X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Juwelka obyś już nie musiała więcej czekać na ovu :) ja póki co nie mam w domu nic, kupię dopiero w piątek żeby wcześniej mnie nie kusiło

    Storczyk oj tak, będzie się działo, ale oby pozytywnie :) którejś z nas musi się udać! nie ma innej możliwości :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Poooszło! Zaczęłam nowy cykl, oficjalnie witam się w listopadzie ;)

    Martika to już oficjalnie trzymam kciuki za listopad :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    To Chica musisz pić mało, a często, bo w ogóle nie można dużo na raz, bo właśnie przeleci i się organizm nie nawodni.

    Triss :*

    Ja piję często, ale to i tak nie pomaga właśnie... do dużo na raz to już bym się w ogóle nie zmusiła :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Juwelka czasami brak objawów to też objaw ;)
    w weekend czeka nas wielkie testowanie :) testujesz TY, ja, pewnie Ania i She Wolf :) ktoś jeszcze?? :)

    Ja w piątek rano, bo wieczorem ruszamy w podróż... ale jak nie będzie nic na teście, to zabieram jeden na weekend :-D

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w weekend jak nie dostanę @ to testuję na 100% to znaczy wiecie pewnie coś mi strzeli i zrobię to wcześniej...

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:41

    martika, Chica Mala, Nusia lubią tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w weekend też testuje jak nie dostane @ :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się ruszyłam upiec bułki żytnie, ale dziś większość dnia walczyłam z ogarniającą mnie sennością. Wstawałam, robiłam coś i zaraz drzemka... i proces od nowa... dramat jakiś :-)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, ja ocet jabłkowy próbowałam zrobić dwa razy i mi się dwa razy zepsuł.

    Dużo Was jakoś testujących to chyba jeszcze październikowe starania były, co Wy w listopadzie robicie :P Zaciskam kciuki :)

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oficjalnie witam się i ja w listopadzie:)

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firanki przykro mi, ale zaczynamy razem :D Może walniesz ze mną piwko wieczorkiem na dobry, optymistyczny początek? :D
    Jak długie masz cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika wyrzucasz nas stąd? hehe

    A ja właśnie posprzątałam łazienkę, wszystko wypucowane, odkurzone, śmieci wyniesione i czekam na męża :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Nusia będzie się widzę jakiś romantyczny wieczór w tej łazience dzisiaj odbywał, muszę i ja przez okres cały dom wypucować, wannę, pralkę, stoły, lady, łóżka :D
    Zacznę od jutra, bo dzisiaj boli mnie brzuch :P

    Nie to żebym wyrzucała, tylko nie wiem gdzie sie Wam tak spieszy do nowego miesiąca. Toż Wy jeszcze lipcówki będziecie.

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 3 listopada 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Martika,
    od poronienia różnie,ale bez strasznych rozbieżności. 29-33 dni.
    Ten miał 25, ale gin kazał mi odstawić dupka w 8 dniu bo myślałam, że cycki mi eksplodują (moim zdaniem, to nie to, bo bolały mnie już od 10dc, no ale nic...)
    Od jutra biorę pierwszy raz CLO, a w piątek 14tego idę na monitoring.
    Piwa nie lubię, ale moje wino już się do mnie uśmiecha :)

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika nam się absolutnie nie spieszy do nowego miesiąca, a tym bardziej do nowego cyklu :) jak sama nazwa mówi: listopad należy do nas, a więc wszystkie będziemy mieć w listopadzie II kreseczki na teście hehe

    romantyczny wieczór to nie wiem czy będzie, bo przez ostatnie dni jestem trochę nieznośna dla męża haha i się wkurza że nie dam się dotknąć, ale widocznie już pojawiają mi się humorki przed @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie rozkręca się @, wiec zaczynam nowy cykl, od jutra CLO, mam nadzieję, że tym razem poskutkuje :)

    trzymam kciuki za was :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie więc dzisiaj luz i relaks, co by się dobrze nastawić na cały cykl i na mikołajki piękny prezent będziemy miały ;)

    CLO jest tylko na receptę prawda?

    Cigaretta lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta i Ty z nami i Ty z CLO. To może i do drinkowania się dzisiaj przyłączysz? :D Nie ma to jak umawiać się na picie w wątkach staraczkowych :P

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 listopada 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że się przyłącze, mam resztę czerwonego winka od wczoraj :D tylko czekam, aż mąż wróci z pracy.
    Pewnie od razu zauważy ,że @ przyszła jak zobaczy moją minę :p

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ