X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 3 października 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Jasne :) tylko na kiedy? ;)
    Na 13.10 dziękuje ❤️

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 3 października 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, tez kiedyś miałam przykry incydent z samochodem. Jak tylko zadałam prawo jazdy rodzice kupili mi "samochód" jesli mozna bylo go tak nazwać. I jeździłam nim do stacji PKP i pewnego dnia, wysiadam z pociagu , ide na parking, wsiadłam do samochodu, odpalilam gi, troche zaskoczyl mnie ladny zapach i porządek w nim. Wyobrazcie sobie ze chcialam odjechac do domu nie swoim samochodem!!! Na szczęście prawdziwy właściciel stał i patrzył co robie. Normalnie tak mi było wstyd ze więcej tym samochodem nigdzie nie pojechalam...

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 października 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dziewczyny, a u mnie wieści dość rewolucyjne. Guru dolnośląskiej ginekologii zbaraniał jak zobaczył opisy moich poprzednich monitoringów. Okazuje się, że ja MAM OWULACJE!!!!:):)
    Moja poprzednia Pani doktor chyba nie umiala wypatrzeć ciałka żółtego, a on wlasnie 2 godziny temu potiwerdził, że ja widzi!!! Widzie tez miejsce po peknietym pęcherzyku!! JAkims innym, bo ten stary, przetrwały ciagle sobie siedzi. Malo nie spadlam z fotela jak się dowiedziałam
    Powiedzila ze przy tak regularnych cyklach jakie mam, dwufazowych z ladna FL nie ma opcji żeby owu nie blyo, no poza tym sam widzi na monitorze ze była
    Mamy zalecone szczegolowe badanie nasienia- to mnie trochę przerazilo bo mam zrobić fragmentacje i cos ttam jeszcze, łaczny koszt 650zl- nie wiem jak ja to mowiem M. Jak wpadneicie an pomysl, jak nie zabic faceta taka wiadomość, to piszccie 
    Do tego ja mam zrobić AMH, podstawowe hormony i jaki marker nowotrowroy. A później czeka nas jeszcze tes wrogości sluzu.
    Ogolnie jestem bardzo zadowolona no i zaskoczona, kurde czyli jednak ten test owulacyjny z naszego gorącego weekendu nie klamal, jejeje;-))
    Amy swietna wiadomość! Kurcze, najgorzej jak się trafi na konowala.... I Cię zdoluje. Myślę ze emek jakoś przezyje te 650 przeżyje : ) przy takich wiadomościach!

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla Was piosenka która mi zawsze poprawia humor :

    https://www.youtube.com/watch?v=iKzRIweSBLA

    EDZIK MIAŁ BYĆ!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 18:50

    -Monika-, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 października 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Izape, tez kiedyś miałam przykry incydent z samochodem. Jak tylko zadałam prawo jazdy rodzice kupili mi "samochód" jesli mozna bylo go tak nazwać. I jeździłam nim do stacji PKP i pewnego dnia, wysiadam z pociagu , ide na parking, wsiadłam do samochodu, odpalilam gi, troche zaskoczyl mnie ladny zapach i porządek w nim. Wyobrazcie sobie ze chcialam odjechac do domu nie swoim samochodem!!! Na szczęście prawdziwy właściciel stał i patrzył co robie. Normalnie tak mi było wstyd ze więcej tym samochodem nigdzie nie pojechalam...


    haha : D my kobiety jesteśmy zdolne. Najgorsze jest to ze mialam cholerne przeczucie ze to się tak skończy, no ale lekarz ważniejszy : ) jutro musze iść przed praca i go odebrać... Nie wiem nawet o ktorej otwierają to przedszkole, mam na 7 30 do pracy :/ i do przejechania 30 km eehhh pewnie się spoznie

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 października 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333, teraz dopiero doczytałam, że byłaś u Gizlera. I jak wrażenia? Też chcę do niego się zapisać.

    Mialaś wcześniej w klinice robiony wywiad z jakimś konsultantem czy od razu wizyta lekarska?

    I jeszcze jedno pytanie, z jakimi badaniami szłaś? :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 3 października 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczynki! Wracam do Was. Mialam chwilowe zalamanie i w sumie juz troche lepiej. Mozecie wpisac mnie na testowanie 25.10.

    Za tydzien mam monitoring. Ostatnia szansa i ostatnia wizyta u mojego lekarza, bo pozniej to juz tylko inseminacja nam zostala :(

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 października 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy najważniejsze że znalazłaś dobrego gina bo to 90% sukcesu o ile nie 100%. A czytając OF dużo dobrego o nim czytałam.

    Widzę że jest teraz szczyt plodnych dni u was więc mocno kibicuję bo zbliża się czas dużego wysypu fasolek. Rok temu to od października do marca był istny szał !!


    Ja dziś biorę ostatnią tab anty i czekam na @. Jajnik prawy mnie boli strasznie ..

    Sammer reset mały od of ? Choć wiem że i tak człowiek non stop mysli co się tu dzieje. Nawet nie umywa się do najlepszej książki!

    Barbarka za tydz zobaczysz serducho !! W/g mnoe jeszcze ciut za szybko. Serduszko widać ładnie po 6 tyg.

    Amy333 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 października 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Czesc Dziewczynki! Wracam do Was. Mialam chwilowe zalamanie i w sumie juz troche lepiej. Mozecie wpisac mnie na testowanie 25.10.

    Za tydzien mam monitoring. Ostatnia szansa i ostatnia wizyta u mojego lekarza, bo pozniej to juz tylko inseminacja nam zostala :(
    Oby IUI nie była potrzebna !! Głowa do góry l, jak co to jończ nam ;) od tego jesteśmy.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i żadna mi nie napisała czy z tym jednym mam szansę no :D

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 października 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    No i żadna mi nie napisała czy z tym jednym mam szansę no :D
    Jak najbardziej ! Liczy się jakość a nie ilość, widzę że też Provita ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 3 października 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Oby IUI nie była potrzebna !! Głowa do góry l, jak co to jończ nam ;) od tego jesteśmy.

    Dzieki! :) na pewno bede... :P

    Flowwer lubi tę wiadomość

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 października 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, żaden reset, nie chcę od Was odpoczywać ;) w delegacji będę, więc moży być średnio z czasem.

    Trzymam kciuki za szybką @ u Ciebie!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie. W 27 dniu cyklu beta 1,1. W 28 dniu 2,9. Progesteron 25 ng/ml. Myślicie, że coś z tego będzie? Lekarz każe brać dalej luteinę i duphaston i w piątek powtórzyć wynik

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że niektóre z Was mają już tutaj dzieci.. Jak się czułyście po owulacji w której się udało?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 października 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, żaden reset, nie chcę od Was odpoczywać ;) w delegacji będę, więc moży być średnio z czasem.

    Trzymam kciuki za szybką @ u Ciebie!

    Co nie które z nas powinny dostać status stałego bywalca ;) Jak pomyślę o kolejnej biopsji to mam ciarki...

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 października 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Dziewczyny pomóżcie. W 27 dniu cyklu beta 1,1. W 28 dniu 2,9. Progesteron 25 ng/ml. Myślicie, że coś z tego będzie? Lekarz każe brać dalej luteinę i duphaston i w piątek powtórzyć wynik
    Beta rośnie, więc coś być musi : ) życzę powodzenia ! oby piątkowa beta rozwiała Twoje wątpliwości a fasolka została z Tobą na kolejne 8 miesięcy : )))

    Dziewczyny jak to jest z tym niepękniętym pęcherzykiem? Bo mam taki na lewym jajniku, i wydaje mi się, że to nie pierwszy raz, kiedyś na usg po owulce z prawego na lewym miałam pęcherzyk 21 mm, a teraz mam 23 mm o od 10 dc on tam jest nadal, a dziś 17 dc.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 października 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Dziewczyny pomóżcie. W 27 dniu cyklu beta 1,1. W 28 dniu 2,9. Progesteron 25 ng/ml. Myślicie, że coś z tego będzie? Lekarz każe brać dalej luteinę i duphaston i w piątek powtórzyć wynik
    Beta jeszcze nie ciążowa ale ładnie rośnie, dr ma racje nie odstawać leków!
    Który dziś dpo ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 3 października 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Widzę że niektóre z Was mają już tutaj dzieci.. Jak się czułyście po owulacji w której się udało?

    Tak samo jak po każdej innej, przynajmniej taj mi się wydaje.

    U mnie dziś znów plamienia bardzo delikatne i ucisk macicy. Ja chyba zwariuję do tego 12 tygodnia. No nic leżę i pachnę, cóż pozostaje tylko czekać. Dzisiaj mam termin @ może stąd te plamienia.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 października 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape taki torbiel się wchłania zazwyczaj i powinien dr właczyć dupka na 10 dni. Ka tak lata temu miałam co pare cykli, ale to nic złego. Przy kolejnej ovu powinnaś dostać pregnyl jak by tam dalej był. A badałaś IO z glukozą?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ