X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie co miesiąc kłują jajniki, podbrzusze, mam wszystkie klasyczne objawy ciazy a w niej nie jestem. Życzę powodzenia ale nie nastawiaj sie, równie dobrze winny temu moze byc progesteron, pozdrawiam :).

    zem3i09kl173cczw.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    U mnie ból jajników trwa od ok. 2 miesięcy. @ powinna przyjść wczoraj, ale jej nie ma. Poprzednia trwała niecałe 2 dni (a do tej pory miałam mniej więcej tygodniowe). Boję się testować, bo poprzednie testy wychodziły negatywne. Odczekam jeszcze trochę, ale chyba więcej sobie wmawiam. Tak bardzo chciałabym żeby się udało <marzy> :)

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika, od dwoch miesiecy?? A odwiedzilas ginekologa w celu zbadania skad ten bol? To boli ciagle czy sporadycznie?

    Stern lubi tę wiadomość

    zem3i09kl173cczw.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda to tak, że od czasu do czasu czuję kłucie, ale da się wytrzymać, żadnych leków nie biorę. Czytałam, że takie bóle się zdarzają. Aczkolwiek pod koniec miesiąca mam wizytę u gina, zobaczymy co powie.

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dziś założyłam konto. Uprawiany z mężem stosunek przerwany. Nie możemy zdecydować się w pełni na drugie dziecko, więc po prostu wychodzimy z założenia, ze będzie co ma być

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni stosunek był w dniu 6 stycznia, był to 16 dzień cyklu. Uprawialismy stosunek po stosunku, bez umycia się przez partnera. Po cichu liczę, ze może będzie ciaza :) wczoraj bardzo rywal mnie lewy jajnik. W pierwszej ciazy się staraliśmy i udało się w drugim cyklu. Synek ma już 4 latka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy znacie kogo kto zszedł w ciaze przy stosunku przerywanym?

  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrote:
    Uprawialismy stosunek po stosunku, bez umycia się przez partnera.
    nie rozumiem idei

    A odpowiadając na pytanie: Czy znacie kogo kto zszedł w ciaze przy stosunku przerywanym?
    nie znam nikogo takiego, ale każdy przypadek jest indywidualny i nigdy nie ma 100% pewności.

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 7 lutego 2016, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zaczeło mnie mrowić podbrzusze i kłuć w prawym jajniku. Czy któraś z was miała podobne doświadczenie?
    Bo nie wiem czy mam się cieszyć czy martwić?

  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 7 lutego 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w tym cyklu bolały jajniki- naprzemian z przewagą lewego, choć z prawego była owulacja. Potem (ok.4 dpo) miałam uczucie ciągnięcia w pachwinach przez cały dzień i potem znów ból jajników. Ok.9 dpo jednorazowe silne ukłucie i dalej ból miesiączkowy. I jestem w ciąży :) Ja w zasadzie za każdym razem wiedziałam, że jestem w ciąży i tym też. Także taki ból w podbrzuszu może zwiastować ciążę ;) Ja w normalnych cyklach ból miałam dopiero 2 dnia miesiączki.

    Margaretka89, MamaFilipka lubią tę wiadomość

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • LenaMadzia Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 7 lutego 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem tu nowa. Staram sie z mezem o 2 dziecko. Synek ma prawie 6 lat. Staramy sie od 3 mc,wczesniej bralam tabletki antykoncepcyjne. Po odstawieniu tabletek moje cykle sa nieregularne... w listopadzie trwal 26 dni,w grudniu 28 dni a w styczniu 30 dni. Dzisiaj jest moj 16 dzien cyklu,bol owulacyjny i odczucie nabrzmialej macicy,jakby byla wzdeta (tak mi sie zdaje)byl wczoraj,od 13dc do 15dc mialam rozciagliwy sluz a dzisiaj juz jest wodnisty,szyjka miekka i nisko byla 14 dc,15 dc i 16 dc (dzisiaj) wysoko i srednio miekka. Pierwszy cykl mierze temp i same fale dunaju,wiec tak naprawde niewiem czy owu byla czy dopiero bedzie choc po zmiennym sluzie mysle ze juz po owulacji o ile sie odbyla. zaczynam testowac 18 lutego (27 dc). Boje sie kolejnego rozczarowania.

  • wulkan86 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 7 lutego 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ja mam od 4 dni dziwne bole na dole brzucha i kłuł mnie prawy jajnik,to sie zaczęło jakoś po tygodniu od owulacji i w tym samym czasie był stosunek(przerywany)bo szczególnie się nie staramy,dodatkowo też jakies dziwne przeziebienie mnie wzięło,brzuch jak balon,zaparcia,temperatury nie mierze,bo ciągle zapominam a mierzyc o róznych porach dnia to nie sztuka.







    d4417ed13d309ce73d61a6b811172a4a.png

    Wybuchowa niczym Etna
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 7 lutego 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika5 gratulacje. Mam nadzieje że u mnie też będzie to zwiastować fasolkę :)

  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 7 lutego 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Tego Tobie życzę z całego serca ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • Madzialenka3009 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 lutego 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Jestem nowa. Nie wiem czy miałam ovu czy nie. Odstawiłam niedawno plastry. Mój bardzo chciałby mieć dziecko. Od kilku dni mam uczucie kłucia raz w prawym raz w lewym jajniku. Piersi ledwo mogę dotknąć. Myślicie, że zaraz po odstawieniu anty mogłam zaskoczyć. Do dnia @ jeszcze trochę brakuje.

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 23 lutego 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialenka ja zaszłam w 2 cyklu po odstawieniu plastrów. Trzymam kciuki, żeby to była fasolka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 20:38

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Sofijka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja też jestem nowa.
    U mnie akurat występuje późno owulacja (polecam mierzenie temperatury).
    A więc ok 28dc owulacja, dzisiaj 41 dc, więc teoretycznie jutro @ powinna się zjawić.
    A tutaj nic. Tylko te ciągłe kłucie w podbrzuszu (jakby ktoś szpileczkami mnie tam traktował!).
    Może u mnie brak objawów jest objawem ?:)

  • Sofijka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie móc gdzieś się wygadać.
    Mężowi to już powiedziałam, że nic z tego w tym miesiącu :P

  • Nika Koleżanka
    Postów: 57 33

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny

    c55f9n73na6cneet.png

    mhsv20mmiyyiwgde.png[

    65vqxzdvwy0ujhvg.png
  • Nika Koleżanka
    Postów: 57 33

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego mojej

    c55f9n73na6cneet.png

    mhsv20mmiyyiwgde.png[

    65vqxzdvwy0ujhvg.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ