X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Za to u mnie dziś jakieś zacofanie. M rano spytał jak tam temperatura i stwierdził, że chyba wzrosła - "to dobrze" powiedział i na tym się skończyło. Nie jestem pewna czy dobrze skoro u nas jeszcze żadnych <3 w tym cyklu nie było. I teraz to ja nie rozumiem...czy mam być wiatropylna czy ma mnie zapładniać ktoś inny?
    Podejrzewam, ze po prostu nie bardzo rozumie fizjologię cyklu;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak się nie uda, to bedziemy pewnie w podobnym czasie podchodzić do inseminacji. Ja też mam jeszcze jeden cykl i wtedy przygotowujemy się do zabiegu.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Po tych naszych wynikach M lekarz nam zalecił żeby przed owulacją wstrzymać się z <3 na 3-4dni. Z drugiej strony powiedział, że przy obniżonej ruchliwości plemniory nie przetrwają dłużej niż 24h. U mnie owulacja występuje najwcześniej 16dc, ale częściej jest w 18dc. I bądź tu człowieku mądry żeby się teraz odpowiednio wstrzelić. Miałam w tym cyklu iść na monitoring, ale stwierdziłam, że przy urodzinowym są większe szanse na powodzenie :) jakby się jednak nie udało to w następnym cyklu się wybiorę.
    Ja nie rozumiem czemu te mniej ruchliwe mialyby zyc krocej, przeciez zywotnosc i ruchliwosc to chyba nie to samo? Co lekarz to opinie, idzie zwariowac:/

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    To jak się nie uda, to bedziemy pewnie w podobnym czasie podchodzić do inseminacji. Ja też mam jeszcze jeden cykl i wtedy przygotowujemy się do zabiegu.
    Razem bedzie nam razniej!:) a ktory masz terazdc bo ja 17? Moze jestesmy zsynchronizowane;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :)

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Gas:) nastrój się polepszył?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Razem bedzie nam razniej!:) a ktory masz terazdc bo ja 17? Moze jestesmy zsynchronizowane;)
    Teraz mam 22 dc, a cykle mam 27-dniowe (tak średnio).
    Dziewczyny powiedzcie mi coś odnośnie mierzenia temp, bo jak może pamiętacie to mój pierwszy cykl mierzenia :D i teraz mam taki dylemat, wczoraj i dziś jak mierzyłam to temp spadła w stosunku do poprzedniego dnia i dla pewności zmierzyłam drugi raz i wtedy wychodzi o 0,07 wyższa. Niby niewielka różnica, ale jednak widoczna później na wykresie. To którą powinnam jednak wpisać?
    I dodam jeszcze, że jak nie mierzyłam temp, to gdzieś podświadomie do samej @ miałam nadzieję, że się uda, a teraz jak zaczęłam mierzyć, to jak poatrze na ten mój wykres, to mam wrażenie, że nic on mi to nie wróży poza @.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko - zawsze pierwszy pomiar:-) co do wykresów to nie ma tutaj żadnej reguły, bo te najpiękniejsze kończyły się @ a te "bezowulacyjne" ciążą więc nic się nie stresuj. Póki co z Twojego wykresu nic nie wynika.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa, to właśnie pomyślałam, że nie tą ładniejszą tylko pierwszą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Cześć Gas:) nastrój się polepszył?

    Polepszył się, ale kłótliwa zaraza się ze mnie zrobiła. Mąż obrywa... niestety :) ale po chwili przychodzi refleksja i znów jest ok :) i smutno mi się robi, o tak o, samo z siebie... dziś jest pierwszy dzień, że nie byłam ani sekundy zła, nie krzyczałam, nie dołowałam się... Czy to hormony, czy taki charakter?!

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wyjeżdżamy na trzy dni płodzić dzidziusia :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie @za rogiem... Lada godzina zapuka do drzwi... :-(

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktylek widzę, że @ się już zaczęła, ale tzn że za kilka dni znowu będzie owu :)
    Maciejowa, już teraz wyjechałaś?/ :) ja zaplanowałam wyjazd z mężem na kolejną owu, jeśli moja @ przyjdzie w terminie.
    Dziś rozmawiałam z kolezanką, która stwierdziła że od grudnia będzie się starać, to w październiku urodzi i tak mi się przypomniało jak planowaliśmy z mężem starania, że zaczniemy we wrześniu, tak żebym w maju urodziła, ew. lekki poślizg, żebym urodziła na rocznicę ślubu w lipcu. I to tyle robienia planów :/

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za kilka dni ovu pod warunkiem że wezme clo. Waham sie czy dac jeszcze szansę mecie i ovarinowi czy jechac z clo juz...

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh, ja też właśnie miałam rodzić - w okolicy urodzin, rocznicy ślubu, którą mamy za półtora miesiąca. A teraz mam nadzieję, że dostałam od męża prezent, o którym jeszcze nie wiem a który się urodzi:)
    Teraz wyjechałam - na urodzinową owulację :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i dostałam dzisiaj takie życzenia od kolegi: "udanych starań nad juniorem tylko nie za wcześnie żebyśmy się jeszcze mogli napić na weselu w sierpniu." hmm.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Maciejowa idziemy podobnie :)
    z tymi życzeniami, to każdy chce dobrze, niby żartem, a wychodzi jak zwykle.
    Koleżanka, o której pisałam wcześniej, a planuje starania od grudnia, też stwierdziła "jeszcze się okaże, że w tym samym czasie będziemy w ciąży", tylko, że dla niej grudzień to będzie 1 miesiąc starań, a dla mnie 16 miesiąc, więc mimo wszystko tego bym sobie nie życzyła.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to już jest. Z jednej strony fajnie jakby się im szybko udało a z drugiej nas to boli. Moja przyjaciółka, która zaczęła starania ze trzy miesiące po mnie za chwilę będzie rodzić. Ale przecież na nas też musi przyjść pora:-*

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn mi chodzi o to, że nie chciałabym, żeby to się tak zgrało razem, bo do grudnia to jeszcze tyle miesięcy..
    moja przyjaciółka, która miała się nie starać, a coś jej tak błysnęło na dwa miesiące przede mną, że może jednak, już ma synka 2-miesięcznego.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem zrozumiałam:) mam nadzieję, że w grudniu już będziesz miała widoczny ciążowy brzuszek :) i ja również :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ