X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe staraczki :)
Odpowiedz

Lipcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 20 lipca 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uważam ze jest bardzo dobry ale jakoś w tym cyklu przegapilam jego branie

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • MamaiNarzeczona Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 20 lipca 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i dziś dzień miesiączki. Zawsze dostaję w nocy ale dziś nie dostałam. Nie pociesza mnie to w ogóle bo rano (co prawda godzinę wcześniej mierzona) temperatura 36,8. Szyjka średnio wysoko, twarda ale wciąż (przez cały cykl) otwarta.
    W tym miesiącu nici. A szkoda, naprawdę wszystko wskazywało na to, że to już.
    Moją nadzieję pogrzebał test ciążowy, ujemny :(

    już 6-letnia mama :)
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 20 lipca 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaiNarzeczona, dopóki @ nie ma to nic jeszcze nie jest przesądzone... niektórym dziewczynom jeszcze tydzień po terminie sikacze nie wychodzą pozytywne :)

    MamaiNarzeczona lubi tę wiadomość

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • MamaiNarzeczona Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 20 lipca 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym wam pokazać zdjęcie testu Ale nie wiem gdzie dodać.

    już 6-letnia mama :)
  • MamaiNarzeczona Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 20 lipca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodałam zdjęcie w galeri testów ujemnych podpisany "test plytkowy min". Czy mieliście tak kiedyś? Dziwny ten test. słabej jakości zdjęcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 09:07

    już 6-letnia mama :)
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm wrzuć najlepiej na www.zapodaj.net i wklej nam linka :)

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • MamaiNarzeczona Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nie wyjdzie

    już 6-letnia mama :)
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaiNarzeczona pod kątem w jakim było robione zdjęcie, to ja tam widzę drugą kreskę, ale rzeczywiście zdjęcie jest słabej jakości.

    Awf3p2.png
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam coś widzę ;) Zrób jeszcze jeden, ale może jutro rano? Albo idź na betę.

    szczęśliwa łac. beatum
  • MamaiNarzeczona Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/63faf4ea38b8d.jpg.html może ten link się uda

    już 6-letnia mama :)
  • MamaiNarzeczona Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nareszcie weszło to zdjęcie. dziewczyny ja już nie wierzetym testom. jak robie zeza to jest kreska :) a jak spojrzę normalnie to tylko jakaś plama.

    już 6-letnia mama :)
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm kurczę, ja tam coś widzę, ciężko stwierdzić czy to kreska, czy jakaś plamka, ale coś bankowo jest :D

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • MamaiNarzeczona Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się wydaje, że to przebarwienia. No nic, czekam do @. dziwnie, bo wczoraj miałam typowe bóle menstruacyjne i miałam wrażenie ze (cieknę), ale nic nie było a dziś wszystko ustało. nawet brzuch nie boli. ta niepewność mnie dobije :) ale nie będę już miałczeć, czas pokaże. A wam dziękuje za wsparcie i cierpliwość :* :) dam wam znać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 10:04

    już 6-letnia mama :)
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaiNarzeczona wrote:
    https://zapodaj.net/63faf4ea38b8d.jpg.html może ten link się uda
    Coś tam widać,niemiauczysz-to normalne.Powtorz test rano jeżeli @ nie przyjdzie.Ja sama robiłam dziś test ale nic,zresztą co by się spodziewać,w 10 dpo.Paranoicznie szukałam 2 kreski,zresztą nietrace nadzieji,po pierwsze test czułość 25 po drugie może za wcześnie.Wiara czyni cuda.Nietrac nadzieji.

    ckai9n73kv974yz0.png
  • MamaiNarzeczona Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Coś tam widać,niemiauczysz-to normalne.Powtorz test rano jeżeli @ nie przyjdzie.Ja sama robiłam dziś test ale nic,zresztą co by się spodziewać,w 10 dpo.Paranoicznie szukałam 2 kreski,zresztą nietrace nadzieji,po pierwsze test czułość 25 po drugie może za wcześnie.Wiara czyni cuda.Nietrac nadzieji.
    to ja już mam 30 dc i jeszcze resztki nadziei sie tlą. Ty zdecydowanie powinnaś mieć jeszcze nadzieję. :)

    już 6-letnia mama :)
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Ja Wam powiem, że straciłam nadzieje. Juz nie wierzę, że się nam uda. Mam ochotę odpuścić i dać sobie spokój z tym wszystkim. Właśnie teraz kiedy chce zaryzykować to nam nie wychodzi :( coś okropnego :(

    Nawet sie nie waz tak myslec!!
    Moja ciaza niestety zakonczyla sie w 5tygodniu. Tak jak Ty mam juz 2 dzieci i 2 poprzednie ciaze przebiegaly super.
    Takze co nam szkodzi poprobowac? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 11:21

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 20 lipca 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem 3 miesiace po ciazy biochemicznej. tez z 5tc . ehh no rece opadaja. ja nie wiem czy to wiek czy jak... ze sie nie udaje.
    w poprzednich dwoch wychodzilo nam blyskawicznie

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • misia6684 Koleżanka
    Postów: 64 9

    Wysłany: 20 lipca 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) staramy się już od maja ubiegłego roku. W tym cyklu niestety nie miałam jak sprawdzić owulacji, ale najczęściej jest ona 16/17 dnia. Przytualalismy się w tym cyklu bardzo często wiec mysle, ze się wstrzelilismu. Dzisiaj jest 7dpo teoretycznie wiec czekam, ale jakbym mogła to już bym robiła test.

    3jgxyx8dbuwo9swm.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 20 lipca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia mi dodatni wyszedl 9dpo wiec jeszcze chwila :). Robilam ten superczuly pinktest. Powodzenia!

    Channah rozumiem Cie doskonale. Tez bylam conajmniej zaskoczona, ze ta ciaza tak sie skonczyla. Moze wiek, moze przypadek, nie wiem. A duzo serduszek masz na wykresie? Moze tutaj trzeba popracowac? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 13:54

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 20 lipca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha. ja wlasnie wspolczuje mojemu mozowi. bo jak go bzykne to przez kilka kolejnych miesiecy bedzie mial mnie dosc. dzisiaj dopiero 8 dc wiec jeszcze chwila.
    zamowilam sobie plastry na wzrost libido. a noz widelec sie mi bedzie bardziej chcialo hahaha

    f2w3rjjg58quuhcd.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ