X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 14 listopada 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nadrobiłam wasze wpisy z weekendu, nowym zakreskowanym gratuluje, u mnie niestety już w piątek na wieczór pojawiło się plamienie, w sobotę tez a wczoraj @ rozkręcił się na całego, wiec @ przyszedł 2 dni wczesnej niż zakładał to OF, także niestety przenoszę się na wątek grudniowy ale oczywiście w tym też będę na bieżąco, trzymam kciuki

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 14 listopada 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Witam sie poniedziałkowo. U mnie życiowe zawirowanie.
    Ciązy nadal brak. Za to coraz mniej mam parcie na kolejne dziecko... im dalej tym coraz mniejsze checi.
    Mam nadzieje ,że chociaz Wam sie uda :)

    Doskonale cię rozumiem :* ale i nam się w końcu uda !

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 14 listopada 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolina Picolina wrote:
    Hopeless - robiłam test i nie jestem pewna :/ myślę że widzę słabiutką drugą kreskę ale może oczy mi robią figla :/ powtorze test może za 3 dni :/ okresu brak jak nigdy przedtem :/
    Wrzuć fotę :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolina Picolina - wrzuc fotę!

    U mnie dzisiaj 12dpo, temp ciut w dół, i dzisiaj znowu miiiiikro cień - na facelle tym razem.. juz zglupialam. Cienie dalej są mikro, raz są, raz ich nie ma.
    Dlatego poszlam na betę. Wyniki ok 16, bedzie jasnosc.

    Dla rozluźnienia, poogladam sobie pozytywne testy facelle :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 09:31

    malka lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym tygodniu testują:

    16.11 - Malka, Natka, nowa.mysza, bertha
    17.11 - bebel_2016
    18.11 - Izolda90 beta?
    19.11 - zubii
    20.11 - MavisDracula

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Paolina Picolina - wrzuc fotę!

    U mnie dzisiaj 12dpo, temp ciut w dół, i dzisiaj znowu miiiiikro cień - na facelle tym razem.. juz zglupialam. Cienie dalej są mikro, raz są, raz ich nie ma.
    Dlatego poszlam na betę. Wyniki ok 16, bedzie jasnosc.

    Dla rozluźnienia, poogladam sobie pozytywne testy facelle :D
    Bertha koniecznie daj znać jak odbierzesz wynik. Trzymam mocno kciuki za Ciebie! :) ja wczoraj zamiast spać oglądałam po raz kolejny zdjęcia wykresów haha ;D

    bertha, *Natka* lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Bertha koniecznie daj znać jak odbierzesz wynik. Trzymam mocno kciuki za Ciebie! :) ja wczoraj zamiast spać oglądałam po raz kolejny zdjęcia wykresów haha ;D


    skąd ja to znam :D I nie rozumiem tego, jaki to może mieć wpływ na nasze życie :P to jest straszne !

    A tak w ogóle to cześć dziewczyny :) Życzę Wam udanego bardzo POZYTYWNEGO tygodnia ! :D Ja oczywiście miałam oficjalnie testować dopiero 24.11, ale nie wytrzymam i pierwszy test zrobię 10 dpo czyli 20 listopada. Oby przeżyć jakoś te 6 dni :) Ja zmykam po kawkę i siadam z książkami, bo za 3 dni mam egzamin a nic nie umiem...

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj kolejny test negatyw :/ 12dpo także chyba już nie ma szans. Tempka lekko w dół. I do tego przeziębienie się rozkręca. Nos mam tak zatkany, że masakra! Ale poza tym to nic mi nie jest. Na szczęście gardło przestało boleć.

    Bertha daj znać koniecznie jaki wynik! Trzymam kciuki!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A ja dzisiaj kolejny test negatyw :/ 12dpo także chyba już nie ma szans. Tempka lekko w dół. I do tego przeziębienie się rozkręca. Nos mam tak zatkany, że masakra! Ale poza tym to nic mi nie jest. Na szczęście gardło przestało boleć.

    Bertha daj znać koniecznie jaki wynik! Trzymam kciuki!


    ehhh, może jeszcze za wcześnie a spadek będzie jednodnowy ? Tempkę i tak masz podwyższoną więc taki spadek to nie spadek, przeziębienie też może Ci zaburzać obraz, więc jeszcze nic straconego Malka :) Ja nie mogę się ogarnąć !!! przez te starania i schizowania wszystko zawalę o.o nie mam ochoty nawet uczyć się do naprawę bardzo ważnego egzaminu, jak zawalę, to będzie wstyd w pracy, a jak nie będzie II kreski to już w ogole ;p W tym miesiącu się nappraaawdę staraliśmy, więc jestem pełna nadzieji. Jak się nie uda to już nie wiem co trzeba zrobić, żeby zaskoczyło. Chyba będę się wieszała na trzepaku jak nietoperz po :p
    niedość że poprawka z egzaminu to i ze starań. Brrrrrr! Stara już chyba jestem, nie potrafię nic sobie wbić do głowy. Pomocy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Hopeless- chciałam zrobić fotki ale nie mogę złapać tego w kadrze :( a może mi już odbija :( za pare dni znowu będę testować :/ zaczynam myśleć że to chyba niemożliwe :( żeby.... coś tam zaiskrzyło :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolina Picolina wrote:
    -Hopeless- chciałam zrobić fotki ale nie mogę złapać tego w kadrze :( a może mi już odbija :( za pare dni znowu będę testować :/ zaczynam myśleć że to chyba niemożliwe :( żeby.... coś tam zaiskrzyło :(


    Zajmij się czymś przyjemnym teraz, i nie tykaj testów, zrobisz jutro to się wyjaśni :)
    Tylu smutnych minek w jednej wiadomości to za dużo !! Uśmiech poproszę, będzie dobrze ;)

    Kurczee dziewczyny, wiecie ile my dni marnujemy na te głupstwa, na to forum, na oglądanie wykresów, testów? zamartwianie się czy wyszło itd. a tu życie leci ! Hallooooooooo, nie dajmy się zwariować. Wierzę, że na każdą z nas przyjdzie czas, i tego musimy się trzymać. A teraz przede wszystkich trzeba zająć się życiem :)
    Wyśpijcie się póki możecie, bo później będziecie za tym tęskniły :P

    Oczywiście nie zrozumcie mnie źle, wiem że każdej z nas zależy, ale nie róbmy z tego jedynego sensu życia i nie żyjmy od jednego pomiaru teperatury do drugiego i od jednego testu do drugiego. Mam nadzieję, że ogarniacie! Trzeba zdrowo do tego podejść, z umiarem. Po dwóch miesiącach spędzonych tutaj do takiego wniosku dochodzę. Możecie się nie zgodzić, pewnie. Ale tych miesięcy Wam nikt później nie odda i nie zwróci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 10:51

    zubii, malka, MavisDracula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłabym na betę ale to raczej tu gdzie mieszkam jest od tak niemożliwe :/ jak do końca tego tygodnia nie dostanę @ to rejestruję się do lekarza to wtedy lekarz zrobi mi badanie krwi na miejscu i odrazu usg dopochwowo , poczekam jeszcze bo myślę już że mam schizę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -izape92-
    Dzięki! Jesteś super ! :) chyba masz rację :) może nawet przez ten czas odłożę telefon od ręki hihihi :) i w końcu uda mi się coś w domu zrobić :D w końcu święta idą ! :D Buziaki dziewczyny !

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    W tym tygodniu testują:

    16.11 - Malka, Natka, nowa.mysza, bertha
    17.11 - bebel_2016
    18.11 - Izolda90 beta?
    19.11 - zubii
    20.11 - MavisDracula

    Ją jednak 19 nie testuje :( czekam na skok i wtedy będzie nowa data znowu cykl się rozjechał bo już w sobotę powinnam mieć owu a tu dopiero szyjka wysoko i otwartą.

    Trzymam kciuki za bete

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 10:57

    bertha lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolina Picolina wrote:
    Poszłabym na betę ale to raczej tu gdzie mieszkam jest od tak niemożliwe :/ jak do końca tego tygodnia nie dostanę @ to rejestruję się do lekarza to wtedy lekarz zrobi mi badanie krwi na miejscu i odrazu usg dopochwowo , poczekam jeszcze bo myślę już że mam schizę :)


    Wiem, że czekanie do łatwych nie należy, ale można coś z tym czasem zrobić pożytecznego :) Ja od przyszłego tygodnia zabieram się ostro za pracę, bo zbliża sie taki czas, że muszę mocno się spiąć i pozałatwiać dużo spraw, żeby w grudniu móc z mężem wybrać się na kilkudniowy wymarzony urlop w Zakopcu, a potem duże zakupy do mieszkania, bo lada dzień się będziemy powoli pakować do wyprowadzki :) Poza tym siostra ma operację, więc też chciałabym poświęcić jej trochę wolnego czasu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolina Picolina wrote:
    -izape92-
    Dzięki! Jesteś super ! :) chyba masz rację :) może nawet przez ten czas odłożę telefon od ręki hihihi :) i w końcu uda mi się coś w domu zrobić :D w końcu święta idą ! :D Buziaki dziewczyny !


    Ja już w tym cyklu doprowadziłam się do takiego stanu, że robiłam testy owulacyjne w pracy, no i stwierdziłam że to już za dużo. Na 100 %mam rację, bo to jest najprawdziwsza prawda. Życie jest krótkie i trzeba szukać powodów do radości, a nie szukać problemów i zmartwień tam gdzie ich nie ma.
    Dzisiaj od rana mam jakiegoś pozytywnego kopa :D chociaż za 3 dni mina mi zrzednie. Idę się uczyć i wyłączam ruter :P

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    ehhh, może jeszcze za wcześnie a spadek będzie jednodnowy ? Tempkę i tak masz podwyższoną więc taki spadek to nie spadek, przeziębienie też może Ci zaburzać obraz, więc jeszcze nic straconego Malka :) Ja nie mogę się ogarnąć !!! przez te starania i schizowania wszystko zawalę o.o nie mam ochoty nawet uczyć się do naprawę bardzo ważnego egzaminu, jak zawalę, to będzie wstyd w pracy, a jak nie będzie II kreski to już w ogole ;p W tym miesiącu się nappraaawdę staraliśmy, więc jestem pełna nadzieji. Jak się nie uda to już nie wiem co trzeba zrobić, żeby zaskoczyło. Chyba będę się wieszała na trzepaku jak nietoperz po :p
    niedość że poprawka z egzaminu to i ze starań. Brrrrrr! Stara już chyba jestem, nie potrafię nic sobie wbić do głowy. Pomocy...

    Niby tak, ale jakoś straciłam nadzieję. Przynajmniej chwilowo ;) też w tym miesiącu napraaawdę się staraliśmy.

    Dasz radę z tym egzaminem! Wiem jak to jest, też powinnam się uczyć. co prawda do egzaminu mam jeszcze rok, ale jest tego tyle, że nie wiem jak ja to ogarnę. a oczywiście jeszcze nic nie robię w tym kierunku, bo nie daje rady się zmobilizować.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem zamiast wyjątkowo się starać, zrobiliśmy to co robiliśmy jak zaszłam w pierwszą ciążę- postanowiliśmy spać nago :D co prawda tym razem chyba efektu z tego nie będzie takiego jak 6 lat temu, ale przynajmniej fajna zabawa była hehe ;) polecam Wam dziewczyny!

    Izape91 lubi tę wiadomość

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela - dobrze dziewczyna mowi!:) kaha - z nami śpi pies i wchodzi pod kołdrę do nóg, wiec nie wyobrażam sobie przy nim nago spac:p

    *Natka* lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Izabela - dobrze dziewczyna mowi!:) kaha - z nami śpi pies i wchodzi pod kołdrę do nóg, wiec nie wyobrażam sobie przy nim nago spac:p
    No tak... w takiej sytuacji też bym tego nie robiła ;)

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ