X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jak podpisywałam grupówkę, to mi kilka razy powtórzono, że na ciążę jest 9 m-cy karencji (jakby mi przyszło do głowy wykupić ubezp. bo jestem w ciąży), to też mi się wydało dziwne, ale to było w czasie kiedy nie miałam jej w planach. Myślę, że teraz taki komentarz tez odebrałabym inaczej.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 31 maja 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro dzień dziecka. szkoda że swoich pociech nie mamy:'(

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział mi to znajomy, którego żona nie może zajść w ciążę. Tyle że kiedy się spotkamy, on otwarcie o tym mówi, a także kiedy ma owulację, kiedy się kochają, itp. Ja swojego Małżonka nieźle zbeształabym, jakbym się dowiedziała że tak się zwierza...

    W pracy też co chwila dopytują - kiedy - , bo w moim targecie wiekowym już wszyscy dzieciaci...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Jutro dzień dziecka. szkoda że swoich pociech nie mamy:'(

    Szkoda...

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Gas, widzę, że faktycznie ciężki nastrój u Ciebie. Jak długo się staracie? Głowa do góry i miłego dnia!

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tych naszych wynikach M lekarz nam zalecił żeby przed owulacją wstrzymać się z <3 na 3-4dni. Z drugiej strony powiedział, że przy obniżonej ruchliwości plemniory nie przetrwają dłużej niż 24h. U mnie owulacja występuje najwcześniej 16dc, ale częściej jest w 18dc. I bądź tu człowieku mądry żeby się teraz odpowiednio wstrzelić. Miałam w tym cyklu iść na monitoring, ale stwierdziłam, że przy urodzinowym są większe szanse na powodzenie :) jakby się jednak nie udało to w następnym cyklu się wybiorę.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mciejowa, a może spróbujcie tego żelu Cinceive Plus, podobno stwarza lepsze warunki do przetrwania. Ja kupiłam, ale u nas problemem jest morfologia, więc pewnie żel cudów nie zdziała, ale jak czytałam na forum wątek o tym żelu, to większość dziewczyn, która pisała, że zaczęła stosować to później miały suwaczki ile miesięcy mają ich pociechy, więc wygląda na to, że jest dość skuteczny.
    Mówicie, że cykl urodzinowy jest lepszy? :D tylko czy dotyczy to tylko kobiet czy facetów też? bo ja teraz mam urodzinowy męża :D
    Chociaż z drugiej strony nie chcę się nakręcać, że są większe szanse teraz, bo później rozczarowanie będzie gorsze.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mężowych urodzinach nic nie wiem, nam się nie udało. Nastawiam się pozytywnie, nauczyłam się już odrobinę pokory. Odkąd też wypłakałam się M w rękaw to widzę, że teraz jest to nasza wspólna sprawa i zdecydowanie mi z tym lepiej.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będąc jeszcze w temacie badań to jeśli któraś chciałaby wysłać swojego męża na badania to taka niespodzianka na Dzień Ojca :)
    http://www.nasz-bocian.pl/tata_next_2016

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka, Buko dla mnie trochę za późno, ale może któraś z dziewczyn skorzysta :) Chyba, że by powtórzyć badanie :D

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż się zapisał :D I powiem szczerze, że jestem w szoku, bo jak wysłałam mu link, to myślałam, ze będzie ;pisał, że niedawno robił badania, że nie ma sensu itd. A on stwierdził, że dobra okazja żeby sprawdzić i SAM się umówił, co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia. I faktycznie mój mąż bardziej się teraz stresuje pobraniem krwi niż badaniem nasienia :D tak więc w najbliższy poniedziałek rusza na powtórkę badania i zobaczymy czy są takie same jak w szpitalu czy inne (okazuje się, że nie tylko ja zauważyłam, że w tym szpitalu wyniki wychodzą o wiele słabsze niż w prywatnych klinikach).

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz! Są postępy :)

    Buko lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to u mnie dziś jakieś zacofanie. M rano spytał jak tam temperatura i stwierdził, że chyba wzrosła - "to dobrze" powiedział i na tym się skończyło. Nie jestem pewna czy dobrze skoro u nas jeszcze żadnych <3 w tym cyklu nie było. I teraz to ja nie rozumiem...czy mam być wiatropylna czy ma mnie zapładniać ktoś inny?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh, faceci, a Twój w ogóle potrafi coś wyczytać z wykresu? A argument o wiatropylności też zawsze wyciągam, jak mój mąż mówi, że "będziemy w ciąży", a tu nawet nie ma szans, bo nie było <3

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś Ty, gdzie się zna! Nie pytał przez wcześniejsze dni o moją temperaturę a dziś stwierdził, że wzrosła! Geniusz :-D :-D :-D

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc pewnie ma własną męską teorię spiskową na ten temat :D a przecież faceci znają się na wszystkim, to przecież i na tym też :D

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bylam u gina, z moich 4 pecherzykow 1 pekl!!! Byla owulacja:) ciesze sie jak glupia! Tylko martwi mnie ze moze za malo sie w tym cyklu staralismy. No nic, zobaczymy. To pierwszy owulacyjny cykl po hsg:)

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziewczyny bylam u gina, z moich 4 pecherzykow 1 pekl!!! Byla owulacja:) ciesze sie jak glupia! Tylko martwi mnie ze moze za malo sie w tym cyklu staralismy. No nic, zobaczymy. To pierwszy owulacyjny cykl po hsg:)
    Dobre wieści :) czekamy na efekty.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue, super :) i pamiętaj, że tu jest mnóstwo ciąż z cykli, w których para sobie odpuściła :) czasem wystarczy raz, a skutecznie :)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny!:) gin powiedzial ze jesli nie tym razem to daje mi jeszcze jeden cykl a potem inseminacja, ktorej wolalabym uniknac...
    A ktoras z Was rozwaza albo przeszla juz inseminacje?

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ