X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny, jak tam Wam dzień mija ?
    U mnie szybko zleciało, latałam po mieście za prezentem na komunie dla mojej kuzynki, trochę m to przynajmniej zajęło myśli w tym oczekiwaniu na to co powiem mi gin w przyszłym tygodniu. W końcu w niedzielę pojadę do swojego rodzinnego domku z narzeczonym :)

    Kozisina - ojj co to @ przyszła ? Czy jednak tylko lekkie plamionko ?
    liliana86 - oo faktycznie fasolka na 30 urodziny brzmi cudownie, oby tak było !

    Ja swojemu narzeczonemu z tą naszą fasolką zrobiłam prezent, właśnie dziś ma urodzinki :) Oby tylko ta nasza fasolka faktycznie wyszła na usg :)

    Almanah lubi tę wiadomość

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Hejka dziewczyny, jak tam Wam dzień mija ?
    U mnie szybko zleciało, latałam po mieście za prezentem na komunie dla mojej kuzynki, trochę m to przynajmniej zajęło myśli w tym oczekiwaniu na to co powiem mi gin w przyszłym tygodniu. W końcu w niedzielę pojadę do swojego rodzinnego domku z narzeczonym :)

    Kozisina - ojj co to @ przyszła ? Czy jednak tylko lekkie plamionko ?
    liliana86 - oo faktycznie fasolka na 30 urodziny brzmi cudownie, oby tak było !

    Ja swojemu narzeczonemu z tą naszą fasolką zrobiłam prezent, właśnie dziś ma urodzinki :) Oby tylko ta nasza fasolka faktycznie wyszła na usg :)

    @ jeszcze nie, ale zawsze plamię kilka dni przed @, więc myślę, że to już w jedną str idzie...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    @ jeszcze nie, ale zawsze plamię kilka dni przed @, więc myślę, że to już w jedną str idzie...


    Kurcze, a może jednak (po Twoim późniejszym wpisie) to tylko jakieś małe złuszczenie bo z Twojego opisu to dość dziwnie to wyglądało

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    @ jeszcze nie, ale zawsze plamię kilka dni przed @, więc myślę, że to już w jedną str idzie...
    amoże to po prostu implantacja,bo zgadzałoby się czasie i dalej będzie już tylko dobrze :)

    Agula82
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina plamienie jeszcze nic nie przesądza. Kiedy zamierzasz testować? Z tego co widzę to do terminu @ jeszcze tydzień. Zawsze tydzień przed masz plamienia? Zresztą jakie plamienia przecież to było kilka kropelek..

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam podobnie przed nadejściem miesiaczki w tym cyklu- krew ze sluzem wieczorem a nastepnego dnia @. Jednak trzymam kciuki aby okres nie nadszedł:):).
    dziśbardzo optymistyczny dzień:), mialam energię pomimo miesiączki i wracam do siebie po stresach ostatnich tygodni. Wszystko się normuje.
    Ale mam też lekcję zycia z tych negatywnych i złych zdarzeń co miały miejsce 2 tygodnie temu- że mam wsparcie w mezu i przyjaciółkach, rodzicach swoich- a w teściach- zero, od razu oceniają no i mimo ze wcześniej mialam lepszy kontakt z siostrami - odwróciły sie ode mnie, jedna raz tylko zagadała po tych zdarzeniach a druga- odwróciła się...

  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie dziewczyny dobrze mówią, nie dołuj się ! będzie wszystko dobrze ! :)

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i z chęcia wykorzystałyby moje tajemnice przeciwko mnie...
    nauczyłam sie ze jednak tajemnice nalezy zostawić dla siebie- i nie ma cosie zaprzyjaźniać z własną rodziną...

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj u swojego super ginekologa i potwierdził ciąży brak he he. Idę teraz do niego prywatnie 7 mają żeby zobaczyć czy pęcherzyk będzie. Jak nie to przyszłym miesiąc jakiś hormony ma mi dać ale w tym cyklu było już za późno bo to 2-4 dzień.

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...
    Ja wiem, że niby pasowałoby na implantację i w ogóle.
    Zawsze plamię ok 5 dni przed @(mam robić w końcu badania hormonalne w nast cyklu), więc to niestety by się zgadzało..
    To maleńkie plamienie, ale czuję, że jutro już będzie ciut większe.. i pewnie za kilka dni @.. Ostatnio też tak było:(

    A testować miałam 4.05... w ur mamy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 18:15

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dalej wierze w to że będzie dobrze, nie poddawaj sie :)

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel no to piękny prezent :) ! ale się pewnie mężuś ucieszył :) zazdroszczę :) ja myślałam, że swojemu zrobię prezent bo będzie miał na początku maja ale niestety :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja zupełnie nie wiem jak to wygląda, ja bym nie zaadoptowała dziecka. Nie chodzi o pochodzenie ani nic z tych rzeczy, szkoda mi ich bardzo na swój sposób, ale wiem, że nie umiałabym go tak pokochać. A rodzina zastępcza kiedyś chciałam, ale koleżanki mama jest taką rodziną i przywiązuje się do dziecka , a później zabierają itd...ja bym się wykończyła psychicznie, ja za bardzo się przywiązuję do ludzi. Później bym nie umiała oddać.
    A poza tym ja mam już jednego dzidziusia. Gdybym nie miała wcale i nie mogła mieć to nie wiem jakbym podeszła do tematu, być może właśnie miałabym zupełnie inne podejście.

    Fajnie, że już po @...teraz możecie śmiało działać :)
    Nie myśl, że się nie uda, bo niby dlaczego nie ? Który to Twój cykl jest ?
    To na razie takie luźne przemyślenia, choć jakoś od wielu lat myślałam o adopcji i na szczęście mój Mąż ma podobne zdanie, więc może kiedyś, zoabczymy. Nie wykluaczmy adopcji i biologicznego dziecka, nie traktuję adopcji jako ostateczne wyjście;) Staramy się tak 'na poważnie' od listopada, ale ostatnio moje cykle są trochę długie i zakręcone więc jest to dopiero 5 cykl jeśli dobrze liczę.
    Kurcze, myślałam, że to będzie proste, że niepostrzeżenie zobaczę że spóźnia mi się miesiączka i się okaże że to ciąża, a tu tyyle starań. Choć powiem Wam, że w tym cyklu porzucam testy owulacyjne i ciążowe. Nie będę się dołować. Będziemy się kochać, kiedy chcemy i już.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki Beta potwierdziła ciążę :) Według niej to 4 tydzień wartość 83,1 :)

    Dziękuję Wam za wsparcie, rozmowę i trzymanie zaciśniętych kciuków ;)
    Teraz oficjalne wiruski &&& i liczę na dobre wieści u Was , postaram się zaglądać <3

    Czincja, Almanah, kika77, Deneira, Agula82, pomylonaa, marta95 lubią tę wiadomość

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Dziewczynki Beta potwierdziła ciążę :) Według niej to 4 tydzień wartość 83,1 :)

    Dziękuję Wam za wsparcie, rozmowę i trzymanie zaciśniętych kciuków ;)
    Teraz oficjalne wiruski &&& i liczę na dobre wieści u Was , postaram się zaglądać <3
    wspaniale!!!!!! :*:*:*:*:*:* gratuluję z całego serca :) i przyjmuję wiruski, niech zarażają!!!! ;D wyślij zdj fasolki jak będzie widać na usg ;)

    justyna1220 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Hmm...
    Ja wiem, że niby pasowałoby na implantację i w ogóle.
    Zawsze plamię ok 5 dni przed @(mam robić w końcu badania hormonalne w nast cyklu), więc to niestety by się zgadzało..
    To maleńkie plamienie, ale czuję, że jutro już będzie ciut większe.. i pewnie za kilka dni @.. Ostatnio też tak było:(

    A testować miałam 4.05... w ur mamy.
    A moja mama ma ur 5.05 :) i też wtedy będę testować :) bardzo chciałabym jej zrobić prezent, bo wiem że po cichu też o tym marzy :)

    Kozisina jeszcze nic nie wiadomo, lepiej więc odrzucić negatywne myśli, bo może się jeszcze skończyć kropkiem, czego Ci życzę z całego serducha <3

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ewelelel no to piękny prezent :) ! ale się pewnie mężuś ucieszył :) zazdroszczę :) ja myślałam, że swojemu zrobię prezent bo będzie miał na początku maja ale niestety :P


    no ucieszy się za tydzień jak ginek potwierdzi czy ktoś tam w brzuszku faktycznie jest, na razie mam potwierdzenie po becie i 6 testach ;p ale ostatnio nic na usg nie widział :( ale stwierdził że to mogło być za wczas, tylko nie wiem czy w to wierzyć...

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Dziewczynki Beta potwierdziła ciążę :) Według niej to 4 tydzień wartość 83,1 :)

    Dziękuję Wam za wsparcie, rozmowę i trzymanie zaciśniętych kciuków ;)
    Teraz oficjalne wiruski &&& i liczę na dobre wieści u Was , postaram się zaglądać <3

    No to pięknie!! Niech rośnie zdrowo :*

    justyna1220 lubi tę wiadomość

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka cuuuuuuudownie!! Gratulacje!

    Jeszcze się bardzo nie załamuję... Boli mnie podbrzusze, ale trzymam się...

    justyna1220 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    no ucieszy się za tydzień jak ginek potwierdzi czy ktoś tam w brzuszku faktycznie jest, na razie mam potwierdzenie po becie i 6 testach ;p ale ostatnio nic na usg nie widział :( ale stwierdził że to mogło być za wczas, tylko nie wiem czy w to wierzyć...
    6 testów i beta! kochana fasoleczka na pewno tam jest tylko za wcześnie było to usg :) zobaczysz następnym razem będzie widoczna :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ