Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset to jest progesteron już na @. Nawet jak bierzesz dupka to skad ten skok? Cos mi nie pasuje :/

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • by7mistake Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset kurcze skąd taki progesteron?:\ nie myśl o nim dzisiaj, baw sie dobrze i świętuj sukces :)

Bociek, z takim konkretnym planem juz niedługo musi sie udać!

Minie, gratulowalam wczoraj bety?

Karma, super ze u Was idzie w dobrym kierunku

Dziewczyny, ja dzis przy okazji z pytaniem.

Co, wyłączając ciążę, mogą oznaczać pozytywne testy owu? Jestem tuz przed okresem, od kilku dni plamię, i dzis tak z glupia siknelam na test owu, a tam wyrazna gruba krechą, może troche bledsza niż ta
    kontrolna. Czy to może byc przez torbiel?

starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Reset kurcze skąd taki progesteron?:\ nie myśl o nim dzisiaj, baw sie dobrze i świętuj sukces :)

Bociek, z takim konkretnym planem juz niedługo musi sie udać!

Minie, gratulowalam wczoraj bety?

Karma, super ze u Was idzie w dobrym kierunku

Dziewczyny, ja dzis przy okazji z pytaniem.

Co, wyłączając ciążę, mogą oznaczać pozytywne testy owu? Jestem tuz przed okresem, od kilku dni plamię, i dzis tak z glupia siknelam na test owu, a tam wyrazna gruba krechą, może troche bledsza niż ta
    kontrolna. Czy to może byc przez torbiel?
    Może być. A niektóre dziewczyny tak po prostu mają... Chyba Jedna z wielu? Nika chyba też tak miewała o ile mnie pamięć nie myli ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 19:05

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • frezyjciada Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku dziś wyłącz głowę, jutro będziemy gdybać nad progiem ;) udanej zabawy!
    Bociuś plan jest zacny! Mam nadzieję, że i wyniki jego realizacji takie też będą! ❤
    Matko dziewczyny tak ciepło było dziś u nas, że popylaliśmy w krótkich spodenkach! I wiecie co? zamieściłam się w jedne! Chyba muszę zakupić jakieś ciążówki, tylko ceny powalają :/ w przeciwieństwie do ich wyglądu niestety!

By7mistake a może siknij z rańca na bobka?

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Jakie testy robisz? Poka fotę.
    Niebieskie z allegro, druga krecha ledwo widoczna więc na bank negatyw.
    Reset, kurde no jakby nie było... Powyżej 10 niby jest owu. W Poniedziałek do gina i daj znać co wyszło. Pamiętaj że dupka w krwi nie widać.

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Reset, kurde no jakby nie było... Powyżej 10 niby jest owu. W Poniedziałek do gina i daj znać co wyszło. Pamiętaj że dupka w krwi nie widać.
    Niebieskie z allegro są do bani... Ja kiedyś robiłam porównanie - to na niebieskich allegrakach cień cienia podczas gdy na vitam i bobo bordowe krechy ;) a temperatura skacze dopiero po owu czyli ze dwa-trzy dni po pozytywnym teście :)

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    To nie czekaj na pozytywa ;) one nikomu nie wychodzą :)

Bocianiątko, Klamka82 lubią tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • by7mistake Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada wlasnie mam jednego jedynego bobka i troche żal mi go marnować, bo temperatura od kilku dni dość niska, no i to kilkudniowe juz plamienie, które mam od jakiegoś czasu w każdym cyklu. I kurcze nie chciałabym sobie jutro wykrakać tym testem okresu bo akurat idziemy na komunię ;)
    Ale hmm jutro ostatnia dawka dupka... Zobaczę rano jaka sytuacja, może się skuszę tak hobbystycznie siknąć :)

starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Daniela Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej,

Bocianiątko, taki wypasiony pęcherzyk w połączeniu z majówką to jest wspaniały przepis na bobasa. Nie widzę innej opcji - po prostu musi się udać :)

Aguula, patrzę na Twój test i mam wrażenie, że widzę swój sprzed trzech tygodni. Też miałam taką przesuniętą kreskę na płytkowym.

Reset, baw się wspaniale, odsypiaj jutro przez połowę niedzieli, a potem wracamy do tematu proga. Może to ostatnie emocje zamieszały w Twoim cyklu...

Isia, może jajniki nie wiedzą, że już testowałaś ;) A tak serio, to w 9dpo trudno o pełne spektrum objawów. Poczekaj, aż ten maluch porządnie wgryzie się w Twoją macicę, to i jajniki się może wtedy odezwą...

Agulaa30 lubi tę wiadomość

cd9b90bv6jvl2h1u.png
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj wspanialy rodzinny obiad pod koniec zamienil sie w jedna wielka klape :(
    Moj M. pod koniec pokazal jak bardzo potrafi byc niemily i tak sie zachowywał ze nawet nie umiem tego skomentowac. Jest mi bardzo smutno i czekaja nas ciche dni... wiele cichych dni...

Także Reseciku o lodach juz nie myslalam ale kciuki trzymalam :)
    Bociek ma racje- ja biore podwojna dawke Ovi bo po jednek nie pekaly mi jajka.

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Agulaa30 Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Hej hej,

Bocianiątko, taki wypasiony pęcherzyk w połączeniu z majówką to jest wspaniały przepis na bobasa. Nie widzę innej opcji - po prostu musi się udać :)

Aguula, patrzę na Twój test i mam wrażenie, że widzę swój sprzed trzech tygodni. Też miałam taką przesuniętą kreskę na płytkowym.

Reset, baw się wspaniale, odsypiaj jutro przez połowę niedzieli, a potem wracamy do tematu proga. Może to ostatnie emocje zamieszały w Twoim cyklu...

Isia, może jajniki nie wiedzą, że już testowałaś ;) A tak serio, to w 9dpo trudno o pełne spektrum objawów. Poczekaj, aż ten maluch porządnie wgryzie się w Twoją macicę, to i jajniki się może wtedy odezwą...
    Po prostu te amil sa jakies do du***py...

w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka tule:* te chłopy to jednak czasem myślą innymi kategoriami...

• Daniela Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Po prostu te amil sa jakies do du***py...

Ja miałam innej firmy, ale kiedyś, jak byłam w ciąży z córką, mąż kupił mi drugi test w aptece, bo chciałam mu pokazać, jak się szybko kreska robi, a tam się zrobiła, ale jakaś prostopadła do kontrolnej.

Meśka, przykro mi. Mnie mąż spaskudził w tym roku urodziny, ogólnie rzadko się kłócimy,a wtedy po prostu masakra była.

cd9b90bv6jvl2h1u.png
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 22:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem, cały czas Was czytam, ale nie mam nic w głowie, co bym mogła napisać...Udanej majówki!

Ja siedzę w jamie i delektuję się 5 dniem ciąży, a co!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 22:01

Czrna 81, Agulaa30, nenusia lubią tę wiadomość

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Agulaa30 Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 22:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Dziewczyny, jestem, cały czas Was czytam, ale nie mam nic w głowie, co bym mogła napisać...Udanej majówki!

Ja siedzę w jamie i delektuję się 5 dniem ciąży, a co!
    GRATULACJE :)

w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 22:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    5 dzień ciąży tzn ze ma 5 dzień cyklu czyli jest tyle co po @ tego gratulujesz?

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 22:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Agulaa, 5 dzień ciąży to 5 dzień cyklu :P tylko zdecydowanie lepiej brzmi, nie? ;)

laUgp2.png
  • frezyjciada Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia to już bliżej niż dalej do serduszkowania ;)

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 23:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Włożyli mi test ciążowy w opakowanie od owulaka!!! :P
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9fd5f527c672.jpg

Karma88, lamka lubią tę wiadomość

laUgp2.png
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2018, 23:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Włożyli mi test ciążowy w opakowanie od owulaka!!! :P
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9fd5f527c672.jpg

U góry ciążowy, a na dole owulak?

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
‹‹ 386 387 388 389 390 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego