X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 28 marca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już nosiiii. Mąż ukrył wszystkie sikańce przede mną ;(
    Chciałam testować 1 kwietnia, ale kupiłam dziś w tajemnicy i jutro rano zrobię :D
    To już będzie 11 dpo.

    marta1987, Chellsy lubią tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 29 marca 2015, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11dpo to chyba tez bym juz testowala:) gdyby nie to ze OF wyznaczyl owu na 21dc (czyli jestem 5dpo) to tez bym moze juz testowala;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 29 marca 2015, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    jeśli pozwolicie to i ja się przyłączę do kwietniowego testowania. Po dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo wyczekiwanej owulacji dobiłam do 10 dnia po owulacji. Jak na mnie - cud :P czyżby się udało czy organizm po prostu zbiera się do pracy? :D

    Gratuluję tym którym się udało :) Trzymam kciuki za te, które czekają :)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 29 marca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny ! :-) Niech będzie wiosennie zielono :-) Mnie korciło żeby dziś testować, ale czekam jeszcze do jutra, bo róznie to bywa, dziś tempka ładnie a jutro rano może być bum spadek i @ nadejdzie :-(

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poziomka ladny ten Twoj wykres robilas ten test?! musi byc zielona kropa! trzymam kciuki:)

    baba jagna, straaaaasznie dlugi cykl masz i temperatura na razie tez obiecujaco wyglada:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. no mam długi cykl, ale chociaż owulacyjny - to mnie pociesza ;)
    póki co temperatura wygląda obiecująco lecz w nocy kłuł mnie jajnik, a teraz czuję się jakby @ była tuż za rogiem.

    Poziomka, jak w nocy dojrzałam Twój wykres to stwierdziłam, że u Ciebie to się zakończy zielono :)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie testowałam, testuje jutro z rana :-) ale bardzo się boję bo od 6 dni dopadają mnie bóle w macicy, najczesciej na wieczór i z rana :-( Żeby to nie wróżyło nic złego, bo te bóle trwają krótko ale niesamowicie są intensywne, az sie zwijam z bólu.. ehh strasznie sie tym martwie..bardzo bym chciała żeby było zielono i żeby było wszystko w porządku :-(

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka jak Cię łapią bóle to staraj się nie zwijać w kulkę i cierpieć tylko postaraj się pooddychać głęboko i spokojnie. Ja tak dziś robię kiedy to łapie mnie ból jajnika.

    Nie mogę się doczekać, aż zatestujesz :D

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból jajnika to dobry znak :-) znaczy że pracuje , coś się dzieje tam z pewnością :-) No staram się rozluźniać , ale tak się tym stresuje że cięzko :D nawet meliske sobie zaparzyłam :-D Ja się strasznie denerwuje tym testowaniem :D !

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niech pracuje i robi to regularnie :D

    Nie wiem kto bardziej przeżywa Twoje testowanie - Ty czy ja :P

    Poz!omka. lubi tę wiadomość

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej :) ja będę testować ok 12.04 chyba że @ przyjdzie szybciej :)

  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bede testowac 8 kwietnia. Chyba ze @ przyjdzie wczesniej.. Ciekawe ktora bedzie kwietniowa szczesciara:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 17:42

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.Forum obserwuję od jakiegoś czasu. Dzisiaj zdecydowałam się napisać. Testuję ok 7 kwietnia więc szukam bratnich dusz aby przetrwać ten czas. U mnie stwierdzony LUF ale będę walczyć. Ten cykl z pregnylem.

    Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to 1cs pp a nawet nie wiem czy można to nazwać cyklem starań ponieważ przytulanie było w dniu spodziewanej owulacji I dzień po także narazie na spokojnie do tego podchodzimy. Dopiero za miesiąc będzie pełen cs o ile taki będzie konieczny :)

  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki za nas Wszystkie i życzę powodzenia ;)

  • Chellsy Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżanka wrote:
    Cześć.Forum obserwuję od jakiegoś czasu. Dzisiaj zdecydowałam się napisać. Testuję ok 7 kwietnia więc szukam bratnich dusz aby przetrwać ten czas. U mnie stwierdzony LUF ale będę walczyć. Ten cykl z pregnylem.

    Pozdrawiam

    To bedziemy mniej wiecej razem testowac jestem ciakawa czy sie uda :) No i czekam na wiesci od Poziomki:P

    Staramy sie <3 <3 <3 <3 <3 miesiac
  • Chellsy Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale mnie bola piersi... ;/;/;/ Ale inaczej niz na okres, tak nieprzyjemnie. Az sie martwie, bo jak to nie na ciaze ani na okres to moze tam sie cos robi ;/;/;/??

    Staramy sie <3 <3 <3 <3 <3 miesiac
  • Ann.naa Przyjaciółka
    Postów: 96 26

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć! Ja testuje 7 kwietnia, jesli wytrzymam :) dopiero od stycznia sie staramy. Jeszcze bez zadnych obserwacji ale zastanawiam sie nad testami owu, polecacie? W tym cyklu mam watpliwosc czy w ogole mialam owulacje i troche zaluje ze nie zrobilam testow. Powodzenia!

  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chellsy wrote:
    Dziewczyny ale mnie bola piersi... ;/;/;/ Ale inaczej niz na okres, tak nieprzyjemnie. Az sie martwie, bo jak to nie na ciaze ani na okres to moze tam sie cos robi ;/;/;/??

    Bardzo możliwe :)

  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że jest nas więcej w pierwszym tygodniu kwietnia na dobre wieści:)

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ