X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Marta, hm no szansa jest. Ale biorę duphaston NADAL bo gin kazał nie odstawiac jak @ nie przyjdzie. Może od tego cos się popieprzyło? Bede dzwonić do niego po 14, może bedzie.

    mi dupek blokował @, dopiero jak zrobiłam 5 testów i odstawiłam to przyszła w 33dc (zawsze max 28 dni), więc niestety może być i tak, lepiej chyba betę zrobić

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, może.. :)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra a robiłaś testy z porannego moczu? A czułas się źle albo w ogóle cos czułaś że @ albo ciąża? Bo mnie gdzies z tydzień przed terminem @ pobolewał krzyż, potem się uspokoiło. W dzień @ bolały piersi, dzis przestały, śluz mnie zalewa i czasami zarwie jajnik jakby go ktoś ciągnął do góry. Ogólnie czuje się bardzo dobrze. Juz nie wiem co myśleć ale to na pewno przez ten duphaston...

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    ja teraz bede testowac codziennie az sie pojawi @ wiec jutro pewnie znowu o 6 zrobie test tak jak dzisiaj:)


    Ja też się zastanawiam nad testowaniem codziennie, zaopatrzyłam się w 6 testów, do koloru do wyboru (Lady MAX płytkowy, pre-test, nordtest, pink płytkowy, CHECK & GO x2)
    Jak mąż zobaczy, że tyle tego leży w szufladzie i chcę codziennie testować, to powie, że zwariowałam...
    Teraz sobie myślę jak by tu zrobić, żeby testować dopiero po jego wyjściu do pracy o ile wytrzymam z sikaniem ;)

    natalia__ lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Sandra a robiłaś testy z porannego moczu? A czułas się źle albo w ogóle cos czułaś że @ albo ciąża? Bo mnie gdzies z tydzień przed terminem @ pobolewał krzyż, potem się uspokoiło. W dzień @ bolały piersi, dzis przestały, śluz mnie zalewa i czasami zarwie jajnik jakby go ktoś ciągnął do góry. Ogólnie czuje się bardzo dobrze. Juz nie wiem co myśleć ale to na pewno przez ten duphaston...

    Czułam się jak zawsze przed @, testy z porannego moczu, duphaston może dawać objawy ciążowe też niestety. Mam nadzieję że u Ciebie to jednak wymarzona dzidzia:)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Ja też się zastanawiam nad testowaniem codziennie, zaopatrzyłam się w 6 testów, do koloru do wyboru (Lady MAX płytkowy, pre-test, nordtest, pink płytkowy, CHECK & GO x2)
    Jak mąż zobaczy, że tyle tego leży w szufladzie i chcę codziennie testować, to powie, że zwariowałam...
    Teraz sobie myślę jak by tu zrobić, żeby testować dopiero po jego wyjściu do pracy o ile wytrzymam z sikaniem ;)


    ja tez jakby co chce zrobic mezowi niespodzianke, dzisiaj zobaczylam wzrost temp i nie moglam wytrzymac i zatestowalam po cichaczu zanim wstal. jutro moze tez tak zrobie a jak nie to jak wyjdzie przed 8;00 ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra-Czytałam że może dawac podobne objawy do ciąży, ale ja praktycznie nic nie czuje. Miałam już nawet sama sobie odstawić ten lek, ale przypomniało mi się co lekarz mówił, że w razie co pomoże podtrzymac ciążę i biorę dalej choć już mnie to wnerwia... Już nic nie wiem. Bo skoro testy negatywne to dla mnie wygląda to tak jakby blokował @ albo bez sensu wydłużał cykl. Wrrr.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie, że bez sensu jest takie codzienne testowanie? Poczekajcie kilka dni i zróbcie test. A jeśli nie jesteście w ciąży nie przygnębia Was widok takich pojedynczych krech? Spokojnie, zróbcie test za 2 dni jak jest ciąża to wyjdzie a jak nie to częstym testowaniem jej nie przywołacie. Zatrzymajcie testy jeszcze się przydadzą. Ja np. miałam zapas to teraz testowałam i sprawdzałam jak kreska ciemnieje, żeby widzieć jak beta przyrasta - lepiej niech do tego Wam się przydadzą.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie moze masz racje, ale jutro mam termin @ wiec raczej i tak zatestuje:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja doskonale o tym wiem, że codzienne testowanie jest bez sensu i staram się testować co trzy dni, ale potrafię też zrozumieć dziewczyny, które testują codziennie - nigdy nie wiadomo, kiedy kreska zacznie się pojawiać:))))

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia wiesz, że dzień przed terminem @ to już powinno być widać jakiś cień. Oczywiście niektórym pojawiają się kreski dopiero grubo po terminie @, dlatego poczekaj jak jutro nie dostaniesz okresu, zrób test.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem ze powinno byc ale jestem 11 dpo dopiero, zobacze jeszcze jak temp rano, jak mocno spadnie to na pewno nie ma sensu testowac

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. nie trać nadziei! :)
    Myślę, że nie można mówić tak, że powinno być już coś widać... bardzo wielu dziewczynom nie wychodzą testy nawet w dniu spodziewanej @. To wszystko zależy chyba od dnia implantacji, przyrostu stężenia hcg.

    Annielica - jeszcze raz gratuluję, Ty możesz się cieszyć - u Ciebie druga kreska pokazała się bardzo szybko :)

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi tak to właśnie od tego zależy, ale na większości testów jest informacja, żeby wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Czyli wtedy jest wiarygodny i z tego wysuwa się wniosek, że dzień przed powinno być coś widać. Piszę coś bo producent deklaruje 2 kreski. Ja też miałam 12 dniową fazę lutealną i nigdy bym nie pomyślała, że już 10dpo może być coś widać. A naprawdę tłuste kreski wychodzą mi dopiero teraz. Ale wiadomo najlepiej jest zrobić betę jak się chce wiedzieć bardzo wcześnie. Albo zaopatrzyć się w testy o czułości 10. A jak już spóźnia się nam okres to wiadomo, że zazwyczaj coś jest na rzeczy. Chociaż z tym różnie bywa, może spóźniać się z różnych powodów a my się wtedy stresujemy i zastanawiamy czy to nie ciąża.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chce robic testy zeby poleciec na bete nawet jak cien jakis zobacze z reszta, testy akurat w promocji byly to co mi tam:) a jak nie widze drugiej kreski to sie az tak nie przejmuje, kiedys w koncu ja zobacze:)

    Gabi., kofeinka lubią tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, że mogłaś wysunąć taki wniosek ;) Myślę jednak, że to jest sprawa bardzo indywidualna i różnica nawet 1 doby może mieć duże znaczenie, bo stężenie hcg może znacznie wzrosnąć.

    Ja spróbuję zatestować 12 dpo owu właśnie - dokładnie w świeta :) to będzie dzień przed @...zoabaczymy...

    Ogólnie tracę nadzieję, bo w ogóle nie czuję się a jakoś inaczej niż zwykle przed @. A Ty Annielica jak się czułaś/czujesz? Miałaś jakieś wyróżniające się objawy, przeczucie?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w objawy nie wierze bo w zeszlym cyklu mialam ich troche a nie bylo nic

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czułam jakoś dziwnie, byłam pewna, ze albo to choroba albo ciąża. Bolały mnie plecy. Widziałam żyłki na piersiach (takie delikatne, ale więcej) ale uważałam, że znowu sobie wkręcam. Nawet zauważyłam żyłkę na brzuchu. Bolał mnie jajnik z którego miałam owulację. Czułam się zmęczona i miałam wzdęcia. Oczywiście to takie objawy, które nie muszą świadczyć o ciąży. Jednak dzień przed testem straszne miałam dreszcze. Tak mnie telepało mimo, iż u nas w mieszkaniu jest baaardzo ciepło, ubrałam się w 2 swetry a i tak mnie trzęsło. A test zrobiłam od niechcenia z nieporannego moczu, ot tak dla zabawy bo tamtego dnia spadła mi tempka. I owszem baldzioch był straszny, ale było go widać dziewczyny. Ja w poprzednich cyklach oglądałam pod światło z jednej i z drugiej strony, schizowałam się strasznie, też ciągle mówiłam, że za wcześnie. Betę tego samego dnia miałam 20,6 czyli niewielka, implantacja musiała być chwilę przed (wiadomo w moczu stężenie jest mniejsze niż w krwi).

    Aha i dzień przed testem obudziłam się z mega głodem tak mnie ssało, a była 6 rano i musiałam, dosłownie musiałam zjeść kanapkę ze smalcem haha !:P do tej pory mam takie ssanie w żołądku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 15:48

    Gabi. lubi tę wiadomość

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za relację Annielica - miło się to czyta, jak tego typu odczucia okazały się naprawdę zapowiedzią ciąży :)

    No właśnie ja też nie wierze w takie typowe Klaudia typu ból piersi, bo to też mam prawie zawsze przed @, dlatego spytałam o jakieś dziwne, wyróżniające się, nietypowe ;)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi przyjaciolka mowila ze takie klucia czula, jakby jakas szpilke jej ktos wbijal co jakis czas:)
    chcialabym zeby udalo sie w tym cyklu mialybysmy dzieci w tym samym wieku, ale pewnie przyjdzie kiedy bedzie na to pora:) gdybym wiedziala ze tak bedzie zaczelibysmy wczesniej, ale nie moglam ryzykowac ze za wczesnie zafasolkuje bo bylby problem ze skonczeniem studiow.

    Gabi. lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ