X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszlabym na wesele :) ale niestety żadne się nie szykuje. Buko chyba też miała mieć, tylko nie pamiętam kiedy. A masz jakiś zamysł na kieckę?

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 10 lipca 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam taką lekko różową z czarnym naszyjnikiem, do tego mam czarne sandałki na szpilce i torebkę czarną z lekkim różem także jestem gotowa na imprezę :) może Buko ma dzisiaj to wesele, bo się nie udziela :)

    daktylek lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wczoraj byłam na weselu a dziś na poprawinach, ale już wróciłam do domu odpoczywać :) ale to nie koniec bo wsobote mam kolejne wesele :D potem jeszcze w sierpniu cywilny z małym przyjęciem i we wrześniu jeszcze jedno wesele :D

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 10 lipca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka wrote:
    Balladyno, gratulacje.
    Dziewczyny jak weekend moja? :) u mnie dziś pogoda piękna i chyba jakiś rowerek albo spacerek się szykuje :)
    Ja dziewczyny miała weekend modlitw. Złożyłam prośbę o dar rodzicielstwa dla was. Za wszystkie starające się i za was Buko, Maciejowa, Daktylek i Little i jeszcze Kimka:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2016, 19:42

    Maciejowa, Buko, daktylek lubią tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 10 lipca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 a wiesz, że miałam ten sam pomysł by dać na msze za nas wszystkie. Jak tak wszystkie się będziemy modlić to może coś wymodlimy :)

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 10 lipca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    ana1122 a wiesz, że miałam ten sam pomysł by dać na msze za nas wszystkie. Jak tak wszystkie się będziemy modlić to może coś wymodlimy :)
    Trzeba wierzyc że tak będzie. Powiem ci że jakaś spokojniejsza jestem. I raz powiedziałam komuś że nie moge zajść W ciąże bez płakania tu akurat na spowiedzi

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja natomiast na weselu widziałam tyle małych dzieci i tak mnie trochę za serce sciskalo że my cały czas czekamy i sa pary u których byliśmy na weselu rok temu i już mają dzieci a my dalej mówimy że u nas po staremu. Ale muszę powiedzieć że moj mąż wziął sobie do serca moje słowa z poprzedniego cyklu i teraz bez przerwy dopytuje kiedy mamy "działać" :) i w tym cyklu to codziennie najlepiej a jak nie wyjdzie to robimy iui. Kto by pomyślał że jedna noc spędzona na kanapie zdziała takie cuda :D mogłam to zrobić pół roku temu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2016, 08:22

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 11 lipca 2016, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już 2tyg temu modlilam się za nas wszystkie u św. Judy Tadeusza, w Warszawie jest jego św obraz. Jak ziemskie moce nie pomagają to boskie muszą pomóc. Buziaki dziewczyny i dobranoc.

    ana1122 lubi tę wiadomość

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 11 lipca 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu już za mną. Brakło mi tego <3 w piątek i ubolewam nad tym :-(

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 11 lipca 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ma sie udać to nawet jedno serduszkowanie też wystarczy ;-)

    Magda87 lubi tę wiadomość

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 11 lipca 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby już tyle razy się nie udało niezależnie od tego czy <3 było dwa dni, dzień przed, dzień po czy w dzień owulacji więc faktycznie jak będzie mi dane to się zdarzy, ale czuję, że to jeszcze nie ten czas i dostanę @ na naszym rocznicowym wyjeździe do Wiednia.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Maciejowa wyjazd Ci się szykuje na rocznicę :) ja już swojemu mężowi zaczynam powoli pogadywać gdzie mnie zabierze na rocznicę :D

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 11 lipca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na rocznicę (bo też nam się zbliża pierwsza) jedziemy na wycieczkę do Włoch, jeszcze z miesiąc temu zastanawiałam się czy jechać (bo a nóż będę w ciąży) ale po tych wynikach mojego M to raczej wątpię, więc jedziemy, a poza tym jakby tego było mało, jakoś czuje, że ten cykl będzie bezowulacyjny, jutro idę do gina.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 11 lipca 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bylam na chrzcinach i tez mi smutno, wszyscy tacy szczesliwi przy tych bobaskach... oczywiscie tez sie pojawilo: "no to teraz wasza kolej"... Chociaz udowodnilam sobie ze tak beznadziejna jestem w opiece nad niemowlakami ze az zal :/

    Minionkowa lubi tę wiadomość

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 11 lipca 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo, obce bobasy w ogóle mnie nie kręcą i omijam dzieci z daleka. To się zmienia przy swoim bobasie :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missdiss wrote:
    A ja bylam na chrzcinach i tez mi smutno, wszyscy tacy szczesliwi przy tych bobaskach... oczywiscie tez sie pojawilo: "no to teraz wasza kolej"... Chociaz udowodnilam sobie ze tak beznadziejna jestem w opiece nad niemowlakami ze az zal :/

    Kochana swoim dzieckiem będziesz umiała się zająć :)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 lipca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się boję ale wiem że damy radę bo to właśnie nasze będzie.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 11 lipca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się właśnie nie boję, wiem, że to przyjdzie naturalnie choć na pewno bez trudnych momentów się nie obejdzie.

    Minionkowa, Magda87, Magda87 lubią tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    My na rocznicę (bo też nam się zbliża pierwsza) jedziemy na wycieczkę do Włoch, jeszcze z miesiąc temu zastanawiałam się czy jechać (bo a nóż będę w ciąży) ale po tych wynikach mojego M to raczej wątpię, więc jedziemy, a poza tym jakby tego było mało, jakoś czuje, że ten cykl będzie bezowulacyjny, jutro idę do gina.
    Zieziulka kiedy macie rocznicę ślubu?Dokąd się wybieracie do tych Włoch?My mamy pierwszą 15-go sierpnia, też myślimy o wypadzie do Włoch:) Wakacje, wakacje, wakacjeeee!!!Tego nam potrzeba:))))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do domu :) wypoczęłam <3
    Jutro mam monitoring to się dowiem czy była owulacja :)

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ