X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy tsh 2,92 nie jest ciut za wysoko... Przepraszam że smece dzis

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos, Frelcia trzymam kciuki . Wszystko będzie dobrze musi być!! Iza gratulację wiedziałam, że zdasz !!! Witam was w kwietniu, dla niektórych już szczęśliwym . Dziewczyny czy wy też czułyście się tak marnie stosując metformax i clo? Kiedy wystąpiła u was owulacja p clo? Miałyście jeden pęcherzyk czy więcej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 01:15

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Kochane czy tsh 2,92 nie jest ciut za wysoko... Przepraszam że smece dzis

    Warto trochę zbić, ale tragedii nie ma.
    Mój endo mówił, że podczas starań najlepiej mieć ok. 0,7-1,2.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mogę spać z nerwów. Obudziłam się o 1ej i zdałam sobie sprawę, że moje piersi to flaki - 0 bólu. A wcześniej nie mogłam nawet dotknąć a schodzenie po schodach było straszne. Ostatnio wszystko zaczęło się walić po ustaniu bólu. No i oczywiście Internet mówi, że to może być objaw poronienia. Niech mnie ktoś zbeszta

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 04:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, besztam Cìę! Ból piersi najczesciej związany jest z progesteronem, a u Ciebie jest on bardzo wysoki, więc pewnie cycki robią Ci niepotrzebnie stracha.
    Niemniej rozumiem Cię, bo po cp gdy szłam po wynik powtorki bety w tej ciąży to ręce mi się trzęsły i miałam łzy w oczach ze strachu.
    Ten strach niestety będzie, ale musimy wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Także ja mocno ttzymam kciuki za dzisiejszy wynik!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika jak to mówią tylko spokój nas uratuje. Są rzeczy, na które nie masz już wpływu. Robisz co możesz. Więcej wiary Kochana w Kropka.

    Minnie żałuję, że nie mogłam zobaczyć Twoich frywolnych zdjęć :) te co zostały na OF bardzo ładne :)

    Nenusia TSH faktycznie trochę do zbicia.

    Dziś czwartek to już mały piątek! Miłego dnia :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika - cycki w ciąży to taki twór, który żyje własnym życiem i raz one bolą lub swędzą a raz siedzą cicho, żeby później zaatakować ze zdwojoną siłą.
    Więc póki co nimi się nie kierujemy :)

    Zobaczysz, że tym razem wszystko będzie dobrze i w listopadzie będziesz kombinować jak się wcisnąć z brzuszkiem w kurtkę zimową a mąż będzie Ci butki zimowe wciskać na stopy ;)

    Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, a poza piersiami to czujesz sie ciazowo? Piersi to lubia swirowac. Wiem, ze teraz to najgorszy miesiac przed Toba. Trzymam kciuki za bete.

    Nenusia w ciazy endokrynolog takie tsh kazala zbijac. Po ciazy ginekolog kazal brac selen i jod.

    Po wczorajszym pijanstwie tak mi tempka skoczyla, ze mi teraz zadem program owulacji nie wychwyci bo jej nie przebije ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 06:45

    Siwulec lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika trzymam kciuki za dzisiejszą betę, cycki lubią sobie robić jaja, więc postaraj się nie martwić.

    Witam Was w 5t0d :-) &%&%&%&%&%

    Rucola, Malgonia, Bocianiątko, Siwulec, Minie Black, nenusia, Kargo31, MamaFabianka, blue00, Emiilka, Bajkaaa, Sanka, Diamond92, MOJE, by7mistake, Morusek, Karma88, justyna14, MaryAnn, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry moje piękne! Nika mnie ani w 1 ani teraz w 2 ciąży cycki nie bolały ;) bądź dobrej myśli! :)
    Pięknego dnia dziewczynki!
    Zostawiam wiruski już z 19tc!!!! Matko jak to zleciało! %%%%%%%%%%%%%℅℅℅℅℅℅℅℅%%%%%%%%%℅℅℅℅℅℅℅℅℅%%%%%%℅℅℅℅℅℅℅℅%%%%%%%℅℅℅℅℅℅

    Malgonia, Siwulec, Kargo31, by7mistake, Morusek, MaryAnn, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Nikus trzymam kciuki za bete :* cycami sie nie martw.

    Za testujące, wizytujące i serduszkujące również kciuki ;* lece do pracy :) odezwę się niebawem ;)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja wiem, że cycki są wredne. Poprostu mam takie skojarzenie, że to po zniknięciu cycków beta zaczęła gorzej przyrastać. No i teraz juz nie umiem się nie denerwować. Najgorzej, że nawet jeśli ta beta wyjdzie ok, to i tak mnie nie uspokoi - ostatnio przestała się podwajać dopiero w 25 dpo. Musiałabym chyba powtórzyć za 10 czy 12 dni, żeby mieć pewność, a to ponad moje siły.
    Jadę oddać krew a potem do dentysty. Ten dzień jest jakiś straszny. Do tego pada!

    Życzę Wam, żebyście miały lepszy dzień, niż ja i żeby uśmiechnęło się dziś do Was słoneczko.

    Wynik bęxdzie pewnie tak jak ostatnio, koło 12

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dzisiaj się podłamałam, pojutrze @, temp mi spada, rano zrobiłam test a kreska znowu ledwo widoczna :( Wczoraj od razu zaczęła się pojawiać, a dziś chwilę musiałam czekać i blada. Idę później do lekarza może ublagam go o bete. Chociaż wątpię :(

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki, zbieram się na usg :)

    Iza, gratuluję egzaminu !!!! :*

    Miłego dnia dla Was :)

    km5smg7yt99xz96j.png
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Dziewczyny, ja wiem, że cycki są wredne. Poprostu mam takie skojarzenie, że to po zniknięciu cycków beta zaczęła gorzej przyrastać. No i teraz juz nie umiem się nie denerwować. Najgorzej, że nawet jeśli ta beta wyjdzie ok, to i tak mnie nie uspokoi - ostatnio przestała się podwajać dopiero w 25 dpo. Musiałabym chyba powtórzyć za 10 czy 12 dni, żeby mieć pewność, a to ponad moje siły.
    Jadę oddać krew a potem do dentysty. Ten dzień jest jakiś straszny. Do tego pada!

    Życzę Wam, żebyście miały lepszy dzień, niż ja i żeby uśmiechnęło się dziś do Was słoneczko.

    Wynik bęxdzie pewnie tak jak ostatnio, koło 12

    Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku. Dziś chyba ten dzień jakiś nie taki jest. Mi dzisiaj aż wszystkiego się odechcialo :( Martwi mnie niższa temp i bledszy test, ale tobie życzę powodzenia

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, ja przygody z cyckami mam takie same.... Ale! Raz przestały mnie boleć ze stresu na kilka godzin, dopiero po wizycie u gin ból wrócił, więc ja wierzę, że to siedzi bardzo mocno w psychice!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 07:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Chyba widzę bladzioch! Nawet nie muszę się specjalnie wpatrywać ale próbowałam zrobić zdjęcie i nic nie widać. Wyszedł w 5minutach. Pink test super czuły. Może jeszcze się ściemni.wiem że to jeszcze nic nie znaczy ale ja nigdy na swoich testach nic nie widziałam!a tu majaczy nieśmiało jakiś cień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 07:45

    Dip88, Czrna 81, beatka_c, Flowwer, blue00, Malgonia, Karolina90, Koteczka82, problemik, Emiilka, nenusia, Lena21, Paulina_2603, MOJE, KateHawke, frezyjciada, by7mistake, Jedna_z_Wielu, moyeu, Barbarka1984, Karma88, Luna1993 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia zrób bobo będzie ciemniejszy :-) pocichutku gratuluję, może skocz na betę?

    Dip poczekaj jeszcze, lekarz Ci i tak nic nie zaleci. Sama beta Ci niewiele powie. Może powtórz test za kilka dni?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 07:48

    Achia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, jak miło takimi informacjami zaczynać dzień! :)

    Lamka, kiedy wizytujesz? Bo chyba przeoczylam

    Achia lubi tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Nika beta będzie jak talala <3 rozumiem nerwy, więc ja wierzę za nas dwie w Nikuśkowego maluszka <3 a cycki nie są wyznacznikiem ;) mnie w pierwszej ciąży kompletnie nic nie bolało, gdyby nie brak @ to nie wiedziałabym że coś się dzieje. Jak u Ciebie taka paskudna pogoda to zapraszam do Poznania - piękne słoneczko :)

    Dip trzymam kciuki żeby lekarz zlecił betę <3

    Achia <3 <3 <3 plizzzzzz poka cień :D

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ