X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 października 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Czyli o 10 jak zawsze pozytywna beta ?

    Beta Agusi
    Amy wizyta z testem
    Bazylkove ustalenie terminu zabiegu
    Ja biopsja
    Meśka podgląd kurnika
    Aksamitna usg bobasów
    Malka usg
    pilik beta
    I za Was wszystkie trzymamy mocno kciuki!!! ♡
    Agniechaaaa wiem że to marne pocieszenie, ale jutro razem z Tobą połowa forum będzie miała stan przedzawałowy. Ja osobiście jestem dobrej myśli :-) Ta sytuacja z piątku i ten płodny śluz który miałaś krótko przed transferem dają nadzieję na szczęśliwy finał :-)

    KateHawke, Flowwer lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 22 października 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już od samego przyjścia do pracy będę odświeżać forum :) dziewczyny mocne kciuki za was wszystkie &&&
    Aksamitna za ciebie też kciukam! Obyś szybciutko mogła w domciu sobie leżeć i maluszki podglądnąć <3

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 października 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna dasz radę, tydzień szybko minie a jesteście pod dobrą opieką!

    Agniecha trzymam mocno kciuki! Wierzę, że się udało!

    Paulina G i pilik będą super bety!

    Flowwer,bazylkove i Meśka powodzenia!

    U mnie dzisiaj mdłości troszke bardziej nasilone. Rano pierwszy raz myślałam że rzygne ale jednak to jeszcze nie to ;) i w sumie przez pół dnia mnie tak mdliło od byle zapachu. Za to cycki mniej bolą i już mam schizy czy prg nie spada...

    Paulina.G, Meśka lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 października 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale jutro bedzie emocjonujacy dzien!! :) trzymam kciuki za wszystkie :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie wogole cycki nie bolą :(

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 października 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A mnie wogole cycki nie bolą :(

    Aguuusia pewna dziewczyna napisala na innym watku... beta wskazuje ciaze a nie cycki.. wiec glowa do gory!! :)

    Czrna 81, Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 października 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A mnie wogole cycki nie bolą :(
    Agniechaaa, mnie w ogóle cycki nie bolały.. jedynie już kilka dni po teście sutki stały się wrażliwe. A prog 41..

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 października 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie.. dzis mam 8dc a cycki mnie bola jakbym byla po owulce juz albo przed @ czy to normalne? Myslalam ze mi przejda po @ bo troche puscily ale znow zaczelu mnie pobolewac od wczoraj.. czy to nie za wczesnie?

    Czy te krosty, swedzenie mogly jakos zareagowac na to ze mnie pobolewaja? czy moze moga bolec o prolaktyny itp

    Troche mnie to niepokoi.. od czego to moze byc?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 października 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A mnie wogole cycki nie bolą :(

    Aga mnie też jakoś mega nie bolą, w sumie to sutki i tylko przy dotyku. Tak jakby pieką, albo szczypią, dziwne uczucie. Ale dzisiaj jakoś słabiej jeszcze...

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja coś czuję, że się nie udało. Wczoraj i dzisiaj bolał mnie brzuch, zwiastujący @ i silny, tak jakby endomenda wróciła:((

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 22 października 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Aksamitna dasz radę, tydzień szybko minie a jesteście pod dobrą opieką!

    Agniecha trzymam mocno kciuki! Wierzę, że się udało!

    Paulina G i pilik będą super bety!

    Flowwer,bazylkove i Meśka powodzenia!

    U mnie dzisiaj mdłości troszke bardziej nasilone. Rano pierwszy raz myślałam że rzygne ale jednak to jeszcze nie to ;) i w sumie przez pół dnia mnie tak mdliło od byle zapachu. Za to cycki mniej bolą i już mam schizy czy prg nie spada...
    Mam taka nadzieje :)
    Mnie dzisiaj plecy i lewy jajnik pobolewaja.. Od paru dni budze sie ze zgaga. Zobaczymy co beta powie, czy sobie nie wmawiam... Co chwile sprawdzam czy @ nie mam... heh :)

    3i499vvjspjyuavk.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 października 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaDe wrote:
    a ja coś czuję, że się nie udało. Wczoraj i dzisiaj bolał mnie brzuch, zwiastujący @ i silny, tak jakby endomenda wróciła:((

    Karolina, jutro/pojutrze możesz już testować, będzie wiadomo co i jak :)
    Mnie brzuch bolał identycznie jak na @, łącznie z plamieniami..a wyszły dwie kreski.
    Powodzenia!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby było śmieszniej dopiero zaczęłam druga fazę cyklu i tez bolą mnie same sutki żadne piersi jak zwykle po owulce tylko same sutki stały się większe wystające mega a ze piersi mam malutkie to i sutki wielkoscia nie grzeszyly teraz stercza jak na zimnie no i oczywiście ciągle te mdłości albo wina wysokiego prg albo po tym clo nadal coś nie halo przespalam się teraz dwie godzinki bo mnie zlamalo ale czuje się nie za bardzo stoi mi wszystko w gardle. Ciekawa bardzo jestem czym to wszystko się zakończy.


    Flowerr bez Ciebie bym tu zginęła: -)dobrze ze wiesz kiedy co i jak :-)

    Ja do HSG z kontrastem podchodzilam bez wyników wymazow miałam je kiedyś zrobione jeszcze jak chodziłam do urologa mój lekarz stwierdził ze nie ma żadnej bakterii. Na oddziale i tak dostałam antybiotyk w kroplowce przed zabiegiem a zaraz po zabiegu antybiotyk do domu. Nie placilam nic dostałam skierowanie od mojego gin do szpitala

    Co do iui sama się waham ale spróbuje tylko raz jeżeli się po tym nie uda to nie będę więcej podchodzić.
    Ile u was kosztuje IUI? Łącznie z zastrzykami rosniecie i pęknięcie?
    U mnie 1400 zł sam zabieg 600 zl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Żeby było śmieszniej dopiero zaczęłam druga fazę cyklu i tez bolą mnie same sutki żadne piersi jak zwykle po owulce tylko same sutki stały się większe wystające mega a ze piersi mam malutkie to i sutki wielkoscia nie grzeszyly teraz stercza jak na zimnie no i oczywiście ciągle te mdłości albo wina wysokiego prg albo po tym clo nadal coś nie halo przespalam się teraz dwie godzinki bo mnie zlamalo ale czuje się nie za bardzo stoi mi wszystko w gardle. Ciekawa bardzo jestem czym to wszystko się zakończy.


    Flowerr bez Ciebie bym tu zginęła: -)dobrze ze wiesz kiedy co i jak :-)

    Ja do HSG z kontrastem podchodzilam bez wyników wymazow miałam je kiedyś zrobione jeszcze jak chodziłam do urologa mój lekarz stwierdził ze nie ma żadnej bakterii. Na oddziale i tak dostałam antybiotyk w kroplowce przed zabiegiem a zaraz po zabiegu antybiotyk do domu. Nie placilam nic dostałam skierowanie od mojego gin do szpitala

    Co do iui sama się waham ale spróbuje tylko raz jeżeli się po tym nie uda to nie będę więcej podchodzić.
    Ile u was kosztuje IUI? Łącznie z zastrzykami rosniecie i pęknięcie?
    U mnie 1400 zł sam zabieg 600 zl
    Z tego co pamietam sama inseminacja 600zl

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 października 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wiem że szpital przykry, ale to dla Waszego dobra! :)
    Aga trzymam jutro baaardzo kciuki.
    Ja też do diagnostyki, ale pewnie wyniki po 20 jak zawsze u mnie :(

    Mam pytanie do dziewczyn, które heparynę biorą/brały - czy macie porównanie clexane i neoparine? Jest jakaś różnica? W poprzedniej ciąży brałam feaxiparine i nie miałam siniaków, a podawane nie bolało. Teraz mam neo i boli do tego robią się krwiaczki. Zastanawiam się czy zmiana na clexane by coś dała?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 października 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, ja mam Clexane. 3 zastrzyk za mną i póki co bez krwiaczków i prawie bez bólu. Ale nie wiem jak to dalej będzie.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 października 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem clexane ma najlepsze bo najbardziej ostre igły i podobno łatwiej robić zastrzyki.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 22 października 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mam pytanie.. dzis mam 8dc a cycki mnie bola jakbym byla po owulce juz albo przed @ czy to normalne? Myslalam ze mi przejda po @ bo troche puscily ale znow zaczelu mnie pobolewac od wczoraj.. czy to nie za wczesnie?

    Czy te krosty, swedzenie mogly jakos zareagowac na to ze mnie pobolewaja? czy moze moga bolec o prolaktyny itp

    Troche mnie to niepokoi.. od czego to moze byc?

    Yosel ja w lato miałam taki cykl. Cycki bolały mnie już od 9dc a wiem że jeszcze owulki nie było. I tak do końca cyklu bolały. A owulka była w 13dc, prg na ładnym poziomie w 7dpo, prl była wtedy 11. Też nie mam pojęcia skąd się wziął ten ból. Chyba organizm musi czasem odskoczyć od norm ;)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Aksamitna wiem że szpital przykry, ale to dla Waszego dobra! :)
    Aga trzymam jutro baaardzo kciuki.
    Ja też do diagnostyki, ale pewnie wyniki po 20 jak zawsze u mnie :(

    Mam pytanie do dziewczyn, które heparynę biorą/brały - czy macie porównanie clexane i neoparine? Jest jakaś różnica? W poprzedniej ciąży brałam feaxiparine i nie miałam siniaków, a podawane nie bolało. Teraz mam neo i boli do tego robią się krwiaczki. Zastanawiam się czy zmiana na clexane by coś dała?
    ja mam neo, i siniaki sa tylko ja się źle wbije igle. ;) teraz doszłam do wprawy i są tylko małe czerwone punkty.

    pilik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa to u mnie tyle samo. Moj gin nie ma umowy z nfz wiec wszystkie zastrzyki niestety ale trzeba wykupowac za 100% odplatnosci a to niestety tez jest koszt drugie tyle co zabieg no ale cóż. Czego się nie robi dla upragnionej ciazy :-)

‹‹ 319 320 321 322 323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ