X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie lipcowe testowanie 2015 :)
Odpowiedz

lipcowe testowanie 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • monia_em Autorytet
    Postów: 306 109

    Wysłany: 29 lipca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Powtorzyłam dzis bete - w poniedziałek 63.2 dziś 154.4 :)

    sIcRp2.png
    QEBMp2.png
  • Olye Koleżanka
    Postów: 65 4

    Wysłany: 29 lipca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia_em wrote:
    Hej :) Powtorzyłam dzis bete - w poniedziałek 63.2 dziś 154.4 :)


    Gratulacje!

    monia_em lubi tę wiadomość

    <3 <3
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 29 lipca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia_em ogromne gratulacje !!!!

    ja mam jakieś zle przeczucia, coś mi mówi ,że to jakaś torbiel podwyzszyła mi hcg , owszem czuję się 'ciążowo' bo piersi i sutków to nie umiem nawet dotknać ale no tak mi sie wydaje, bo ja zawsze mam pod górkę :( i już nie raz miałam kreseczki i dupa blada z tego wyszła eh ryczeć mi sie chce

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 lipca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i u mnie lipa , tak jak sądziłam beta 0,367 , nie mam pojęcia skąd te blade testy, pewnie jakas torbiel i tyle , ryczec mi sie chce

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na dodatek pojawił sie śluz z niteczkami krwi :( a dzisiajszy rany test dalej z blada kreską wiec zgłupiec mozna

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 30 lipca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    współczuje kochana :( sciskam mocno :* u mnie beta ujemna 14dpo eh następny cykl bedzie napewno lepszy :)

    [img][/img]
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 30 lipca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienie ustało, ja juz zgłupiałam, jest możliwe że dopiero dochodzi do zagniezdzenia? stad nitki krwi i beta lewdo podniesionA?

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 30 lipca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14dpo chyba mało prawdopodobne chociaż nie jestem lekarzem więc pewnosci nie ma, u mnie w labie podają wynik bety ujemny jako ponizej 1,2 a widzę że u Ciebie nawet 0,3

    [img][/img]
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 31 lipca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test zrobiony rano, kreska ciemniejsza , no to ja juz nic nie rozumiem

  • monia_em Autorytet
    Postów: 306 109

    Wysłany: 31 lipca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz może bete w poniedziałek?

    sIcRp2.png
    QEBMp2.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ