X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Umm w takim bądź razie moze tam nic nie ma i niepotrzebnie szukam dziury w całym :)
    Wiesz każda kobieta inaczej, najlepiej jakbyś miała bardziej czuły test :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja mam problem bo mam hemoroidy po porodzie , znaczy po ciąży generalnie, no i co jakieś 2 miesiące muszę zastosować sobie czopka, ale ze sterydem. Pomaga mi ten jeden i znowu mam przerwę na 2 miesiące. Ech i właśnie od dwóch dni mam tak, że znowu dużo krwi mam przy robieniu kupki, bo znowu mam zatwardzenie :/ No i co teraz...niby dzieciątko ewentualne jeszcze nie jest ze mną powiązane jeśli już dzisiaj mam 9 dpo, choinka nie wiem co robić, bo jak nie wezmę to będę tak krwawić a jak wezmę i w razie czego zaszkodzę ? Rany no...mogłabym poczekać ale czym później zareaguję tym gorzej :/
    Nie mam swojego lekarza jeszcze...więc nie zadzwonię nawet aby się dowiedzieć. :/
    A jakie leki brałaś?
    Ja też miałam hemoroidy, ale nie po ciąży tylko od pracy siedzącej:( Po czopkach i maści przeszło, a dzięki zmianie diety nie wraca! :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Wiesz każda kobieta inaczej, najlepiej jakbyś miała bardziej czuły test :)
    Jutro mam wolne to pójdę na bete i wtedy wszystko będzie wiadomo :) a tak jak oglądałam wykresy to wlasnie widzę ze rożnie to bywa :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika77 wrote:
    A jakie leki brałaś?
    Ja też miałam hemoroidy, ale nie po ciąży tylko od pracy siedzącej:( Po czopkach i maści przeszło, a dzięki zmianie diety nie wraca! :)
    Ja biorę posterisan h w czopkach najlepiej mi pomaga, ogólnie raz na jakiś czas mam problem z zaparciami, także nie jest źle. Niemniej no wtedy własnie potrzebuję zaaplikowania czopka, a póki co wolę nie ryzykować.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Jutro mam wolne to pójdę na bete i wtedy wszystko będzie wiadomo :) a tak jak oglądałam wykresy to wlasnie widzę ze rożnie to bywa :)
    No ja też własnie sobie podglądnęłam :D Naprawdę są mega rożne :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Dziewczyny któraś z was brała duphaston na wywołanie @. Kiedy moge sie spodziewać @? Dzis zaczęłam brac.
    Ja ostatnio brałam. Zalecenie było takie żeby przestać brać jak pojawi się krwawienie (ale musi to być miesiączka, a nie plamienie) to mam przestać brać. Jeśli się nie pojawi to zażywać do końca opakowania i po skończeniu do tygodnia powinna się pojawić @, jak nie to zgłosić się do lekarza.

    Każda kobieta inna, więc różnie może być. Ja czekałam 3 dni po zjedzeniu wszystkich tabletek.

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja biorę posterisan h w czopkach najlepiej mi pomaga, ogólnie raz na jakiś czas mam problem z zaparciami, także nie jest źle. Niemniej no wtedy własnie potrzebuję zaaplikowania czopka, a póki co wolę nie ryzykować.

    Ja też to brałam; na noc czopek, na dzień maść.
    Zobacz co znalazłam na jego temat:

    Preparat o bezpiecznym i skutecznym działaniu to Posterisan®. Można go stosować zarówno u kobiet w ciąży, w okresie laktacji jak i u dzieci.

    Więc wydaje mi się że spokojnie możesz sobie "załadować", ale jak wolisz poczekać to także :) Ja mojego lekarza zrozumiałam, że to jest lek bez sterydów..

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No ja też własnie sobie podglądnęłam :D Naprawdę są mega rożne :D
    Tylko niestety brzuch boli jak na okres już ponad tydzień wiec raczej nic z tego nie będzie. Na następny miesiąc już zamówiłam żel i testy owulacyjne wiec jestem gotowa na nowy miesiąc starań :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny - jednak @. No to liczę na maj. :) A teraz lecę na rower z pierworodnym! Miłego dnia kobietki!:)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika77 wrote:
    Ja też to brałam; na noc czopek, na dzień maść.
    Zobacz co znalazłam na jego temat:

    Preparat o bezpiecznym i skutecznym działaniu to Posterisan®. Można go stosować zarówno u kobiet w ciąży, w okresie laktacji jak i u dzieci.

    Więc wydaje mi się że spokojnie możesz sobie "załadować", ale jak wolisz poczekać to także :) Ja mojego lekarza zrozumiałam, że to jest lek bez sterydów..
    Kochana ten zwykły posterisan bez recepty to tak ale ja mam ten na receptę posterisan h . Z hydrokortyzonem . Ten w ciąży się bierze tylko w konieczności. Ten zwykły na mnie nie działał niestety.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Tylko niestety brzuch boli jak na okres już ponad tydzień wiec raczej nic z tego nie będzie. Na następny miesiąc już zamówiłam żel i testy owulacyjne wiec jestem gotowa na nowy miesiąc starań :)
    Mnie brzuch jak na @ boli od owulacji w sumie. Ale zobaczymy co z tego będzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2016, 16:23

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki z telefonu mi puste wysyłało :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2016, 16:23

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety- miesiaczka przyszła- po kilku dniach opóźnienia. :(:(
    widocznie mój organizm grał ze mną w kotka i myszke z tą temperatura, i taka wpadka z jednego sexu to byloby za fajnie... nigdy nie moze być lekko:)
    ale zaczynamy nowy cykl i nowe szanse...:):)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata, liliana, szkoda kochane :( Ale maj to piękny miesiąc na starania :) Będzie dobrze, małpisko pójdzie to trzeba brać się za swoich facetów :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w sumie cycki cosik bolą, troszkę zrobiły się pełniejsze, ale to normalnie miewam przed @ ;) No może aż tak nie bolą same z siebie , ale to jeszcze ciąży nie czyni :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika77 wrote:
    Ja ostatnio brałam. Zalecenie było takie żeby przestać brać jak pojawi się krwawienie (ale musi to być miesiączka, a nie plamienie) to mam przestać brać. Jeśli się nie pojawi to zażywać do końca opakowania i po skończeniu do tygodnia powinna się pojawić @, jak nie to zgłosić się do lekarza.

    Każda kobieta inna, więc różnie może być. Ja czekałam 3 dni po zjedzeniu wszystkich tabletek.
    To to jeszcze moze trwać 2tyg???? Jezu. Mam miesiac w plecy :( miałabym dwa cykle w tym czasie :( buuuuu idzie sie załamać

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja poproszę o wątek " czerwcowe staraczki" :/

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego mdli mnie dzisiaj i jeść mi się chce, ale to też normalny objaw @ u mnie .

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    To ja poproszę o wątek " czerwcowe staraczki" :/
    Nie denerwuj się kochana . Może żaden inny nie będzie Ci już potrzebny chyba że towarzysko :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira też tak miałam - cykl trwał tyle co dwa standardowe cykle, a owulacji ani jednej nie było. Natomiast gdybym nie poszła do gina to czekałabym nie wiadomo na co i nie wiadomo ile dłużej. Szybko minie, zobaczysz ;) Czasem warto poczekać :)
    Kolejny cykl wydaje się być ok; była owulacja, wzrost temp., teraz tylko czekać na kropka :D

    Offca88 - przepraszam, nie doczytałam

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Szczęściu trzeba pomagać..
‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ