X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 29 marca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia8lenka możesz mnie wykreślić z testowania 02.04. Temperatura spadła mi dziś bardzo i czuje że @ jest bliski... Jednak nie rezygnuje jeszcze z kwietnia, może pod koniec uda się pozytywnie zatestować :)
    Wybieram się do mojego gin. żeby wkońcu przyjrzał się o co chodzi że nie wychodzi...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 29 marca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dostałam od endokrynolog skierowanie na badania- 17 badan!;-)
    Oto lista: Tsh,ft3,ft3,tpo, tg
    Lh, fsh, estradiol, testosteron, androstendion, prolaktyna
    Globulina,insulina,glukoza
    Kortyzol
    17-Oh progesteron
    Siaraczan DHEA-S

    Myslicie, ze on zwariowal?;-) Niektóre z nich nawet nie mam pojęcia za co odpowiadają :P
    A an moje TSH 2,8 powiedział ze na razie nie widzi potrzeby zbijania, nawet przy staranich. Mam jeszcze powtorzyc wynik, jak będzie wyżej, to wtedy atakuejmy lekami.

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 marca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dziewczyny, dostałam od endokrynolog skierowanie na badania- 17 badan!;-)
    Oto lista: Tsh,ft3,ft3,tpo, tg
    Lh, fsh, estradiol, testosteron, androstendion, prolaktyna
    Globulina,insulina,glukoza
    Kortyzol
    17-Oh progesteron
    Siaraczan DHEA-S

    Myslicie, ze on zwariowal?;-) Niektóre z nich nawet nie mam pojęcia za co odpowiadają :P
    A an moje TSH 2,8 powiedział ze na razie nie widzi potrzeby zbijania, nawet przy staranich. Mam jeszcze powtorzyc wynik, jak będzie wyżej, to wtedy atakuejmy lekami.
    Ja to bym się cieszyła, gdyby ktoś mi zlecił wszystkie te badania na NFZ. :P Pociesz się, bo dzięki temu masz z 500zł w kieszeni. :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie.. ja pewnie jutro dostane taki komplet do zrobienia prywatnie..

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ja to bym się cieszyła, gdyby ktoś mi zlecił wszystkie te badania na NFZ. :P Pociesz się, bo dzięki temu masz z 500zł w kieszeni. :D
    Wizyta i skierowanie prywatnie, ale mam wykupione ubezpieczenie, wiec większość będę mieć i tak za darmo (uff;)) Chyba tylko ten dziwny oh-progesteron globiline i TPO będę musiala oplacic.
    A tak swoja drogą wiecie za co odpowiada OH-progesteron? Zawsze badałam ten "zwyczajny" progesteron;-)

    A jeszcze Dziewczyny z innej beczki pytanie- czy antybiotyk jest w stanie wyniszczyć cala armie faceta? Mój w lutym bral przez 10 dni antybiotyk. I tak się zastanawiamy, czy możliwe ze żołnierzyki dopiero się podnoszą powoli po ataku ?;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 09:56

    kotek87 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Wizyta i skierowanie prywatnie, ale mam wykupione ubezpieczenie, wiec większość będę mieć i tak za darmo (uff;)) Chyba tylko ten dziwny oh-progesteron globiline i TPO będę musiala oplacic.
    A tak swoja drogą wiecie za co odpowiada OH-progesteron? Zawsze badałam ten "zwyczajny" progesteron;-)

    A jeszcze Dziewczyny z innej beczki pytanie- czy antybiotyk jest w stanie wyniszczyć cala armie faceta? Mój w lutym bral przez 10 dni antybiotyk. I tak się zastanawiamy, czy możliwe ze żołnierzyki dopiero się podnoszą powoli po ataku ?;)
    Plemniki mogą czasami i 3 miesiące wracać do formy, ale to jakieś ekstrema :) w klinice generalnie każą odczekać 2 tygodnie po infekcjach, grypach i innych wirusowych przygodach. ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Plemniki mogą czasami i 3 miesiące wracać do formy, ale to jakieś ekstrema :) w klinice generalnie każą odczekać 2 tygodnie po infekcjach, grypach i innych wirusowych przygodach. ;)

    tak sobie tłumaczymy ostatni niedudany cykl, że to pewnie przez antybiotyk. Cos sobie człowiek musi wkrecic, żeby nie zwariować i mieć sily walczyc dalej:)
    Dzieki Inna:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie spotkalam nawet z tym ze kaza 3 miesiace czekac po antybiotykoterapii

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Wizyta i skierowanie prywatnie, ale mam wykupione ubezpieczenie, wiec większość będę mieć i tak za darmo (uff;)) Chyba tylko ten dziwny oh-progesteron globiline i TPO będę musiala oplacic.
    A tak swoja drogą wiecie za co odpowiada OH-progesteron? Zawsze badałam ten "zwyczajny" progesteron;-)

    A jeszcze Dziewczyny z innej beczki pytanie- czy antybiotyk jest w stanie wyniszczyć cala armie faceta? Mój w lutym bral przez 10 dni antybiotyk. I tak się zastanawiamy, czy możliwe ze żołnierzyki dopiero się podnoszą powoli po ataku ?;)
    amy dobrze ze ,masz tyle badań za darmo :)
    jak u mnie nie wychodziło to dostałam od gina z 13 badan hormonów wydałam 300 pln
    u mnie temp utrzymuje się prawnie na równi, cykl bardzo podobny do szczęśliwego mam nadzieje ze uda się :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wszystkie badania prywatnie :p kasa taka na to poszła, ze szok wiec korzystać jak tylko sie da :) dziewczyny w piatek ide do gin sprawdzić ostatni raz brzuszek i ustalić dalszy plan na transferowy cykl :)
    W święta ide na chrzciny i juz sie zastanawiam czy w dwupaku bede :D ale na wszelki wypadek juz sie zabezpieczyłam sukienka luźna (bo pewno jak znam moje szczęście to po któryś lekach woda sie zatrzyma i bedzie lekki "brzuszek" wiec na pewno nie bedzie go idąc!! :) a do tego płaskie buty (wiem można chodzić w szpilkach ale ja juz mam złe przejścia i dmuchał nawet na lód...)

    Wiecie co jest najgorsze, ze dzien przedostatnmi chrzcinami w rodzinie steacilam dzidzie a zeby nie robić żadnych podejrzeć poszłam na drugi dzien na uroczystość, to było tak trudne ze szok. Co chwile ryczałem w wc... eh:/ juz boje sie nawet tego ze sie uda a ja cały czas bede doszukiwać sie czegoś złego :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 10:48

    innamorata88, Flowwer, KateHawke lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a po owulacji bola was przez jakis czas jajniki?

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4702 3468

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Dziewczyny, a po owulacji bola was przez jakis czas jajniki?

    Czasem bolą :) a mnie jak na złość po IUI nie boli nic w sesnie ani piersi ani jajniki. Jedynie to słabo mi się zrobiło dziś jak jechałam do pracy, a wczoraj prawie mi pękła głowa. Jakoś tak inaczej.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was w ten piękny słoneczny dzień ♡
    Dziś 12 dc i oficjalnie otwarłam w sypialni warsztat pracy :D

    Agniechaaaa musimy być dzielnie już dość tych porażek.

    bazylkove, Maja84, Karma88, Raven, Barbarka1984, Bocianiątko, Roxanne lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Witam was w ten piękny słoneczny dzień ♡
    Dziś 12 dc i oficjalnie otwarłam w sypialni warsztat pracy :D

    Agniechaaaa musimy być dzielnie już dość tych porażek.

    Dzieki. Ale właśnie tego boje sie najbardziej, każda wizyta w łazience, zaklęcie brzucha i bede panikować :/ eh, jak to jest ze ludzie "wpadają" i uważają ze nic złego sie nie moze stać :/

    Dobra koniec ściągania czarnego scenariusza.

    Trzymam kciuki za Wasz warsztat pracy :D

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dzieki. Ale właśnie tego boje sie najbardziej, każda wizyta w łazience, zaklęcie brzucha i bede panikować :/ eh, jak to jest ze ludzie "wpadają" i uważają ze nic złego sie nie moze stać :/

    Dobra koniec ściągania czarnego scenariusza.

    Trzymam kciuki za Wasz warsztat pracy :D
    Aga, z naszymi doświadczeniami podejrzewam, że będziemy schizować do końca ciąży :P niestety, za dużo nas to wszystko kosztowało, w porównaniu z dziewczynami, które ,,zaskakują" w pierwszych cyklach starań. :(

    Agniechaaaa, Karma88 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Aga, z naszymi doświadczeniami podejrzewam, że będziemy schizować do końca ciąży :P niestety, za dużo nas to wszystko kosztowało, w porównaniu z dziewczynami, które ,,zaskakują" w pierwszych cyklach starań. :(


    Dokładnie, eh dziwne to wszystko :/ inni nie szanują, olewaja i wszystko jest super. My dmuchany i chuchamy i wychodzimy na tym jak Zabłocki na mydle :/ kiedy to sie odwróci na nasza korzyść ??? Czasem wydaje mi sie, ze Ten tam u góry patrzy i ma niezły ze mnie ubaw :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 11:48

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dokładnie, eh dziwne to wszystko :/ inni nie szanują, olewaja i wszystko jest super. My dmuchany i chuchamy i wychodzimy na tym jak Zabłocki na mydle :/ kiedy to sie odwróci na nasza korzyść ??? Czasem wydaje mi sie, ze Ten tam u góry patrzy i ma niezły ze mnie ubaw :/
    Niestety, przez to wszystko nauczyłam się mieć twardą dupę. :P Bo co mi innego pozostało? :P

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dzieki. Ale właśnie tego boje sie najbardziej, każda wizyta w łazience, zaklęcie brzucha i bede panikować :/ eh, jak to jest ze ludzie "wpadają" i uważają ze nic złego sie nie moze stać :/

    Dobra koniec ściągania czarnego scenariusza.

    Trzymam kciuki za Wasz warsztat pracy :D
    Jednym z moich warunków powrotu do starań to że w razie poronienia lub cb będzie równoznaczne z końcem starań. Wiem że po tylu latach bym się załamała. Niby każda z nas nie dopuszcza takiej mysli ale statystyki ....

    Ale otrząsnąć głowę z pesymistycznych myśli wrrrrrrr

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Witam was w ten piękny słoneczny dzień ♡
    Dziś 12 dc i oficjalnie otwarłam w sypialni warsztat pracy :D

    Agniechaaaa musimy być dzielnie już dość tych porażek.

    Harce poranne już były? U mnie były mmmmrrrr... :D <3

    Flowwer, Barbarka1984, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Czasem bolą :) a mnie jak na złość po IUI nie boli nic w sesnie ani piersi ani jajniki. Jedynie to słabo mi się zrobiło dziś jak jechałam do pracy, a wczoraj prawie mi pękła głowa. Jakoś tak inaczej.

    Karolina, mnie jajniki pobolewały ale piersi nic a nic. Więc mamy podobnie.
    Krew pobrałam, ale wynik rpgesteronu będzie jutro dopiero. Przy okazji zrobiłam antyHBS, żeby sprawdzić czy nie muszę się doszczepić na WZW przed laparoskopią.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ