X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia daj mi numer do tego pana doktora, zadzwonię i wyjaśnię mu jak reagować na DOBRE WYNIKI swoich pacjentek!

    Ja czaję bazę, że nie można pocieszać na wyrost, ale tak samo nie ma chyba sensu dołować na zaś. Beta rośnie jak w mordę. BA! progesteron jaki ładny. Nie ma żadnych plamien (też chyba dość częste przy CP), macica wyglada jak w trybie ciąża, a przy CP endometrium raczej leci na gębę. Fakty przemawiają za normalną ciąża, w dobrym miejscu, wszystko rośnie o czasie i zgodnie z wszelkimi normami.

    Także o co chodzi?

    Jeśli dalej będzie doktor jęczał, zapytaj go:
    Panie doktorze, a srał pan dzisiaj?

    😘

    Kittinka83, Malinaa90, Ochmanka, syllwia91, moni05, Angelika1313, Pati96, Mama_Zuzia, aeiouy, Ania_85_, Karolina, MonikA_89!, agge, Tele...79, Olga_89, Salome, Madziandzia lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    23.07 :(

    No to tak jak i ja :) głowa do góry! Ale najpierw powtórz betę ✊

    Magduullina lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    No to tak jak i ja :) głowa do góry! Ale najpierw powtórz betę ✊
    Super :* jak nie zawita @ napewno powtorze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 00:06

    syllwia91, aeiouy, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Sylwia daj mi numer do tego pana doktora, zadzwonię i wyjaśnię mu jak reagować na DOBRE WYNIKI swoich pacjentek!

    Ja czaję bazę, że nie można pocieszać na wyrost, ale tak samo nie ma chyba sensu dołować na zaś. Beta rośnie jak w mordę. BA! progesteron jaki ładny. Nie ma żadnych plamien (też chyba dość częste przy CP), macica wyglada jak w trybie ciąża, a przy CP endometrium raczej leci na gębę. Fakty przemawiają za normalną ciąża, w dobrym miejscu, wszystko rośnie o czasie i zgodnie z wszelkimi normami.

    Także o co chodzi?

    Jeśli dalej będzie doktor jęczał, zapytaj go:
    Panie doktorze, a srał pan dzisiaj?

    😘
    O matko prawie posikalam się ze śmiechu 😂 tak mu dzisiaj powiem bo Juz chce mnie dzisiaj widzieć...
    No nie powinien aż tak mnie straszyć albo niech powie wprost że boji się teraz że to zasniad ( o którym właśnie przeczytałam)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, Ochmanko, dziekuje <3 Moj bohater sciagnal temblak, wzial antybiotyk i pojechal do pracy, a ja bylam tak nieprzytomna, ze nawet nie zapytalam, czy jest ok :) Akurat jesli chodzi o wszelkie rany, na szczescie sie nie mazgai :)

    Kurcze, w koncuuuu piatuuuunio <3 :) :) :)

    Sylwia, beta sliczna <3 Lekarze maja slaby sprzet pewnie. Mnie w 1 szpitalu sami powiedzieli, ze aparat do USG przedpotopowy i ze go nie cierpia, bo rozne kwiatki wychodza. Podloz piastki pod pupke i zobaczysz, ze usmiechnie sie do Ciebie sliczny pecherzyk :)

    Szonka, Nikodemko, mega kciuki za Wasze kreseczki. U Ciebie, Szonko, dodatkowo za to, by ta uero byla po prostu pomylka :*

    Ochmanko, juz sie nie moge doczekac Twojego testu <3

    Irvine, nie wiem, czy ostatnio skomentowalam foto Twojego Synka, ale az upadlam, piekny! Klekajcie narody! Chcialam zrobic mu narzeczona, ale ze wzgledu na podejrzenie WPN, modle sie o chlopaka (w przypadku coreczki laduja wiecej sterydow w ciazy), wiec pewnie bedzie po prostu kolega :)

    Malinka, Malgoniu, Aeiouy, jak samopoczucie?

    Angelika, APrzybylska, Ef, hop, hop :*

    Wiecie, co sie dzieje z Kingulla?

    Zycze Wam wspanialego dnia :* Jestem mega niewyspana przez szpital, ale jakos tak mi fajnie, usmiecham sie sama do siebie, bo juz za rowny miesiac moja wizyta u endo i proba dostania sie na oddzial, a wtedy bach, bach i powrot do staran :) Juuuhuuuu :) Jednak czas szybko mija, gdy nie odliczam minut do testowania :) W ogole to powiem Wam, ze nauczylam sie zyc normalnie, bez obsesji. Czasem zaplacze, czasem pomarudze, ale generalnie ciesze sie z lata :)

    Angelika1313, Irvine90, moni05, syllwia91, Kittinka83, aeiouy, szona, Ania_85_, Ochmanka, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania te chrupki serowe to była tez moja pierwsza ciążowa zachcianka 😁😅

    Sylwia on sam jest pozamaciczny. Ja rozumiem, że koleś dmucha na zimne i nie nakręca Cię ze względu na Twoje przejścia, ale skoro nic na to nie wskazuje to powinien po prostu powiedzieć, że jeszcze nic nie widać. Mój lekarz mówił w ogóle o becie powyżej 5 tysięcy, a jak ja miałam coś koło 10tysiecy (wg roboczych wyliczeń) to był sam pęcherzyk na usg. Zarodek dopiero jak wróciłam po skończonych 7 tygodniach... tutaj jedna z nas (Cukrzyk gdzie Ty się podziewasz? 😔) mowila nawet o wkładaniu pieści pod pupę podczas usg, bo to jest tak wczesny etap, ze ma prawo tam nie być niczego widać... (o, teraz widzę, ze tez piszecie o tym 😁 a ja tworze w notatniku) fajnie, że się o Ciebie troszczy i chce Ciebie „zostawić” z konkretnymi myślami, ale jestem zła, ze Cię straszy... 😕
    EDIT: no ta beta rośnie kosmicznie... pozamaciczna, dobre sobie! ❤️❤️

    Melissa tak samo... w 5tc na usg można iść najwyżej obejrzeć pęcherzyk... nic się nie martw. Cała reszta będzie widoczna już w 7tc na pewno, przy podstawowym sprzęcie 😘

    Karolina przykro mi, tulę... 😔❤️✊🏻✊🏻

    Nikodemka ten „cień” jest bardzo mocny. Ja dopiero wstałam, nie mam jeszcze okularów a nie musiałam nawet przybliżać 😋 trzymam kciuki! 😘

    Ochmanka a ja myślałam, ze testujesz DZISIAJ, w PIĄTEK. Czekałam pod kiblem... 😕 no nic, to jutro proszę o wyraźne kreseczki! ✊🏻✊🏻😘

    Irvine wszystkiego najwspanialszego z okazji urodzin! 😘 fejs krzyczy, że je masz, ale skoro „poznałyśmy” się wszystkie tutaj... dużo, dużo miłości, szczęścia w życiu i małżeństwie, wzajemnego wsparcia, ale przede wszystkim możliwości spełniania marzeń - tych drobnych i tego najważniejszego w dniu poznania synka ❤️😘💐

    Miłego dnia dziewczyny! ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2019, 09:39

    Irvine90, Mama_Zuzia, Karolina, syllwia91, aeiouy, Ania_85_, Melissa93 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, jaki zasniad? Jakby Ci uroslo 300% w dobe to bym moze sie zestresowala. Gratulacje, bo wynik jest piekny.

    syllwia91, szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:29

    syllwia91, szona lubią tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka <3 <3 <3 W takim razie czekam na cudnego chłopczyka u Ciebie, niech się pojawia jak najszybciej, a ja się postaram za jakiś czas jeszcze o narzeczoną dla niego :D

    Moni05, ślicznie dziękuję!!! <3

    szona, moni05, Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blokuje sobie Google!

    Niercierpliwa v2.0, Angelika1313, Irvine90, Kittinka83, szona, Karolina, moni05, aeiouy, Malgonia, Pati96, Sasanka55, Ania_85_, Ochmanka, Szczesliwa_mamusia, MonikA_89!, agge lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Beta dzisiejsza 2068 a prog 19. 70
    Kochana piekna beta! Prawie podwojona w 24 a nie 48h! Musi byc dobrze :)

    szona, syllwia91 lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko Kingulla na koniec maja pisala, ze koncza starania :(
    Tez o niej mysle, nawet zastanawiam sie czy maila nie napisac do niej.

    Ja od kilku dni nie wymiotujd wiec uest progres. Wczoraj z szafki wylecial mi mol, wiec dzis mam akcje sprzatanie w szafkach. Chyba sie tych mend nigdy nie pozbede.

    moni05, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia- nakopalabym najchętniej do dupy temu doktorkowi!! To jest kochana ciąża. Tyle razy Ci juz pisałam, ze u mnie nawet przy 15 000 bety były same pecherzyki na mega mega sprzęcie, ze pisze to ju ostatni raz bo niedługo mnie stad wyrzucili haha :) rozumiem brak hurra optymizmu ze strony doktora, bo jeszcze na tym etapie może być nic nie widać- ale nie rozumiem dołowania i zakładania najgorszego. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, ze jesteś ciezaroweczką, a niedługo będziesz mamusia! Także kochana, odpoczywaj, staraj się rozluźnić i zmień lekarza- każdy normalny, racjonalny lekarz powie Ci, żeby jeszcze trochę odczekać i dopiero przyjść na usg i wtedy kropek już pokaze Ci się w pełnej okazałości.

    Irvine- wszystkiego najlepszego !

    Magduuulina- niech no oni Ci ta małpę wywołają!

    Moni- jak się czujesz? Lepiej trochę?

    Sasanko- uwielbiam za pozytywny wpis :*

    Ochmanka- ✊🏼 Zaciśnięte na jutro już są!

    Nikodemko- wiem, ze to to!!!! W końcu to czuje ❤️

    Szona- buziak w nos tak po prostu!

    A ja mam dzisiaj wspaniały dzień, 6 lat temu o 18:42 przyszedł na świat mój najukochańszy synek. Wtedy taki malutki, dzisiaj już kawał chłopaka poszedł dumnie z cukierkami do przedszkola i ciastem dla Pań 😭❤️ Kocham go nad życie i mam nadzieje ze ta miłość będzie tak samo wielka do malutkiej, bo to się wydaje ze już się bardziej kochać nie da, a następnego dnia znowu robi się kawałek wolnego miejsca w sercu żeby miłość pomnożyć 😍😍😍
    Jutro robimy mu imprezkę :) A dzisiaj idę do fryzjera robić się na bóstwo, bo już nie mogę na te moje klaki patrzeć!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2019, 09:54

    Irvine90, szona, Karolina, Niercierpliwa v2.0, aeiouy, syllwia91, Pati96, Sasanka55, Ania_85_, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melissa93 wrote:
    Cześć, Dziewczyny kochane *: Wczoraj byłam u ginekologa - to był 5 tydzień i 2 dni ciąży. Na USG był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy i coś tam przebłyskiwało w miejscu, gdzie powinien być pęcherzyk żółtkowy. Doktor się zmartwił, bo według jego wyliczeń pęcherzyk żółtkowy powinien być już widoczny. Kazał mi powtórzyć betę wczoraj i w sobotę i przesłać mu wyniki smsem, bo od dzisiaj jest na urlopie... Wynik bety z wczoraj to 9597,45 mIU/ml. Zgodnie z wyliczeniami kalkulatora przyrost jest prawidłowy. Dziewczyny, jak myślicie, czy mogło być za wcześnie na pęcherzyk żółtkowy? Pomału zaczynam panikować... A kolejna wizyta dopiero 1.08.

    Ja bym jeszcze nie panikowała. Może idź gdzieś na USG za 7-10 dni, żeby zobaczyć jak się sytuacja rozwija. Od razu będziesz miała opinię innego lekarza. :)

    Melissa93 lubi tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 00:06

    moni05, syllwia91, Mama_Zuzia, Malgonia, Kittinka83, Irvine90, Pati96, aeiouy, Sasanka55, Magduullina, Karolina, Ania_85_, Gosiek1993, szona, Angelika1313, Ochmanka, DzulkaJ, SylwiaLu, Szczesliwa_mamusia, MonikA_89!, agge, Arashe, Tele...79, Olga_89, moyeu, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuziu, lepiej, dziękuje 😘 ale ja to sobie wkręcam, panikowała już wczoraj, ze młody leniwy... masakra. Myślałam, ze z czasem będę spokojniejsza. A jest zupełnie na odwrót.
    Tez muszę sobie zablokować google. 😒
    Wszystkiego najlepszego dla małego przystojniaka! ❤️ Mam nadzieje, że i Tobie nic nie będzie dolegało 😘

    Dla poprawy humoru jadę dzisiaj na łowy. Dużo dziecięcych rzeczy w promocjach stacjonarnie. Muszę z czymś iść do przodu. Bo dostaje bo deklu ostatnio 🤪

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melissa- byłam na usg w 5tyg2dniu- na usg widoczne wtedy jeszcze dwa pecherzyki, same pecherzyki bez niczego! Spokojnie. Pójdź na luzie za 10-14 dni i będzie piękny zarodeczek. My kobiety jesteśmy niecierpliwe i od razu biegniemy na usg, czym same sobie robimy kuku w głowie- bo jakbyśmy poszły spokojnie w 7tygodniu ciąży to stresu byśmy sobie co nie miara oszczędziły! :)

    Melissa93 lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:36

    Malinaa90, aeiouy, Ania_85_, Ochmanka, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, śliczny ❤️😍

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ