X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    Dla mnie kreska jest ciut ciemniejsza niz ta z rana😊
    Lec po wyniki!
    Wynik jutro chyba że skocze dzis do labo i zrobie druga

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Wynik jutro chyba że skocze dzis do labo i zrobie druga
    Mozesz zrobic to bedzie wieksza i bardziej pewna bo i od razu przyrost bedziesz miec. A czemu dopiero jutro jak wczoraj zrobilas ?

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka, nasmarowalam tam na fiolecie kilka rzeczy odnośnie tego, jak ja widzę ta amino...

    No i niestety, wolnoc Tomku w swoim domku, jeśli właścicielka zezwala na palenie w mieszkaniu to ja nie mogę im zabronić ;)

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Mozesz zrobic to bedzie wieksza i bardziej pewna bo i od razu przyrost bedziesz miec. A czemu dopiero jutro jak wczoraj zrobilas ?
    Niby tak ale nie będzie 48h
    Bo dzis wydawali do 14 a ja nie zdążyłam :(

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Nuśka, nasmarowalam tam na fiolecie kilka rzeczy odnośnie tego, jak ja widzę ta amino...

    No i niestety, wolnoc Tomku w swoim domku, jeśli właścicielka zezwala na palenie w mieszkaniu to ja nie mogę im zabronić ;)
    Ja bym im wjechala na ambicje i powiedziala ze to nie chodzi o Ciebie ale jesli nie zal zatruwac nienarodzego dziecka to w ogole nie maja serca i ze zyczysz im zeby kiedys ich dzieci/ wnuki byli lepiej traktowani i mieli wieksze szanse rozwijac sie w zdrowym srodowisku

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kiedyś ktoras wrzucała linka ze zdjęciami jak zmienia się pozycja szyjki w czasie cyklu. No za chiny ludowe nie mogę tej szyjki znaleźć. Na fertility friend było napisane żeby sprawdzić jej polozenie zaciskając mięśnie kegla - jak to zrobiłam to złapałam zapalenie dróg moczowych. Doradźcie mi jak to sprawdzać, bo od trzech cyklu próbuje, ale dla mnie ta szyjka jest cały czas taka sama

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Niby tak ale nie będzie 48h
    Bo dzis wydawali do 14 a ja nie zdążyłam :(
    Kurcze a jakby poprosic ich skoro jest nadal otwarte ze musisz znac wyniki wlasnie dlatego ze musisz szybko leki wziac, nie wydadza?

  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Kurcze a jakby poprosic ich skoro jest nadal otwarte ze musisz znac wyniki wlasnie dlatego ze musisz szybko leki wziac, nie wydadza?
    Nie da rady bo musi mi wydać położna a jej juz nie ma. Jest tylko główna rejestracja

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Dziewczyny, kiedyś ktoras wrzucała linka ze zdjęciami jak zmienia się pozycja szyjki w czasie cyklu. No za chiny ludowe nie mogę tej szyjki znaleźć. Na fertility friend było napisane żeby sprawdzić jej polozenie zaciskając mięśnie kegla - jak to zrobiłam to złapałam zapalenie dróg moczowych. Doradźcie mi jak to sprawdzać, bo od trzech cyklu próbuje, ale dla mnie ta szyjka jest cały czas taka sama
    To nie ja wrzucalam ale mam fote w telefonie. Moze to to?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/be8e596b83f2.gif

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope&Baby wrote:
    Nie da rady bo musi mi wydać położna a jej juz nie ma. Jest tylko główna rejestracja
    A podgladu do nich tez nie maja? Zeby ustanie powiedziec?

  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    A podgladu do nich tez nie maja? Zeby ustanie powiedziec?
    Niestety nie bo to bylo na nfz to wiesz

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope raz robilam progesteron w przychodni (niby prywatnie) na wynik czekalam tydzien. Nigdy wiecej ;)

    Mamunia juz mnie Tele zapisala. Pewnie i tak zrobie bete, bo wizyta 15 maja to nie wytrzymam kolejnego tygodnia.

    moni05 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Hope raz robilam progesteron w przychodni (niby prywatnie) na wynik czekalam tydzien. Nigdy wiecej ;)

    Mamunia juz mnie Tele zapisala. Pewnie i tak zrobie bete, bo wizyta 15 maja to nie wytrzymam kolejnego tygodnia.
    Masakra z tymi przychodniami.
    Juz wole zapłacić i sie nie stresować. Bede miala czarno na białym. Właśnie ruszamy ;)
    Zastanawiam sie tylko, bo pierwszy test był w niedzielę i byl cien cienia i dzis nadal . Fakt ze szybciej sie pojawił i od razu ale jednak nadal cien tylko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 15:42

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:59

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Ja bym im wjechala na ambicje i powiedziala ze to nie chodzi o Ciebie ale jesli nie zal zatruwac nienarodzego dziecka to w ogole nie maja serca i ze zyczysz im zeby kiedys ich dzieci/ wnuki byli lepiej traktowani i mieli wieksze szanse rozwijac sie w zdrowym srodowisku

    Niestety, to typowa blond Karyna, z synem lat 16, któremu sama papierosy daje. Ma już chyba trzeciego faceta od dwóch lat, mąż ja zostawił bo go zdradzała, wyrzucił i wyladowala tu. Ona nigdy nie pracowała, bo nie będzie się zniżać do żadnej pracy, od tego jest facet. Nic prócz plotek jej nie obchodzi. Paliła sporadycznie, a odkąd jej powiedziałam pali regularnie co godzinę lub pół, jej śmiech słyszę przez ścianę. Pali bo może. I tyle ;)

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Ja normalnie zwariuje. Już dostaje szału i nie wiem co mam zrobić 😞 sąsiedzi palą non stop, co pół h fajki w łazience. Cały smród, dym leci do mnie. Oni są nie do rozmowy, właścicielka umywa ręce a ja się boje. Smród pomijając przecież to bierne palenie. Moje - w ciąży, mojej córki, masakra. A jak się urodzi małe? Przecież dym papierosowy w domu zwiększa ryzyko śmierci łóżeczkowej.
    Kratki nie mogę zalepić, bo zaburze ciąg, dla kominiarzy zawsze jest „ok” i dla nich wszystko działa prawidłowo... a ja dostaje już szału. Dosłownie. Krzyczę, wariuje, wściekam się, nienawidzę tego smrodu a roznosi się po całym mieszkaniu. Jak ktoś do mnie przychodzi to się dziwi, bo żadne z nas przecież nie pali... 😢
    Przepraszam, teraz to ja musiałam wylewać żale, bo aż mnie łeb od tego boli i nie ma mocnych na tą idiotkę i jej gacha...
    O rany współczuję :( :(

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Dopiero od nastepnej miesiączki Pati, jest to też czas potrzebny minimalny żeby Twoj organizm doszedł do siebie.

    Szona, ja w walce o kropka rzuciłam m. in. gluten, czerwone mięso, cukier - w święta prawie się popłakałam nad stojącymi na stole pyzami/pampuchami i zrazami wolowymi. Także ten, w imię wyższego celu wszystko się da zrobić :)

    No tak :) Jakby nie patrzeć - zaczęłam jesc warzywa i ryby, rezygnując zupełnie z mięsa, tak dla generalnej poprawy kondycji organizmu. Także zgadzam się - dla wyższych celów wszystko się da!

    ...nooooo aleeee pyyyyyzyyyyyyy?!?!?!


    🙃

    Sasanka55, MonikA_89!, moni05, Malinaa90, Ochmanka, Iseko lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Dziewczyny, kiedyś ktoras wrzucała linka ze zdjęciami jak zmienia się pozycja szyjki w czasie cyklu. No za chiny ludowe nie mogę tej szyjki znaleźć. Na fertility friend było napisane żeby sprawdzić jej polozenie zaciskając mięśnie kegla - jak to zrobiłam to złapałam zapalenie dróg moczowych. Doradźcie mi jak to sprawdzać, bo od trzech cyklu próbuje, ale dla mnie ta szyjka jest cały czas taka sama
    A to nie ja? Tak mi się coś kojarzy. Poszukam.

    https://www.womenshealth.pl/zdrowie/7-zdjec-szyjki-macicy-ktore-powinnas-zobaczyc,9895,1
    To?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 16:00

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Hope moim zdaniem odbierz tylko wyniki, zrobienie dzisiaj bety jeśli robilas ja wczoraj jest bezsensu - mogła urosnac za mało bo ona nie przyrasta równomiernie i zafundujesz sobie niepotrzebny stres.
    Nie bede sie sugerowac tym z wczoraj. Poczekam najwzej dwa dni i zrobię kolejną. Chce spać spokojnie dzis i isc do pracy bez stresu

    szona lubi tę wiadomość

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope w takim razie nawet nie odbieraj tej wczorajszej, tylko skup się na dzisiejszej i za 2 dni powtórz w tym samym labie. Dzisiaj będziesz miała wynik?

    5ylwian dziewczyny już wszystko napisały 😘

    moni kurde aż tak do was ciągnie? Przecież to masakra jakaś, nie powinno tak być. Ja co prawda przed ciąża paliłam, ale teraz smród papierosowy doprowadza mnie do szewskiej pasji. Na szczęście stary przerzucił się na efajki.

    5ylwian, moni05 lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ