X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 00:06

    Niercierpliwa v2.0, aeiouy, Malgonia, szona, Angelika1313, Ochmanka, MonikA_89!, agge, Iseko lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka sliczny :)
    Widze, ze obie jestesmy na etapie, czy to jest to.. czy to nie to.. ale zawsze we dwie to razniej. Choc czlowiek nie mysli, ze jest swirem :p

    Malinaa90 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia - Wow, piekna beta!!! :D Prosze Cie, zrelaksuj sie juz, daj maluszkowi spokojnie wic sobie gniazdko. Wynik jest piekny, wszystko bedzie dobrze, badz tego pewna! Baaaardzo sie ciesze ❤️

    Dzis jestem 11 dpo. Szkoda, ze nie umiem sie cieszyc tym cieniem... Juz nie raz je widzialam. Choc ten jest chyba najbardziej wiarygodny z nich wszystkich, bo pokazal sie jedynie minute po czasie, nie jest zalany itp...
    Wiem, ze pewnie wiekszosc staraczek lecialaby od razu na bete, ale mam juz twardy tylek przez te „evapy” :) Spokojnie czekam do terminu @.
    A jesli to kolejny oszust... Pozywam Pre-test!!!

    syllwia91, Magduullina, szona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina90 <3 prześliczny synuś!!!

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina - powtorz bete, moze wtedy bylo za wczesnie :) I ten zolty sluz... moze to jednak objaw ciazy i obydwie to potwierdzimy :d

    Magduullina, szona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa- piękny synuś, jak z obrazka 😍😍😍

    Moni- dobrze, ze już lepiej, ale pamiętaj żeby się oszczędzać na tym szopingowym szaleństwie! Ja już praktycznie wszystko mam a i tak wymyślam dalsze zakupy 😂 to jest masakra!

    Nikodemko- kiedy masz termin @? Pamiętaj, mówię Ci to ja, ze 12.07 jest bardzo szczęśliwym dniem.. i wierze, ze będzie on szczęśliwy również dla Ciebie i zapamiętasz ten dzień do końca życia!

    moni05, Malinaa90, Nikodemka lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:

    Jeśli dalej będzie doktor jęczał, zapytaj go:
    Panie doktorze, a srał pan dzisiaj?
    Szona zabiłaś mnie tym tekstem 😆🤣

    Sasanka55, syllwia91, Kittinka83, szona, Nikodemka, 5ylwian, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Magdulina - powtorz bete, moze wtedy bylo za wczesnie :) I ten zolty sluz... moze to jednak objaw ciazy i obydwie to potwierdzimy :d
    Nikodemko powtorze tymczasem tak mnie brzuch boli ze zaraz mnie popinkoli ... :(
    Szyjka jeszcze wyzej co jest kurwa grane...ja przez weekend chyba oszaleje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2019, 10:34

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nokodemka, to byl pre test? Nono.

    szona, Nikodemka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine, na to nie wpadlam :D taaaak, czekam na Twoja dziewczynke <3 <3 <3 :* Wszystkiego najwspanialszego, Piekna, z okazji urodzin :* Niech spelniaja sie Twoje marzenia, a wszystkie troski odejda jak najdalej od Ciebie :*

    Malinko, cuuudo <3 😍 Brzuszek ma okraglutki jak ciocia Sasanka :D

    Malgoniu, przyjade i Ci te mole wybije! Uwielbiam porzadki w szafach :) Odnosnie Kingulli- mam nadzieje, ze niedlugo bedzie jej wielki powrot od razu na fiolet...

    Mama Zuzia :* :* :* Ucaluj ode mnie Synka :* Muah, muah :* Tule Was mocno

    Moni, tak, zablokuj google razem z Sylwia :) Udanych lowow, Kotek <3

    Melissa, rozne rzeczy sie dzieja, a czlowiek to nie ksiazka. Twoja ciaza jest wczesna i stad jeszcze tyle znakow zapytania, ale zobaczysz, ze bedzie dobrze :) U mnie z kolei bylo za duzo cialka zoltego i narzekali, ze zle wrozy.

    Nikodemko, ja ciesze sie za Ciebie :*

    Malinaa90, Malgonia, Irvine90, Melissa93, moni05 lubią tę wiadomość

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni- czyli wróżąc po smakach, to jest sansa na chłopaka? 😃 Mój byłby zachwycony 😁 Chociaż pewnie dopiero ok 20 tygodnia się dowiemy, bo mój pan doktor jest bardzo zachowawczy, jeżeli chodzi o podawanie płci 😉

    Sylwia pięknie ta beta rośnie- może faktycznie bliźniaki 😁 trzymam mocno kciuki za wizytę i mam nadzieję, że ta babka do której idziesz będzie miała w sobie trochę więcej empatii ✊✊❤️

    Irvine- wszystkiego najlepszego 🎂 spełnienia marzeń 🌼🌻🌺🏵️🌷

    Mama Zuzia- urodzinowe buziaki dla synka od e-ciotki 😘😘😘

    Malina- jaki słodziaczek 😍

    Nikodemka, Magduullina, Ochmanka, Szona- trzymam za Was wszystkie mocne kciukasy- ale by był szał, gdybyście wszystkie nas tu jutro/pojutrze obudziły piękną wiadomością ✊✊❤️

    Magduullina, Irvine90, syllwia91, moni05, Ochmanka lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Szona zabiłaś mnie tym tekstem 😆🤣

    Powiem Ci, ze gdy ktoś mnie strasznie denerwuje swoim gadaniem, to go o to pytam. Zawsze zapada cisza. I spokój 😅

    Ania_85_, syllwia91, Malinaa90, Ochmanka, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine, życzę Ci pięknych, słonecznych dni, spokoju w sercu, miłości w oczach i uśmiechu dookoła głowy! Pięknego życia 😘

    Irvine90 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Powiem Ci, ze gdy ktoś mnie strasznie denerwuje swoim gadaniem, to go o to pytam. Zawsze zapada cisza. I spokój 😅

    Muszę sobie zapisać 😝😆

    szona lubi tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine przyłączam się do życzeń :D wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, samych dobrych ludzi na ścieżce, spokoju i uśmiechu na każdy dzień :*

    Sylwia ja wiem, że jeszcze godzina do wizyty, ale jakby coś to ja już stoję pod drzwiami tego gabinetu i radośnie oczekuję!!! Buziaczki kochana!! nie denerwuj się!!tutaj cały potężny legion trzyma za Ciebie kciuki!!! <3

    szona, syllwia91, Ania_85_, Irvine90 lubią tę wiadomość

  • majka91 Autorytet
    Postów: 373 504

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile emocji od rana! 🤩

    Sylwia na pewno będzie dobrze, nie zamartwiaj się niepotrzebnie!

    Szona, Nikodemka ja akurat jestem z teamu, który woli się nie nastawiać, żeby się potem nie rozczarować ale wasze kreski wyglądają naprawdę obiecująco, trzymam mocno kciuki za pozytywny rozwój wydarzeń.

    Magdulina, na moim przykładzie mogę stwierdzić, że potrafią się w cyklu zadziać naprawdę cuda i bez wizyty i usg to nie sposób odgadnąć co się dzieje.
    Ja jakoś po 50 dniu cyklu poszłam na usg (mam nieregularne ale nie żeby aż tak..) i najpierw wyglądało na to, że zbliża się owulacja ale tydzień później na kontroli okazało się, że pęcherzyk przerósł i nie pękł za to pojawił się drugi, mocno unaczyniony 14mm, który też wyglada jakby się szykował do owulacji.. Wyszłam z tego usg jeszcze bardziej zdezorientowana niż byłam na początku a lekarz mimo że miał super aparat do usg i to na prawdę kompetentny facet to też miał mocno zdziwioną minę.
    Też 23.07 mam wizytę, u gin-endo żeby jeszcze raz sprawdzić co tam się właściwie dzieje.

    Ale jak patrzę na te Wasze cudowne zdjęcia z USG to dostaję motywacji i wiem, że w końcu i ja się takiego doczekam ♥️.

    szona, Magduullina, syllwia91, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    m3sxvfxmiwa8dz6b.png

    Starania od maja 2018
    __________________

    PCOS
    clo bez rezultatów 😕
    08.2019 startujemy z letrozolem
    I cykl - owu 17dc 🤩
    II cykl - owu 19 dc
    III cykl - owu 16 dc, II 30 dc 😍
    34 dc - beta 993.2 mlU/ml, prog 39 ng/ml
    37 dc - beta 2635 mlU/ml

    26.11.19 jest ♥️
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Jaszczurku, czy maluszek juz jest na swiecie?

    Magdulina mam kolezanke, ktorej zawsze latem rozregulowuja sie cykle i ma dwa takie po 50 dni, wywolywanie @ luteina itd i na jesieni wszystko wraca do normy. Zaden lekarz nie eie czemu tak sie dziehe i zawsze to jest pozna wiosna - wczesne lato.
    Niestety nie, wciąż radośnie pluska się w brzuchu :P

    Magduullina, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvin kochana wszystkiego najlepszego!!! Spelnienia marzen!!! Duzo zdrowka!!! ;*

    Irvine90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka kochana czyli ktory masz dc? Jak to 50dc owilacja? Serio?

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 lipca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączyłam do teamu dziwnego, żółtawego śluzu, o konsystencji jakby balsamu. Nie mam zielonego pojecia, jaki był ten mój zwyczajowy śluz przedokresowy. Póki co okresu nie ma, ale brzuch ćmi. Raz prawa, raz lewa strona. Cycki nie bolą.

    Nikodemko, mam względem Ciebie bardzo dobre przeczucie :) Ochmanka, Ty jutro? :)

    Magduullina, Nikodemka, Ochmanka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ