X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 12 lipca 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a tak trochę zmieniając temat (choć wakacyjne posty się super czytało :)) korzysta któraś z was z tego żelu conceive plus czy jakoś tak? Bo ostatnio zauważyłam u siebie problem ze sluzem i tak się zastanawiam czy go nie kupić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana polecam Ci żel pre seed, jest super, jeśli wiesz co mam na myśli ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka wrote:
    korzysta któraś z was z tego żelu conceive plus czy jakoś tak?
    ja korzystam :) Czy pomoże w zajściu w ciąże, to zależy od problemów z jakimi się zmagasz. Na pewno jest dobry i przydatny w 'suche' dni :)

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki za wsparcie, ale ja mam PCOS, więc u mnie się to zdarza dość często, dzisiaj idę na wizytę to mi potwierdzi moje przypuszczenia. W poprzednim cyklu miałam potwierdzona owulację i wykres był jak spod igły, a teraz to jakaś kicha ten wykres....

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nic nie znaczy. Skoro nie udało się przy idealnym wykresie to dlaczego nie miałoby się udać przy kichawym? Poza tym wykres masz dobry, co złego w nim widzisz?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Dziewczyny dzięki za wsparcie, ale ja mam PCOS, więc u mnie się to zdarza dość często, dzisiaj idę na wizytę to mi potwierdzi moje przypuszczenia. W poprzednim cyklu miałam potwierdzona owulację i wykres był jak spod igły, a teraz to jakaś kicha ten wykres....
    gdyby od ładnych wykresów zależała ciąża, to byłabym w niej co cykl.
    PCOS to nie wyrok, na to są sposoby, a 14 dc, to dużo za wcześnie żeby mówić że cykl jest bezowulacyjny, zwłaszcza u ciebie widząc twój wykres.

    Byłam u gin, z dobrych wieści - owulacja potwierdzona.

    Nic więcej pisać nie będę, bo babsko zdołało mnie wk^%$ dwa razy w ciągu 5 minutowej wizyty.
    W każdym razie nie mam co liczyć na dalszą diagnostykę u niej. Zaproponowała kolejną wizytę w listopadzie, a wtedy dopiero poleci mi jakąś klinikę...
    Dobrze, że w sierpniu mam wizytę u pani ginekolog od leczenia niepłodności, może ona będzie miała lepsze podejście do pacjentki.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są dobre wiadomości :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka wrote:
    Dziewczyny, a tak trochę zmieniając temat (choć wakacyjne posty się super czytało :)) korzysta któraś z was z tego żelu conceive plus czy jakoś tak? Bo ostatnio zauważyłam u siebie problem ze sluzem i tak się zastanawiam czy go nie kupić.

    My używamy tego żelu 4 lub 5 cykl, jak widać efektów nie przynosi , ale to na pewno kwestia tego w czym jest problem. W temacie o Conceive prawie wszystkie dziewczyny, które pisały tam na początku już mają dzieci :)
    ale uwaga...mój mąż go nie lubi :D

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my z mężem uważamy że pomaga bo ładnie nawilża. Stosujemy też ok 5 cykli

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A stosujecie tą dużą tubę czy te mniejsze z aplikatorami? Bo tak się zastanawiam jak z tej większej aplikować ale wychodzi taniej. A o tym pre seed to pierwszy raz słyszę. Macie jakieś doświadczenia z oboma i możecie porównać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka wrote:
    A stosujecie tą dużą tubę czy te mniejsze z aplikatorami?
    ja stosuję tubkę - 30 ml. Starcza na kilka cykli :) Dodatkowo zakupiłam strzykawkę i odmierzam 2-3 ml gdy chcę wstrzyknąć do środka, ale w ostatnim czasie korzystamy z niego jak ze zwykłego żelu :)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zwykły żel 30 ml

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, to chyba i ja taki zakupie. Strzykawka to super pomysł :). Dziękuję!:)
    W ogóle wczoraj po pracy odwiedziłam koleżankę i jej bobasa. Zbierałam się do tego prawie 4 miesiące ale w końcu poszłam. I powiem wam, że to była budująca wizyta. Ci znajomi jako jedyni otwarcie mówili, że ona się leczy na niepłodność i starali się o dziecko 4 lata i w końcu się naturalnie udało. A wstyd przyznać, że ja sama zanim ona zaszła w ciążę przestałam wierzyć w to, że będą mieli dziecko. Podziwiam takich ludzi, którzy wierzą choć inni przestają. Ja w swoim głupim umyśle częściej też nie wierzę niz wierzę w to że mi sie uda. Fajne było to, że ta koleżanka nie pytała kiedy u mnie ciąża, nie zameczala historiami o ciąży i chowaniu dziecka, zachowywała się tak normalnie. Ludzie, którzy przeszli leczenie niepłodności i mieli problemy z zajściem w ciążę są zdecydowanie bardziej empatyczni i mają większą kulturę be tym temacie.

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, mój mąż ostatnio stwierdził, że jeżeli nie będziemy mieć własnego dziecka to dziecko zaadoptujemy. Powiedział to tak lekko jakbyśmy rozmawiali o tym czy zamówić obiad czy zrobić samemu. Nie wiedziałam czy mam go ochrzanic, że nie wierzy że się uda, czy ochrzanic, że mówi takie rzeczy po roku prób, czy dziękować, że tego nie wyklucza i tak do tego podchodzi. Nie powiedziałam nic. Do tej pory nie rozwazalam jeszcze adopcji, mam jeszcze czas żeby próbować i potem ew iui albo in vitro. A on tak z tą adopcja wyskoczył, że wybił mnie z rytmu i do teraz nie wiem czy jestem bardziej spokojna po tej informacji (uważam, że adopcja to wspaniała sprawa i super, że on też nie ma nic przeciwko) czy zestresowana że bierze pod uwagę brak własnych dzieci. Bo do cholery to ja mogę być tą wątpiącą stroną a on ma wybijac mi z głowy czarne myśli.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do adopcji trzeba mieć 5 lat stażu małżeństwa. Więc nam zostało jeszcze 2 lata staran

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jasne że trzeba mieć staż :) dlatego też pisałam że jeszcze sporo starań mam przed sobą, my dopiero niewiele ponad rok po ślubie. Chociaż podobno są i wyjątki i niektórym 3 lata wystarczą, ale się w to szczegółowo nie zaglebialam. Niemniej kilka lat temu, zupełnie przypadkowo wpadła mi w ręce ksiazka "Wieża z klocków" niedluga ale cudowna lektura. Przeczytalam ja w jeden wieczór z przerwami na chodzenie po mieszkaniu i chlipanie, a to na studiach było i ostatnie co miałam w głowie to rozmnażanie z efektem w postaci dziecka :)

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, właśnie wracam z pracy i się przesiadlam. Aktualnie stoję przy przystanku i słyszę jak młoda, pijana ,ciężarna dziewczyna kłóci się ze swoim równie pijanym facetem. Oboje palą papierosy. I gdzie tu sprawiedliwość?:\

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka trudno mi uwierzyc że takie rzeczy sie dzieją... Przykre to jest. Ja w swojej ciazy zachowywalam sie jak jajko... Tego nie tamtego nie.... Pasztetu nie, watrobki nie, kosmetyki tylko dla niemowlat... Schiz totalny. A finał był smutny. Ta dziewczynka pewnie urodzi zdrowe dziecko ... Czego jej życzę oczywiście

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja wróciłam od gina, nie był w stanie stwierdzić czy owulacja była czy nie, ale w każdym razie nic się nie szykuje na ten moment. We wrześniu mam się zgłosić na badanie drożności jajowodów.

    A wykres mi się nie podoba bo temperatury są za niskie jak na mnie. Z resztą co za różnica i tak nie będę w ciąży nawet jakby była z takimi wynikami męża.

    Wybaczcie nie ma we mnie w tym cyklu optymizmu.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam chyba szczęście nie widzieć takich scen - pijanych i palących ciężarnych, co nie zmienia faktu, że takie rzeczy się dzieją, a we mnie się gotuje jak tylko widzę na ulicy matki lub ojców z wózkiem i papierosem w ręku.

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ