X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy zrobic test??
Odpowiedz

Kiedy zrobic test??

Oceń ten wątek:
  • Elena_BK Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 maja 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,wiem. Ale wolę jeszcze zaczekać żeby znowu się nie zawieść. I tak ta jedna kreska na wszystkich zrobionych do tej pory testach mnie jakoś tak zasmuciła. Z drugiej strony to dopiero ok 8 dni po owulacji. Miałam jednak nadzieję,że będzie choć cień drugiej kreseczki.

  • Darusia762 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 26 maja 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dzisiaj powinnam dostac okres ale zamiast okresu pojawiły się tylko brązowe plamnienia przez byly okolo 3 godziny a teraz znikły. Hmm dziwne

  • Emi36 Przyjaciółka
    Postów: 134 22

    Wysłany: 30 maja 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h

    Iwona 39 lat
    Endometrioza I st.
    11.04.2016 Aniołek 7t 3d ciąża pozamaciczna :(
    3 miesiace pózniej ciąża Amelka <3 mały cud <3
    198e9be07204aef8989853855003ef9f.png
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Moja sytuacja wygląda następująco. We wrześniu zeazlego roku poronilam.od tego czasu mam cykle 33-35 dniowe, w miedzyczasie jeden cykl ponad 40 dniowy w czasie kiedy bralam antybiotyki orqzt ostatni 28 dniowy który wystąpił 25 maja ( cykl mogl sie skrocic bo do polowy cuklu bralam wiesiolek).Dzisiaj przypada 35 dzien cyklu. Założyłam ze owulacja wystapila najpozniej 13 czerwca - pokrylo się to ze sluzem, ponieważ mniej wiecej w tym terminie zanikl. Robilam juz kilka testow, dwa z nich po godzinie pokazaly druga kreske wyrazna ale niw biorę tycj wynikow pod uwage. Mniej wiecej od 13-14 czerwca bola mnie piersi. Zaznacze ze zawsze mnie bolaly przed okresem ale teraz sa wyjatkowo nabrzmiale z widocznymi zylami. Wczoraj rano podczas porannej toalety mialam sluz zabarwiony na rozowo. Sprawdziłam palcem pochwe, było odrobinkę krwi i lrzed 3 h sluz w kolorze kawy z mlekiem. Bylam pewna ze to okres, ale do dzisiaj nic sie nie dzieje. Sucho i czysto. Wczoraj powiedziałam sobie ze dosyć testowania ale ciągle mnie trapi to czy moze jest jakaś nadzieja... Kochaliśmy sie intensywnie od od 4 do 18 czerwca codziennie. Pisalam dzisiaj do lekarza, z prosba o instrukcje przyjmowania luteiny - maz wyjeżdża za miesiąc na 4 miesiące do pracy i wolałabym juz zaczac nowy cykl. Powiedział ze przed ostawieniem mam zrobic bete. Dodam ze wczoraj robilam test i kreska byla po godzinie ale raczej tutaj nic sobie nie wkrecam (test robiony po południu z raczej rozwodnionego moczu). Temperatura po wstaniu w pochwie 37.Jak myslicie jest jakas szansa? Pozdrawiam wszystkie starajace sie! ♥

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 36 dniu cyklu dwie piękne kreski na teście robionym po południu :) Oby wszystko było dobrze! :) Jutro beta hcg.

    marysiaanna2609, Izolda90 lubią tę wiadomość

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Dziś mój 29 dzień cyklu. Z ciekawości zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. Czy jest prawdopodobieństwo, że test wykrył ciążę? Od owulacji niby mineło dopiero 6 dni (mam długie cykle i przyjmuję bromergon na podwyższoną prolaktynę). Czy test owulacyjny może wyjść pozytywny przed zbliżającą się @, albo po bromergonie? Podpowiedzcie, jak było u Was:)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Marrtusia Autorytet
    Postów: 477 268

    Wysłany: 5 lipca 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, u mnie test pozytywny wyszedł 2 dni przed spodziewanym okresem, z porannego moczu. Dzień wcześniej robiłam hcg i wyszło 52,6. A z ciekawości zrobiłam test owulacyjny i negatywny. Pozdrawiam :)

    3i49gu9rvz9upor9.png
    dqprbd3m8nwdxna3.png
  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey Dziewczyny mam problem.. okres mi sie spoznia 13 dni.. zazwyczaj mialam regularny, ale problem w tym ze testy ciagle pokazuja jedna kreske.. jestem w Holandii wiec nie bardzo mam jak na bete isc tutaj odrazu u ginekologa moge usg zrobic zapislaam sie na niedziele, mam pytanko czy jest ktos komu tez negatywy wychodzily a mimo to byl w ciazy?

    Lili_87
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili_87 wrote:
    hey Dziewczyny mam problem.. okres mi sie spoznia 13 dni.. zazwyczaj mialam regularny, ale problem w tym ze testy ciagle pokazuja jedna kreske.. jestem w Holandii wiec nie bardzo mam jak na bete isc tutaj odrazu u ginekologa moge usg zrobic zapislaam sie na niedziele, mam pytanko czy jest ktos komu tez negatywy wychodzily a mimo to byl w ciazy?

    Mojej przyjaciółce w obu ciążach przez cały czas w ogóle nie wychodziły testy. Sikacze są wadliwe :( Lepiej Bete zrobić

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 12 lipca 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysiaanna2609 wrote:
    Mojej przyjaciółce w obu ciążach przez cały czas w ogóle nie wychodziły testy. Sikacze są wadliwe :( Lepiej Bete zrobić

    Poszlabym na bete juz dawno jakbym byla w Polsce , powiem Ci ze tu robia problemy z beta skierowanie trzeba miec a ja nawet tu swojego lekarza nie mam , umowilam sie na niedziele do polskiego lekarza ma mnie zbadac ginekologicznie i usg wrazie czego zrobic jak wyliczyla moja aplikacja w telefonie jezeli jestem w ciazy to juz 6 tydzien sie bedzie zaczynal wiec maluszka bedzie widac nie?

    Lili_87
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili_87 wrote:
    Poszlabym na bete juz dawno jakbym byla w Polsce , powiem Ci ze tu robia problemy z beta skierowanie trzeba miec a ja nawet tu swojego lekarza nie mam , umowilam sie na niedziele do polskiego lekarza ma mnie zbadac ginekologicznie i usg wrazie czego zrobic jak wyliczyla moja aplikacja w telefonie jezeli jestem w ciazy to juz 6 tydzien sie bedzie zaczynal wiec maluszka bedzie widac nie?

    Powinno być widać ale wszystko zależy od sprzętu i czasami maluszek się potrafi nieźle kryć :) A sprawdzasz temperaturę albo robisz testy owu bo czasem w lato cykl może się nieźle rozciągnąć. Ja tak miałam w zeszłym roku. Niby zawsze cykl 35dniowy a wtedy miałam owu dopiero w 30 dniu i jeszcze druga faza się rozciągła do 18dni.

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • Heelenka Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeej:) jestem w 23 dc dziś rano zrobiłam test i negatywny;/ cykle mam krótkie bo 26, 27 dni wiec trzymam kciuki za resztę dziewczyn:)

  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysiaanna2609 wrote:
    Powinno być widać ale wszystko zależy od sprzętu i czasami maluszek się potrafi nieźle kryć :) A sprawdzasz temperaturę albo robisz testy owu bo czasem w lato cykl może się nieźle rozciągnąć. Ja tak miałam w zeszłym roku. Niby zawsze cykl 35dniowy a wtedy miałam owu dopiero w 30 dniu i jeszcze druga faza się rozciągła do 18dni.
    Termometr mi wariowal i musze kupic nowy, dzis 44 dzien cyklu a mialam max 32 dniowe to juz najwiecej ale pare dni temu mialam test negatywny sama nie wiem co myslec...

    Lili_87
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 15 lipca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej poczekać do wizyty ;) Daj znać co i jak? ;)

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 15 lipca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pozytywny test wyszedl juz 9 dpo :)
    I to z popoludniowego sika :)
    3 dni pozniej beta 121 :)
    Test byl z rossmana facelle.Mega czuly bo bobo test na nastepny dzien z porannego moczu ledwo wyszedl

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heelenka wrote:
    heeej:) jestem w 23 dc dziś rano zrobiłam test i negatywny;/ cykle mam krótkie bo 26, 27 dni wiec trzymam kciuki za resztę dziewczyn:)
    Wcale nie oznacza to, że ciąży nie ma / nie będzie. Mogła być późniejsza owulacja, a jeśli nawet nie to do zagnieżdżenia może dojść nawet 10dpo + 2dni az zacznie wzrastać hormon hcg.

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 16 lipca 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 14dpo i test negatywny.. :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 16 lipca 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem przykładem, że zagnieżdżenie występuje też późno bo u mnie było to 10 dpo i dwa dni po tym test pozytywny także nie poddawajcie się i nie traćcie wiary do końca :D

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda u mnie było to samo. Owulacja 18dc, a zagnieżdżenie po 10dniach, po 12 dniach beta była dopiero 27mIu/ml.

  • Melkaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę rano mam dostać @. W czwartek idę do gina. Zastanawiam się czy sobie w czwartek rano testu nie zrobić...

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ