X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam zboczuchy. Zarezerwowalam nam jakiś hostel na starym mieście żeby mieć wszędzie blisko :D i dopiero później doczytalam że mieści się na 3 piętrze a piętro nizej jest klub dla panów :D więc to można pwoiedziec że pod Wawelem :D
    A lipiec to u nas cały miesiąc okazji. W ciągu 1,5 tygodnia mam urodziny, później imieniny, a następnego dnia po imieninach mamy rocznicę ślubu i mąż wymyślił że to bardzo ekonomiczne dla niego bo może mi kupić jeden prezent.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Oj tam zboczuchy. Zarezerwowalam nam jakiś hostel na starym mieście żeby mieć wszędzie blisko :D i dopiero później doczytalam że mieści się na 3 piętrze a piętro nizej jest klub dla panów :D więc to można pwoiedziec że pod Wawelem :D
    A lipiec to u nas cały miesiąc okazji. W ciągu 1,5 tygodnia mam urodziny, później imieniny, a następnego dnia po imieninach mamy rocznicę ślubu i mąż wymyślił że to bardzo ekonomiczne dla niego bo może mi kupić jeden prezent.
    Ja też mam W lipcu rocznicę. wy kiedy?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    27 lipca :) a jeśli Ana jest od Anny to i imieniny mamy tego samego dnia. Bo ja tak naprawdę Ania jestem :)
    A Kraków to zupełnie nie moje okolice i tam pierwszy raz w życiu :) trzeba jeszcze odwiedzić kilka miejsc bo później z dzieciaczkiem będzie trudniej :D

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    27 lipca :) a jeśli Ana jest od Anny to i imieniny mamy tego samego dnia. Bo ja tak naprawdę Ania jestem :)
    A Kraków to zupełnie nie moje okolice i tam pierwszy raz w życiu :) trzeba jeszcze odwiedzić kilka miejsc bo później z dzieciaczkiem będzie trudniej :D
    Ja tez 27 lipca:-) . A który rok?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Z jakiego województwa jesteś?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazowieckie. 2013 rok :) to straszne ale zawsze muszę się zastanowić chwilę nad rokiem (albo sprawdzić na obrączce). A Ty jakie wojewodztwo?

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też rok 2013 i mazowieckie. Ja rok pamietam bo niby pechowy 13. Chciałam najpierw 13.07.20130 ale już terminów nie było.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja nie pomyślałam o tym że pechowy. My chcieliśmy najpierw 26 lipca 2014 żeby było w imieniny ale jak już zaczęliśmy planować to nie chcieliśmy tak długo czekać. Bo my to w ogóle wszystko szybko robiliśmy :D mąż oświadczył mi sie po pół roku "chodzenia" i rok później wzięliśmy ślub :D

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    A to ja nie pomyślałam o tym że pechowy. My chcieliśmy najpierw 26 lipca 2014 żeby było w imieniny ale jak już zaczęliśmy planować to nie chcieliśmy tak długo czekać. Bo my to w ogóle wszystko szybko robiliśmy :D mąż oświadczył mi sie po pół roku "chodzenia" i rok później wzięliśmy ślub :D
    To naprawdę szybko. my to 5 lat chodzenia i 2 lata narzeczenstwa

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz musicie szybko dziecko zrobić I będzie super

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc my po 7 latach znajomości będziemy już 5 lat po ślubie :D
    tu nie ma reguły, tak naprawdę, kuzynka brała ślub 2 miesiące po mnie, chodzili ze sobą sporo dłużej niż my i obecnie od 1,5 roku już nie są ze sobą tak oficjalnie, a psuło się już sporo wcześniej...i to chyba przez starania o dziecko tak się posypało...

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być. te starania o dziecko są ciężkie. moj m strasznie się obwinia że to niby jego wina Ale ja mu tłumacze że to jest choroba pary i że jeśli by było coś nie tak ze mną to by mnie nie wspieral?czasami to bym wolała żeby to problem tkwil u mnie jakoś by było łatwiej

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też bardzo się obwinia. I czasem zdarzy mi się powiedzieć coś związanego ze staraniami, gdzie mi w ogóle przez myśl nie przejdzie, że to "Jego wina", a później się okazuje, że mąż czuje się winny i jest mu przykro, że coś powiedziałam (ale wydusi to z siebie dopiero następnego dnia).
    Z drugiej strony zauważyłam różnicę jak jest kiedy problem tkwi u faceta, a nie u kobiety. Z tego właśnie powodu ja staram się nie nakręcać, nie testować, nie doszukiwać objawów, tylko cierpliwie czekać na @, bo widzę, że wtedy i mój mąż jakoś spokojniej podchodzi i nie traktuje mojej @ jak swojej porażki. A przez to, że ja muszę trzymać pod kontrolą swoje emocje, bo wiem, że nie mogę przy każdej @ płakać i dramatyzować (raz mi się to zdarzyło i wiem, że bardzo to przeżył), to z każdym miesiącem jest jakoś łatwiej.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też płakanie nie wchodzi Z grę. Musimy się jakoś trzymać I wspierac tych naszych mężów

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy 25 lipca siódmą rocznicę bycia razem i pierwszą rocznicę ślubu:)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, ale to dobrze. Ja ten jeden raz co się tak rozkleiłam, jak się okazało, że dostałam @, to nie mogłam się przez dwa dni pozbierać i nie chciałabym tego przerabiać jeszcze raz.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziewczyny lipiec będzie nasz. musi się nam udać

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fajnie Maciejowa tak zgrane terminy :)
    Ana co do szybkiego robienia dziecka, to właśnie coś tu nam nie gra, wszystko tak szybko hop siup zrobiliśmy, a dziecko bardzo powoli :D

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po malu idzie Ale za to będzie mądre I piękne dziecko. Buko a ty się leczysz może gdzieś W Warszawie?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ja będę trzymać kciuki za Ciebie, a Ty trzymaj za mnie :). Weekend mega męczący ale fajny :) i mama zadowolona ze tyle pracy zrobiłyśmy :) a kolejny weekend zaczynam już za dwa dni i wyjazd do Krakowa. Maz twierdzi że pod Wawelem a pewno nam sie uda, chociaż owu będę mieć akurat po weekendzie, ale nie będę mu nic mówić nawet. niech wierzy w magiczną moc wyjazdu :) a jak się nie uda to kolejny cykl będzie urlopowo-urodzinowo-imienionowo-rocznicowy. Taka poczwórna magia musi pomóc :)
    A jak Twój weekend?
    No proszę, super plany na weekend:) Krakow piekne miasto! Trzymam kciuki zeby sie udalo. A jedziecie specjalnie na czas staran?:)

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ