X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam powiem że jakoś nie ciągnie mnie do kupienia testu nawet, chciałabym już wiedzieć czy tak czy nie, ale jakoś tego nie czuję w tym cyklu :( może dlatego że wiem że jeszcze 6 dni i może za 4 dni już zacznę świrować na maxa :(

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na moim suwaczku nawet bocian się nie chce przesuwać coś do przodu ;p

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:41

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja kupiłam i teraz zostałam z dwoma testami, które będą mnie kusić w przyszłym cyklu.
    Przecież ten bocian już jest z przodu ;)

    Dziewczyny to ja teraz proponuję po szklaneczce wody, wasze zdrowie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja w tym cyklu mam tak jak TY, nawet jest mi to już obojętne, przestałam doszukiwac się objawów, co ma być to będzie :)

    Martika zdrówko :) Twoje też! :)

    martika lubi tę wiadomość

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    kurcze ja też mam problem z tym piciem wody, lubię, ale nie pamiętam aby regularnie się nawadniać, jakoś nie czuję potrzeby
    w pierwszych 2 tygodniach cyklu jeszcze jakos się pilnowałam a teraz masakra, dopiero wieczorem nagle zaczyna mi się chcieć pić :)

    Myszko poczekaj, bo szkoda teraz tracić test :) a za kilka dni już na pewno wyjdzie pozytywny :)

    Czy będzie pozytywny to nie wiem....

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Jejciu z tą wodą to ja mam straszne problemy, dziewczyny ja nawet pół litra napojów nie wypijam dziennie...masakra, jakoś nie pamiętam, już wszystkiego próbowałam, łącznie ze znakowaniem butelek i rozpisywaniem godzin.

    Dzięki Zetka, w takim razie startuję z siemieniem.

    Nusia za wcześnie u Ciebie na bóle ba miesiączkę.

    Dziewczyny, tak sobie pomyślałam, że cudownie byłoby móc zrobić mężowi prezent na 6go grudnia w postaci pozytywnego testu, eh jakby się udało..:D


    Też tak mam. Dlatego teraz robię tak, że szklanka kawy i do tego obok kubek woda. Jestem obstawiona kubkami w pracy.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w szufladzie zapasów - 7 testów :) czekają na grudzień :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja kiedyś też nie lubiłam pic wody chociaż siostra mnie do tego zmuszała niemalże wtedy też wpadła na pomysł żeby zrobić soki np z malin i dolewala mi ich do wody żeby polepszyć jej smak i potrafiłam wypija jej nawet 2 i pół litra na dzień tak mi wpadło w nawyk to picie ,że hej i wiecie co soki się skończyły a ja wodę jak piłam tak pije czasami z miodem albo z cytryna jak mam dość zwykłej wody i jest super zawsze znajdzie się jakiś sposób żeby przyzwyczaić organizm☺ nie wolno tylko nastawiać się negatywnie ☺

    Morwa, mój mąż nawet się nie pyta czy chce pić, tylko mi przynosi, tyle, że go całymi dniami nie ma, ale super, że Cie siostra nauczyła pić. Najgorzej zacząć, a jak wejdzie w nawyk to leci.

    To ja proponuje co byśmy sobie nawzajem tu przypominały i co jakiś czas jakąś szklaneczkę chlusnęły ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doczytałam i połowe zapomnialam ....;)

    Martika bardzo się ciesze ze z maleńkim Twoim przyjaciółki jest już dobrze :* tak się cieszę.

    Madlene podobno testy owu niektórym nie wychodzą, co nie onacza ze nie mają owulki. Moze po prostu taj jest i u Ciebie. Ja robię od zeszłego cyklu, tylko że te moje sa elektroniczne i o tyle łatwiej, że nie musze porównywac kresek. A kiedy powinnas miec statystycznie owulację w tym cyklu?


    aaaa...ok, już wiem, w niedzielę powinnaś mieć przy 30 dniowym cyklu. To albo cykl się wydłużył, albo testy nie działają u Ciebie....

    ja też nie lubie pić wody, ale zmuszam się. W pracy wypijamu butelkę 1,5 litra, do tego w domu piję białą herbate i jeszcze wodę. zauważyłam mega poprawe w śluzie. Nie wiem, czy od tej wody, czy od wiesiołka, grunt że działa. Polecam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 15:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja z wodą mam problem, że jak już ją piję to potem non stop sikam... prawie jakbym wlewała ją od razu do kibelka ;-)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Chica musisz pić mało, a często, bo w ogóle nie można dużo na raz, bo właśnie przeleci i się organizm nie nawodni.

    Triss :*

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poooszło! Zaczęłam nowy cykl, oficjalnie witam się w listopadzie ;)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Poooszło! Zaczęłam nowy cykl, oficjalnie witam się w listopadzie ;)


    ech.... listopad jest NASZ !!!!!!!!! i nie może być inaczej

    Nusia lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No po prostu nie wypuszczę tego listopada, nie ma bata, chce mieć prezent na mikołajki dla męża. Powiem Wam dziewczyny, że jesteście niesamowite, to mój pierwszy nieudany cykl przy którym nie uroniłam ani jednej łzy wręcz mam jakiś dobry humor :p Dziękuję :*

    triss, Chica Mala, Morwa, Madlene84, Kotowa lubią tę wiadomość

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 15:41

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka czasami brak objawów to też objaw ;)
    w weekend czeka nas wielkie testowanie :) testujesz TY, ja, pewnie Ania i She Wolf :) ktoś jeszcze?? :)

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Juwelka czasami brak objawów to też objaw ;)
    w weekend czeka nas wielkie testowanie :) testujesz TY, ja, pewnie Ania i She Wolf :) ktoś jeszcze?? :)
    oj będzie się działo :D

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 15:42

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    No po prostu nie wypuszczę tego listopada, nie ma bata, chce mieć prezent na mikołajki dla męża. Powiem Wam dziewczyny, że jesteście niesamowite, to mój pierwszy nieudany cykl przy którym nie uroniłam ani jednej łzy wręcz mam jakiś dobry humor :p Dziękuję :*

    Ja też odpuściłam z nerwami, tzn 2 dni mi się udaje :) Zobaczymy jak będzie dalej :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ