X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Cześć ciocie! :)
    Mam już 99 gramów i długością jestem starsze o 6 dni. Nogi mam długie na 15+0. :O
    Pan doktor mówi, że mam coś imitującego siusiaka, leżałem rozkraczone, ale mimo to boi się powiedzieć czy na pewno, bo to strasznie śliski temat. Raz przez Pana doktora Pani pomalowała pokoik w samoloty i później był raban... Potwierdzimy kwestię mojej płci 7 maja. :)
    Wszystko jest ok i doktor mówi, że nie robiłby aminopunkcji. Po co mnie kłuć, mój mózg wygląda bardzo dobrze.
    A tu zdjęcia: na jednym wyglądam jak kosmita, a na drugim akurat macham do mojej starszej siostry :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f780d78dc579.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8ec5278abc24.jpg
    ❤❤

    moni05, Sasanka55, ef36 lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, wiesz, ze baaaaaardzo sie ciesze i kocham Twojego Dzidziulka, ale razem z eMkiem tak sie martwilam, ze nie piszesz, ze zakupy do tej pory byly slabiutkie i humory tez? Oj Moni, Moni :* Takie cudowne wiesci to tylko w piatunio 💕 idziemy na kolacje swietowac bycie ciocia i wujkiem :)

    syllwia91, moni05 lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moni, wiesz, ze baaaaaardzo sie ciesze i kocham Twojego Dzidziulka, ale razem z eMkiem tak sie martwilam, ze nie piszesz, ze zakupy do tej pory byly slabiutkie i humory tez? Oj Moni, Moni :* Takie cudowne wiesci to tylko w piatunio 💕 idziemy na kolacje swietowac bycie ciocia i wujkiem :)

    Przepraszam Kochanie 😘 poprawie się... Ale starsza domagała się maka, potem placu zabaw... Ech, tak to jest, że nie da się leżeć i pachnieć 😋

    Kochane jesteście wszystkie 😊

    Sasanka55, Sasanka55, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, będziemy przez Ciebie siwe wcześniej niż to ustawa przewiduje :P super, że młode się dobrze rozwija i lekarz nie widzi potrzeby robienia amniopunkcji.

    Malina nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sikać od niedzieli :D ja chętnie potowarzyszę !
    Hmm... wolę sikać w niedzielę, bo jakby co to mam cały dzień z mężem czy to będzie źle, czy to będzie dobrze, więc albo będę zapijała winem, albo będę jakoś inaczej świętowała :D w każdym bądź razie do roboty nie idę! jakoś przyznam się Wam, że nie znoszę testować na tygodniu.

    Jak pierwszy raz wysikałam II to mieliśmy z męzem jechać na powtórkę badania nasienia i wzięliśmy oboje urlop. Mimo, że ta ciąża się wtedy tak skończyła, to ja pamiętam ten dzien jako bardzo szczęsliwy, pogoda była piękna, cały dzień wtedy spędziliśmy razem, chciałabym, żeby następny dzień II też był taki wspólnie spędzony. Więc jak w niedziele nic nie wyjdzie to czekam na @ w czwartek, jak nie przylezie to się zastanowię. Jakby ten pierwszy raz się powiódł, to pewnie teraz czekałabym jak na szpilkach kiedy się zacznie albo może już bym tuliła maluszka... Życie jest bardzo niesprawiedliwe. W tym wszystkim podtrzymuje mnie tylko myśl, że jest o co walczyć, i jakie to będzie ogromne szczęście jak już się uda dojść do mety.....

    moni05, szona, Iseko, aeiouy lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, mialam byc taka fit, a czekam na butter chickena znowu popijajac wino. Zdrowie Was wszystkich :* Juz nie spamuje i delektuje sie wieczorem z eMkiem :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc29f83e2b7c.jpg

    EDIT: zapomnialam napisac najwazniejszego- kupilam 3 paki testow owu w Rossmannie :) Bedzie testowanko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2019, 21:02

    agge, moni05, Angelika1313, MonikA_89!, aeiouy, Irvine90, syllwia91, Nuch, buba123, szona, OO83, Magduullina, Arashe, moyeu lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, cudny bąbelek :) cieszę się, że wszystko dobrze i lekarz nie widzi konieczności amnio.

    moni05 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni- cudowne wieści. Sliczny maluch. Spory facet się szykuje. Myślę, ze juz tak zostanie.

    moni05 lubi tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, cudny maluch <3 super wieści na piatkowy wieczór. 😊

    moni05 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze sie nie odzywam ale podczytuje Was. Chcialam Wam wszystkim odpisac ale niestety nie pamietam.

    Izape swietnie owulka byla, teraz poprosimy dwie kreseczki. Ale dziewczyny maja racje zaczekaj bo 9dpo to za wczesnie.

    Moni jeeee!!!! Super😊😊😊 ale sie ciesze ze tak siw uklada i Malutkie zdrowe.

    Sasanka Ty jestes niemozliwa😊moj to by z auta wygonil jakbym mu chociaz z sokiem wparowala. Moze nie tak w butelce, jak w szklance. Masz swietnego faceta. Milego wieczorku😊
    No i testy w ruch. Choc nie tylko bo i Twoje niezapomniane krzeselko na lozku tez 😊

    Pati dobrze ze plamienie juz minelo. Ja po cytologii mam nawet 4 dni.

    Kur...no i dalej nie pamietam...ale tak na wszelki wypadek gratuluje pozytywnych testow, bet, badan, wizyt. A z reszcie co sie nie udalo zycze zeby to byl ostatni taki nieszczesliwy cykl.

    A co u mnie...
    Plamienie po hsg trwalo 6 dni. W karcie informacyjnej mam wpisane zeby isc na kontrole do swojego gina a wiec ide w srode. On juz bedzie mial mnie dosc bo w ciagu roku juz mnie widzial ze 20 razy na pewno. Sama juz sie wstydze tam chodzic troche. A poza tym to mam plodne. Dawno tyle sluzu nie bylo. Seks byl wczoraj i przedwczoraj, dzis najbardziej otwarta szyjka i najwiecej tego sluzu ale co z tego jak juz chyba wiecej sie nie uda nic zadzialac bo M na nocy w pracy a po niej to jest nieprzytomny. Za dwa dni sadze ze juz bedzie za pozno wiec musi zostac to co jest wiec nie mam znow nadziei. A po hsg przez pare dni byly duze. No ale z tych pozytywnych rzeczy to wrocil mi sluz po dluuuuugim czasie. A to wszystko dzieki wiesiolkowi.

    Wy tak o tych bocianach. Gdzie Wy je widzicie bo ja wypatruje i zadnego najmniejszego nie ma. Chyba wszystkie zapadly na ta sama zezowata przypadlosc i nie moga do nas oczekujacych trafic.

    moni05, Ochmanka, Pati96, Izape_91, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa Agge Ty nasza piekna Agge, tak mi przykro ze musisz sie tak meczyc. Wiadomo ze robisz to dla swojego kochanego brzdaca ale niech juz te mdlosci i wymioty mijaja. A kysz...nie chcemy ich

    agge lubi tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni jaki fajny kosmita! Wspaniale że wszystko jest dobrze❤

    Magdullina sorki, pomyliłam. Pati pytała o cyto...

    Mildred dawaj fote! A test powtórz jutro z rańca.

    Nikodemko ojjj współczuję ☹ okropne choróbsko. Oby jednodniowa wersja okazala się prawdą.

    Iseko życzę Ci kwietniowego kropka ale maj w Twoim wykonaniu napewno będzie super!

    Ja mam różowe rzeczy ale mało. A różomania dla dziewczynek mnie przeraża 😨 ja raczej postawię na zróżnicowaną (😂😂) kolorystykę. Ale jak to się mawia co kto lubi🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2019, 09:58

    moni05, Iseko, Magduullina lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Aaaa Agge Ty nasza piekna Agge, tak mi przykro ze musisz sie tak meczyc. Wiadomo ze robisz to dla swojego kochanego brzdaca ale niech juz te mdlosci i wymioty mijaja. A kysz...nie chcemy ich
    A sio! :D

    Ps. My te bociany oglądamy online :D są transmisje z różnych miejsc. Wpisz sobie w Google bociany online

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona my te bocki na internetach sledzimy ;)
    A przy okazji owocnych seksow.

    Moni cudny malec i nahwazniejsze, ze nie widac nic niepokojacego.

    Nikodemko biegunka to dobry objaw. Czy takie calosciowe zatrucie tez to sie okaze niebawem.

    Iza super wyniki. Przebieram juz nozkami do niedzieli :)

    Sasanko na zdrowie.

    Szczesliwa mamusia, ja bym sie cieszyla gdyby jajowody byly niedrozbe bo to by choc wyjasnilo te kilkanascie cykli kleski :/

    Iwona28, moni05, Sasanka55 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, juhuuu :) Cudowne wieści :)

    My z kolei byliśmy na spacerze w Supraślu. Ale ptaki śpiewają! Ale las pachnie 😍 Postanowiłam, zrobię jutro progesteron i estradiol. Z progiem mam kłopot, a biorę dupka, który w badaniach nie wychodzi - ale chociaż estradiol powie mi co z owulacją.

    Izape- genialne wyniki! Bardzo się cieszę!

    moni05, ElfiaKsiężniczka, Izape_91, Sasanka55, Niecierpliwa... lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, cudny maluch! <3 Będzie chłopak, na bank. Jak już teraz rozkraczony leży, to znaczy, że ma się czym chwalić 😂😂

    Jak ja już mam dosyć tych tabletek.... Głowa mnie od nich boli, a już wzięłam 2 panadole i nic nie mija :( Do tego mdli mnie ciągle, chodzę nieprzytomna, a dzisiaj jeszcze jakaś wysypka wyszła. Eh.... Wypiłam wapno i idę spać. Czytałam listę skutków ubocznych i mam wrażenie, że połowa mnie dotyczy :( Zastanawiam się czy nie napisać do doktorka, bo przez kolejne 2tyg to ja się chyba wykończę. Stymulację do IVF lepiej znosiłam....

    moni05 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko jesteś prze artystka! <3


    Moni cudowna wiadomość i piękny dzidziutek!!! <3

    mam problem bo czytam was na okrągło ale jak mam odpisać to nie pamiętam co komu i nie chce palnąc głupoty 😊

    Ja w niedziele idę na progesteron i mam nadzieję że będzie większy od 12....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2019, 22:19

    moni05, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni co za babel;) super, gratulacje
    Mam nadzieje, ze pan doktor Cie uspokoil troche.

    Monika a kiedy idziesz podejrzec czy to cos juz zginelo? Moze inne tabsy bylyby lepsze?

    Izape masz piekne wyniki!
    Ja tak wlasnie sie zastanawialam wczoraj czytajac to, ze idziesz dzis zrobic proga i estradiol po co robic ten estradiol.. i dzieki Tobie dzis tez go zbadalam.
    Szkoda, ze sama musze robic badania, ze nikt mi takich nie zlecil wczesniej. Moj estradiol wynosi tylko 38!! Czyli niski estradiol plus niski zazwyczaj prog po owu (bo i 7 nie raz mialam) wskazuje na niedomoge cialka zoltego! Albo na PCOS.... czyli ten cykl spisany juz na straty... szkoda, ze nawet w klinice nie chca sie mna zajac jak nalezy. Przykro mi bardzo i smutno z tego powodu:( i troche sobie pochlipuje....
    Nie wiem co mam robic dalej, ale chyba pojde do tego doktorka z kliniki i powiem, ze OCZEKUJE LECZENIA! A nie tylko mowienia, ze jest ok i wyciagania kasy!

    Nie wiem juz co robic:(

    EDIT: i do tego endometrium 7mm... i czemu nikt nie chce czegos z tym zrobic? Chyba znowu zaczne pielgrzymki po lekarzach....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2019, 22:35

    moni05 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, super wiadomości! Rośnijcie zdrowo!

    moni05 lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wiedziałam że bada się Estradiol. Badalam go w 3dc i wyniósł 17 z kawałkiem i tyle.

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 6 kwietnia 2019, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pracy super,bardzo mi się podoba ☺️
    Ale męczy mnie jeszcze kaszel poinfekcyjny i o ile w ciągu dnia jest spoko, tak w nocy masakra...nie mogę spać :/ no ale mam nadzieję,że to już ostatnia prosta i w końcu przestanę kaszleć :/ najgorsze jest te zaflegmienie przeokrutne... Jak nie urok to sraczka...

    ElfiaKsiężniczka lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ