X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 11 lipca 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy 1 sierpnia i wyczaiłam taką wycieczkę objazdową od 30.07-8.08 :D
    Ale są co sobotę to możną sobie dobrać termin odpowiedni.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    My mamy 1 sierpnia i wyczaiłam taką wycieczkę objazdową od 30.07-8.08 :D
    Ale są co sobotę to możną sobie dobrać termin odpowiedni.
    super, a możesz zdradzić jakiś szczegół, biuro podróży?My planujemy od 8.08 urlop :)Dobrej zabawy życzę:)

    ana1122 lubi tę wiadomość

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 11 lipca 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rainbow wycieczka Włochy Klasycznie 10 dni, dziś jedziemy zaklepać termin :D To masz od 6.08 :) Nawet są teraz widzę promocje.

    didik34 lubi tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 11 lipca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    Wracam do domu :) wypoczęłam <3
    Jutro mam monitoring to się dowiem czy była owulacja :)
    Na pewno była po takim pięknym teście :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Na pewno była po takim pięknym teście :)
    oby.
    Mam wiele pytań do gin, ale zapewne mi powie, że "nie da się co do 'godziny' wychwycić owu" :/
    Chodzi mi oto, że jej zdaniem pęcherzyk miał 19,5 mm (15 dc). Według niej owulacja będzie w ciągu dwóch - trzech dni (czyli 17-18 dc). Przyszłam z wizyty, zrobiłam test LH - pozytyw jak nic. Wieczorem zaczął mnie boleć prawy jajnik, ale tak mocno, że dwie nospy nie pomogły.
    Następnego dnia rano (16 dc) był śluz rozciągliwy (taki ostatek), popołudniu zalało mnie śluzem białym gęstym. Według mnie wtedy była owu.
    Następnego dnia (17 dc) był śluz skąpy lepki i dokuczały mi bolące cycki, ale tak bolały jakbym spaliła je na słońcu.
    I tak się zastanawiam kiedy mogła być owulacja... Dzień po teście LH czy tak jak mówiła gin dwa dni po teście LH :/

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 11 lipca 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda masz piekne objawy ovu. Ja niestety poza lekko nabrzmialym brzuchu i sluzie nie mam innych objawow. Musze sie na maksa wsłuchiwać w siebie żeby i to zauważyć. Jakby nie skok temp i usg to moge nie zauwazyc ovu :-\

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 11 lipca 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka polecam te wycieczke. Bylam tylko z innego biura. Jest super. Ale nie wiem czy to dobry program na lipiec sierpień. Będzie skwar -szczególnie w rzymie. Ja bylam w listopadzie i było idealniena zwiedzanie... Mam nnadzieję że upał Cie nie zniecheci:-)

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 11 lipca 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Ja dziewczyny miała weekend modlitw. Złożyłam prośbę o dar rodzicielstwa dla was. Za wszystkie starające się i za was Buko, Maciejowa, Daktylek i Little i jeszcze Kimka:-)
    Naprawdę???? Jesteś niesamowita ze o tym pomyslalas!! Piękny gest:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    Magda masz piekne objawy ovu.
    Dzięki :)
    ale tak jak piszę, nie jestem do końca pewna czy dobrze interpretuję te objawy, czy one nie wyprzedzają owulacji o więcej niż 24 h i chciałabym żeby ktoś mi pomógł te wątpliwości rozwiać :/
    Jutro pójdę do gin i liczę na dobre wieści.
    W środę idę na badanie tsh i prl.
    I jeśli w tym cyklu się nie uda, to myślę o badaniu na wrogość śluzu.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 11 lipca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Rainbow wycieczka Włochy Klasycznie 10 dni, dziś jedziemy zaklepać termin :D To masz od 6.08 :) Nawet są teraz widzę promocje.
    Zapowiada się ekstra:) a gdzie do Włoch? Ja właśnie jestem na wakacjach. Chcemy pozwiedzać Chorwację. Dziewczyny to sprawdzimy ten mit ze na wakacjach łatwiej zaciazyc;) może którejś z nas się uda?:)

    ana1122 lubi tę wiadomość

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 lipca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Zapowiada się ekstra:) a gdzie do Włoch? Ja właśnie jestem na wakacjach. Chcemy pozwiedzać Chorwację. Dziewczyny to sprawdzimy ten mit ze na wakacjach łatwiej zaciazyc;) może którejś z nas się uda?:)
    Dobry pomysł. Ja W trakcie wakacji będę miała iui. Więc myślę że się zapisuje do zabawy której się uda.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    Zieziulka polecam te wycieczke. Bylam tylko z innego biura. Jest super. Ale nie wiem czy to dobry program na lipiec sierpień. Będzie skwar -szczególnie w rzymie. Ja bylam w listopadzie i było idealniena zwiedzanie... Mam nnadzieję że upał Cie nie zniecheci:-)


    Wiem właśnie, że będzie gorąco, ale ja nie mam wyboru u mnie w firmie dają urlop tylko lipiec do połowy sierpnia. Wycieczka jest objazdowa zaczynamy Wenecja-Piza-Florencja-Rzym-Neapol-Capri-Pompeje-Monte Cassino-Asyż ;D

    Też będę miała dni płodne na wakacjach, więc właśnie liczę na to, że w tedy się łatwiej zachodzi. A najśmieszniej będzie jak się okaże, że jestem w ciąży przed samym wyjazdem bo testuje ok 27.07, bo jestem raczej pewna, że nic z tego nie będzie dlatego jadę ;p

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i w temacie modlitw jak tam będę to się za nas wszystkie pomodlę przy grobie naszego świętego Jana Pawła II, gdzieś czytałam, że ma on moc sprawczą w tych tematach ;)

    ana1122, Buko lubią tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 12 lipca 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka dziekujemy:) a wycieczka zapowiada się naprawdę baaaardzo obiecujaco:D

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 12 lipca 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wakacjach we wrześniu będę miała płodne. Tylko, że do tego czasu kolejne dwa długie cykle:-S

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 12 lipca 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi w tym cyklu system szaleje z wyznaczeniem owulacji. Najpierw zaznaczył na czwartek, potem na piątek (i ja bym obstawiała właśnie piątek) a teraz zmienił na środę, zupełnie nie rozumiem dlaczego? Dziewczyny jakieś pomysły? Śluzem niestety nie mogę się kierować.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyznaczył na 9 dc owulację w co wątpię, pewnie jeszcze będzie zmieniał, ale ja myślę, że ten cykl był bezowulacyjny niestety ;(

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka - jak nic owulacja u Ciebie była. W 12dc :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    a teraz zmienił na środę, zupełnie nie rozumiem dlaczego? Dziewczyny jakieś pomysły?
    program oprócz śluzu/ temperatury bierze pod uwagę twoje poprzednie owulacje oraz statystyczne dni owulacji wielu innych kobiet...
    Więc, niekiedy jego wybór jest dziwny :P
    Ja zaufałabym własnym odczuciom ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    myślę, że ten cykl był bezowulacyjny niestety ;(
    był?
    czemu uważasz że jest bezowulacyjny?
    Wiesz co świadczy o tym że cykl jest bezowulacyjny?
    Moim zdaniem za szybko się poddajesz ;)
    Pomijając test lh, którego pozytyw w niektórych sytuacjach można podważyć, to o owulacji mówimy wtedy, kiedy skończy się śluz płodny (wodnisty też nim jest), i odnotujemy 3 wyższe temperatury (po śluzie płodnym), które muszą spełnić określony warunek.
    Wysokie/rosnące temperatury podczas śluzu płodnego są ignorowane (uważane są za przedwcześnie podwyższone) i nie powinno się ich liczyć do wyznaczenia owulacji.

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ