoba która nie chce dzieci, bo szybko zmieniam temat na nie dzieciowy.
    Martwię się tylko że za chwile mój optymizm mnie opuści, bo swój wiek już mam i obawiam się ze może okazać się ze cos jest nie tak i na leczenie będzie za późno...
    Kochana moja rada. Dajcie sobie pół roku. Na spokojnie I bez stresu. Później jak coś to będziecie myśleć

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 marca 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Aną, pol roku na spokojnie ale jesli nic nie bedzie poszlabym juz do lekarza.
    Nie podzielam teorii ze trzeba czekac rok.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 14 marca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Zgadzam się z Aną, pol roku na spokojnie ale jesli nic nie bedzie poszlabym juz do lekarza.
    Nie podzielam teorii ze trzeba czekac rok.
    Rok to za długo. Ja tyle czekałam I teraz mam już 3 lata.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:48

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 marca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam tez mowili zeby czekac rok i ciesze sie ze tyle nie czekalam ale tez zaluje ze nie zrobilam monitoringu dla spokoju po nieudanym 3 cyklu.
    Przeciez skoro stosuje testy owu i jest pik lh, celujemy w owulacje, pozornie wszystko wyglada ok, mija miesiac za miesiacem a ciazy nadal nie ma to nikt mi nie wmowi ze nie ma powodow do podejrzen ze cos jest nie tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 10:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Nam tez mowili zeby czekac rok i ciesze sie ze tyle nie czekalam ale tez zaluje ze nie zrobilam monitoringu dla spokoju po nieudanym 3 cyklu.
    Przeciez skoro stosuje testy owu i jest pik lh, celujemy w owulacje, pozornie wszystko wyglada ok, mija miesiac za miesiacem a ciazy nadal nie ma to nikt mi nie wmowi ze nie ma powodow do podejrzen ze cos jest nie tak.
    Zgadzam się w 100%, ja tak mam i co? I brak ciąży. Poszlam po 4 cyklu do gina i stwierdził, ze dobrze że jestem. I zaczynamy szukać. Póki co czekam na wizytę w tym tygodniu z wynikami i zobaczymy.

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takim krótkim leczeniu to rzeczywiście trzeba lekarzowi podać nieprawdziwe dane, bo oni mają wytyczne po jakim okresie jaka diagnostyka. Jeśli się zastanawiasz, czy to już czas isć do lekarza to to zależy czemu miałoby to służyć- jeśli cię to uspokoi to jak najbardziej będzie to dzialac na korzyśc bo stres na plodnosc dobrze nie działa, no ale to ze przez kilka cykli się nie zachodzi to jeszcze nie stanowi ze jest problem. Chyba ze by ci przez kilka cykli owu nie wyznaczało owulacji

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:48

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja trafiłam na fajnego urologa - bo ciągle lecze się na zapalenie pęcherza - który powiedział mi ze 3 miesiące i jak nic to lecieć na badania i szukać przyczyn. Urolog! :)
    Ginekolog mówi ze rok...

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co oni z tym rokiem?? Moze rok jesli sie po prostu nie zabezpiecza, ale jak sie celuje w owulacje, robi testy, łyka witaminki i inne wspomagacze a nadal nic to tez niby norma..? Co za bzdury.
    Mi ginekolog ciagle mowil ze wszystko wyglada idealnie na usg i nie ma podstaw do zadnych podejrzen wiec uspil moja czujnosc a jak sie w koncu pobadalam to wyszlo ze owu wcale nie ma bo pęcherzyk nie peka:(
    Dlatego odradzam czekanie!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:49

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy pogesteron mogę sprawdzić 5 dpo czy jest lepiej 12 dpo?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 15 marca 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana najlepiej 7dpo ale jedli akurat nie mozesz to ja bym zrobila 5dpo bo u mnie 12dpo to juz okres:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:49

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 15 marca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz zawsze zleca 7 dnia. Wydaje mi się ze na ten dzien maja po prostu normy ile powinno być.

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jak się miewacie. Któraś już po owu? Po ciszy w wątku wnioskuję, że ostatnie dni były lepsze dla nas wszystkich :)

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:49

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Hej :) też dziś myślałam o ciszy w tym wątku :) ja akurat czekam na @
    Ja 6 dpo. I jakoś kiepsko U mnie

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tu cisza:) ja czekam na owu:) ale mam miec w pon/wt i oby się udało

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ