X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 20 marca 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Dziewczyny to chyba jednak stres i ciągle !myślenie o @ sprawia że ona jak na złość nie chce przyjść albo przychodzi kiedy chce. Gaduaa a miałaś już kiedyś tak? Ja przy 25-26 rynkowych cyklach najdłuższy chyba miałam 34 dni i to był czas kiedy bardzo się bałam że jestem w ciąży ;)
    Widzę że ty też hashimoto :) witam! Hehe no właśnie nie miałam aż tak max 34dni a dziś już 39 dc i dalej nic.. Temp 37.1 więc stoi w miejscu a @ jak.nie było tak nie ma

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 marca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Dziewczyny to chyba jednak stres i ciągle !myślenie o @ sprawia że ona jak na złość nie chce przyjść albo przychodzi kiedy chce. Gaduaa a miałaś już kiedyś tak? Ja przy 25-26 rynkowych cyklach najdłuższy chyba miałam 34 dni i to był czas kiedy bardzo się bałam że jestem w ciąży ;)
    Buko masz racje U nas dużo robi myślenie. Wczoraj np zastanawialam się czy myć okna bo Może się udało A Może nie. Parę dni wcześnieJ chciałam pomalowac wlosy Ale też mówię A Może lepiej nie. Teraz zrozumialam że nie możemy się dac zwariować I trzeba żyć normalnie. Jeśli ma się udać to się uda. Inne dziewczyny jak wpadają to czy one myślą że nie mogę wypić piwa bo Może się udało. Nie robią co chcą I mają zdrowe piękne dzieci

    atagata, Eltrona lubią tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 marca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Hej :) jestem na forum już od jakiegoś czasu... ale chyba dopiero dziś poczułam się aż tak strasznie źle.. chyba odjedę z OF albo nie wiem co....

    wydłużony cykl ma maksa... 38dzień dziś... nigdy takich nie miałam.. ale już 3 test negatywny.... no i temp dziś poleciała w dół.. także @ idzie...
    ja już chyba nie ogarniam.... marzenia z córeczki znowy prysły...
    aż sie dziś pierwszy raz z tego powodu poryczałam
    Gaduaaa chwilę załamania to normalne czasem trzeba opuścić emocje. ja W ciągu tych 3 lat dużo płakałam Ale walczę dalej mimo że szansę mamy nie duże. Trzeba aby zrobić coś Z tym myśleniem bo pewnie w dużo przypadkach to cel do sukcesu.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 20 marca 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Gaduaaa chwilę załamania to normalne czasem trzeba opuścić emocje. ja W ciągu tych 3 lat dużo płakałam Ale walczę dalej mimo że szansę mamy nie duże. Trzeba aby zrobić coś Z tym myśleniem bo pewnie w dużo przypadkach to cel do sukcesu.
    wolałabym żeby @ już przyszła niż czekać i żyć w zawieszeniu...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:55

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Dokładnie dużo robi stres. Mnie ostatnio przed @ na kilka dni wcześniej boli brzuch. Tym razem jest inaczej bo na najbliższą środę umowilam się na rozmowę kwalifikacyjną więc bardziej myślę o niej niż o @. Miałam nie zmieniać pracy ale skoro ciągle się nam nie udaje to zaczynam szukać czegoś lepszego bo kto wie ile będziemy się starać a tej pracy trzymam się w ylko że względu na stabilna sytuacja w razie ciąży. Więc jeśli moja @ przyjdzie to trzymajcie kciuki za rozmowę.
    Gaduaa tak ja też Hashimoto i to ciągle w stanie rozregulowania :( w czwartek mam wizyte u endo, jutro robię badania żeby mieć świeże i zobaczę czy jakaś zmiana jest. Bo póki co moje wyniki jak zaklęte są cały czas takie same mimo podnoszenia dawki
    ja właśnie miałam tydzień temu robione TSH i Ft-eki i wszystko uregulowane.. tsh 1,07 ft4 chyba 16,2 wieć nie moge zwalić na to...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:55

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ja też na to nie mogę zwalić winy bo wg mojej gin moja tarczyca nie wpływa w żaden sposób na moje cykle. U nas poważniejszy jest problem męski :(
    ale do roziwązania ?
    dosyć częśto tak jest że kobiety myślą że problem jest u nich... a wychodzi że nie

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa, tak jest, że szukamy u siebie,a to partner coś ma... Ja jestem taka dziś zła, bo byłam teraz na badaniach i wyszło, że nic tylko dzieci rodzic. Mój ginek dał mi 2 mce na starania i M. będzie musiał nasienie zbadać, już widze jego minę ;(
    A on póki co ma blokadę w głowie i dlatego nam nie wychodzi. Mnie aż skręca :(
    Nawet tu na forum, jeszcze nie spotkałam się by powodem tego braku ciązy byłą "blokada" faceta... Wychodza różne choroby etc. Ja za 2 dni mam owulacje mieć. I cały cykl na starty ma iść:( bez sensu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:55

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 marca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakiego strasznego doła. Mam wrażenie że tylko mi zależy na groszku A mąż jest zdania jak będzie to będzie. Chyba mamy ciche dni bo Nie możemy się dogadać. czuje się taka samotna:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2016, 22:13

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 marca 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) faceci to troszkę inna materia :) ja na początku mówiłam mu o wszystkich objawach o każdym skoku temperatury... ale po tym jak za każdym razem przychodzi @ to On nie bierze mnie poważnie.. jak mu mówię że @ mi się spóźnia to mówi "Tobie zawsze się spóźnia" więc kilka razy się poirytowałam no i teraz nie mówię mu nic ;) nawet jak robie testy i są negatywne... wie tylko że spóźnia mi się @ i sam teraz zaczepia i się pyta ile już dni i mówi że może się w końcu udało..

    także mi się wydaje że w tej kwesti trzeba wyluzować...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko, tak mi przykro. Najgorsze jest to czekanie i rozczarowanie :( Nawet nie wiem jak Ciebie pocieszyć, bo jak kiedyś pisałam nas chyba jest w stanie tylko jedna rzecz pocieszyć...ciąża... Trzymaj się :*

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o raju biedna bUKO współczuję Ci bardzo.... na prawdę wiem co czujesz...
    nie wiem jak można Cię pocieszyć.. chyba się nie da...

    eh.. ja się nie nastawiam... nie doszukuję... mam gdzieś leciutką nadzieję ze może się udało.. ale wręcz przeciwnie wszystko wskazuje ze się chyba hormony zesrały... też już nie mam siły.. wolałabym że ten @ przyszedł niż tak mnie trzymał w niepewności ... :(

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, ja ostatnio tak miałam... Faceci to są z innej gliny. Mój tez tak mówi. Ostatnio coś mi tam było, a on do mnie to może dzidziuś tam mieszka...Ja na niego oczy! I aż chciałam się wydrzećććć "niepokalane poczęcie?!" Ale odwróciłam sie i poszłam, jakbym nic nie usłyszała. Dziś stwierdziłam, że chyba na początku bycia razem jest ta motywacja do robienia dzieci. Potem to jakoś taka rutyna. Ja jutro powinnam mieć ovu. I staram się wymyślić, jak zrobić by M. nie był wystraszony tym. Nie mówię mu już nic! On przez starania ma niższe libido...a teraz i ja, przez jego dąsy :/
    Już mi się nic nie chce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko, ja też w pracy powinnam taka być. Nie jest latwo. Nie ma gdzie uciec. Dlatego postanowiłam w pracy zapomnieć o moim staraniu i nawet czasem wolę pracę niż czas wolny... Masz prawo płakać. A okres to nowa szansa na nowy cykl. Może my wszystkie musimy zapomnieć o staraniu? Te co mają wpadki- bawią się i nie martwią. Może tu jest jakiś klucz :/ moja znajoma nie mogla miec dzieci i bawiła się... Teraz ma synka

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Buko:( ale odwolali czy tylko przelozyli?
    Ja dzis tydzien po owu zrobilam test i oczywiscie 1 kreska:( nie zebym miala jakies podejrzenia bo nic specjalnego nie czuje ale jak zwykle łudzilam sie ze moze tym razem:(

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ