X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    To ja niewiem co mam dalej robić :(
    Zdecydowanie zmienić lekarza i powiedzieć mu ze miałaś robioną inseminacje bez podstawowych badan!!! A temu lekarzowi bym nawtykała :/

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 22 października 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwie sie bo sama chodzę do Mirockiego i bez cytologia, hormonów, bakteriologi i hsg nie bylo mowy o podejściu do IUI

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko miałam oprócz hsg bo stwierdziliśmy że byłam 2 lata temu w ciąży i będą drożne

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Mirocki miałam Ostrą wymianę slow przed punkcja gdzie miałam odtatnia wizytę na sprawdzenie pecherzykow a mojego lekarza nie było i zrobił usg nawet nie powiedział jakiej wielkości sa pecherzyki i tylko belknal kiedy punkcja jak zaczełam se dopytywać czy sa dobrej wielkości i wogole to niemile mi odpowiedział ze skoro mówi kiedy punkcja to znaczy ze urosły juz wystarczająco o jak ze mu pojechała ze za moje pieniądze to ja mam ochote posłuchać i każdym moim pecherzyki to aż w krzesło go wbiło a na punkcji był tak milutki i wszystko mi ledwie wytłumaczył po wybudzeniu ile czego jak po co i dla czego :p

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 października 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://dilab.com.pl/lista-badan/lista-badan-laboratorium/infekcje/


    Dziewczyny, która wolniejsza i obeznana możecie mi napisać które badania na ureaplasme, chlamydie mam zrobic? Bo ja nie ogarniam... a ta lista mnie przeraża : D
    I oczywiście co z tych badań powinnam jeszcze wykonać, właśnie pod katem ewentualnych infekcji, dajcie dobre rady, bo jak do końca roku sie nie uda to zaczynamy badania od a do zet... i warto byłoby wiedzieć co i jak. A te podstawowe zrobiłabym i w tym cyklu.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Wszystko miałam oprócz hsg bo stwierdziliśmy że byłam 2 lata temu w ciąży i będą dropsrryżne
    Ale nie ma pojecia w jakim stanie jest macica !!!!!!!!!! Mi szlachcic jak robił histeroskopie po poronieniu to odrazu brał wycinek endo, zeby i to sprawdzić. Zreszta 2lata dla płodności to jak wiecznosc!!

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 października 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape na pewno trojce metoda PCR, helicobakter, cytologia, wymaz bakteriologiczny, ja robilam jeszcze cytomegalie i toxo, zespol antyfosfolipidowy, trombofilia.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja z Mirocki miałam Ostrą wymianę slow przed punkcja gdzie miałam odtatnia wizytę na sprawdzenie pecherzykow a mojego lekarza nie było i zrobił usg nawet nie powiedział jakiej wielkości sa pecherzyki i tylko belknal kiedy punkcja jak zaczełam se dopytywać czy sa dobrej wielkości i wogole to niemile mi odpowiedział ze skoro mówi kiedy punkcja to znaczy ze urosły juz wystarczająco o jak ze mu pojechała ze za moje pieniądze to ja mam ochote posłuchać i każdym moim pecherzyki to aż w krzesło go wbiło a na punkcji był tak milutki i wszystko mi ledwie wytłumaczył po wybudzeniu ile czego jak po co i dla czego :p

    No on taki jest... Też mu czasem powiem kilka słów... To co teraz mam zrobić? Iść na tą cytologie i bakterie z kanału szyjki czy mam do kliniki się zapisać na wizytę ? I iść przed @ czy po?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 października 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    No on taki jest... Też mu czasem powiem kilka słów... To co teraz mam zrobić? Iść na tą cytologie i bakterie z kanału szyjki czy mam do kliniki się zapisać na wizytę ? I iść przed @ czy po?

    na wymaz isc po @ zrob sobie cytologie, wymazy na ureaplazme, chlamydie bo to podstawa. Jak bralas antybiotyk to po nim powinnas sprawdzic czy wszystko ok. Ja mialam przypadek ze mialam ureaplazme i po braniu antybiotyku dalej to mialam, wiec musialam podwojne antybiotyki brac zeby sie wyleczyc. SKORO ty mialas to mogl miec twoj partner, badal sie on tez? bral leki?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ale nie ma pojecia w jakim stanie jest macica !!!!!!!!!! Mi szlachcic jak robił histeroskopie po poronieniu to odrazu brał wycinek endo, zeby i to sprawdzić. Zreszta 2lata dla płodności to jak wiecznosc!!

    Czyli jeszcze histeroskopia mnie czeka?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 października 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Czyli jeszcze histeroskopia mnie czeka?

    jesli nie mialas to tak..!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    na wymaz isc po @ zrob sobie cytologie, wymazy na ureaplazme, chlamydie bo to podstawa. Jak bralas antybiotyk to po nim powinnas sprawdzic czy wszystko ok. Ja mialam przypadek ze mialam ureaplazme i po braniu antybiotyku dalej to mialam, wiec musialam podwojne antybiotyki brac zeby sie wyleczyc. SKORO ty mialas to mogl miec twoj partner, badal sie on tez? bral leki?

    Ureaplasme chlamydie i mykoplazme miałam robiona i wyszedł mi minus czyli ok. Jedynie co to jakaś bakteria z posiewu była i brałam ja i mój maz Augmentin dla każdego po 1 op. Błędem było to że badania nie powtórzyłam. On badał plemniki i bakterie i wyszło mu bardzo ładnie

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    jesli nie mialas to tak..!

    To też kieruje lekarz?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybki update. Krwawienie ustało. Szyjka kłuje, nie mogę juz nawet siedzieć. Tylko leżenie i wc. ;) dostałam jeść, i humor lepszy.

    Panan ja bym zmieniła lekarza, i sama zrobiła bakteriologie.
    Ps
    Dla mnie iui to jest strata kasy, to samo mi powiedzieli w gync, i invimedzie. To zwiększa szanse o 4% wiecej niż przy normalnym stosunku

    summer86, Atomowka, Karma88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    To też kieruje lekarz?
    Za pewne zaoferują Ci zrobienie w osteomedzie

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Szybki update. Krwawienie ustało. Szyjka kłuje, nie mogę juz nawet siedzieć. Tylko leżenie i wc. ;) dostałam jeść, i humor lepszy.

    Panan ja bym zmieniła lekarza, i sama zrobiła bakteriologie.
    Ps
    Dla mnie iui to jest strata kasy, to samo mi powiedzieli w gync, i invimedzie. To zwiększa szanse o 4% wiecej niż przy normalnym stosunku

    OK to żeby wam nie zanudzac to co mam iść na cytologie i bakterie powtórzyć na już? A teraz jeszcze przed @ mogę?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Szybki update. Krwawienie ustało. Szyjka kłuje, nie mogę juz nawet siedzieć. Tylko leżenie i wc. ;) dostałam jeść, i humor lepszy.

    Panan ja bym zmieniła lekarza, i sama zrobiła bakteriologie.
    Ps
    Dla mnie iui to jest strata kasy, to samo mi powiedzieli w gync, i invimedzie. To zwiększa szanse o 4% wiecej niż przy normalnym stosunku
    Dbajcie tam i siebie <3 <3


    Dziewiczy jestem przerażona jutro beta, boje sie

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Za pewne zaoferują Ci zrobienie w osteomedzie

    Osteomed spoko?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 października 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dbajcie tam i siebie <3 <3


    Dziewiczy jestem przerażona jutro beta, boje sie

    Będzie dobrze :) zajaczki już tam imprezuja :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dbajcie tam i siebie <3 <3


    Dziewiczy jestem przerażona jutro beta, boje sie
    trzymam kciuki cały czas. O której beta?

‹‹ 317 318 319 320 321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ