X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    My z mężem zamiast wyjątkowo się starać, zrobiliśmy to co robiliśmy jak zaszłam w pierwszą ciążę- postanowiliśmy spać nago :D co prawda tym razem chyba efektu z tego nie będzie takiego jak 6 lat temu, ale przynajmniej fajna zabawa była hehe ;) polecam Wam dziewczyny!

    Hehe no u nas by mogło być nieciekawie bo czasem nam syn w nocy do łóżka wchodzi i jeszcze by urwał tacie co nieco więc nie skorzystamy:-P

    *Natka* lubi tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Izabela - dobrze dziewczyna mowi!:) kaha - z nami śpi pies i wchodzi pod kołdrę do nóg, wiec nie wyobrażam sobie przy nim nago spac:p

    A z nami kot :)

    *Natka*, Ptysia lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wiele wiele większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest wtedy gdy kochamy się rano, rano, rano!!! Do dziela!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu ile Wy macie towarzystwa w łóżku :D My z mężem mocno pilnujemy miejsca i czasu tylko "naszego". Córeczki do łóżka nie wpuszczamy od jakiś 2 lat- jak jej się coś przyśni to przychodzi się przytulić i wraca do siebie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    O wiele wiele większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest wtedy gdy kochamy się rano, rano, rano!!! Do dziela!
    Nie pocieszyłaś mnie, ja rano zazwyczaj nie mam ochoty, mąż tym bardziej, bo ma mnóstwo stresu w pracy i zamiast myśleć o <3 zbiera się w stresie do biura :( Chyba, że trafia się owu w czasie weekendu.. :)

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dziś mój 23 dc. Cykl na clo i duphastonie, którego ostatnia tabletka wypada w środę. Zrobiłam dzisiaj test. Nova test i wyszedł blaaaaddddooooo pozytywny. Kupiłam 2 bobotest i negatyw. Tak bardzo chce wierzyć że się udało.

    Brychta
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My śpimy sami córka nie chce z nami spać tak sie nauczyła że ma swoje łóżko i jej tam najwygodniej. Nie powiem bo chętnie bym się do niej przytuliła gdy tz ma nocki ale ona nie chce więc z jednej strony super ale z drugiej troszkę szkoda...jeżeli uda się z drugim to przez pierwsze 3 miesiące chce żeby z nami spało.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas trzy koty w łóżku śpią, ale to mojemu M nie przeszkadza w spaniu nago. Ja bym nie dała rady, majtki i koszulka muszą być. :P Kiedyś jeszcze w skarpetach spałam, ale jakoś z tego chyba "wyrosłam".

    Co do cyklowych spraw, to u mnie żadnych objawów czegokolwiek póki co, nawet na pryszcze za bardzo nie mogę się zdawać, bo ostatnio mam cały cykl wysyp...

    Brychra, trzymam kciuki. <3

    kaha lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    O wiele wiele większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest wtedy gdy kochamy się rano, rano, rano!!! Do dziela!


    Ja swojego męża meczylam w tym cyklu z rana przed pracą, na początku zachwycony nie był, ale potem się przekonał:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Ja swojego męża meczylam w tym cyklu z rana przed pracą, na początku zachwycony nie był, ale potem się przekonał:p
    Oczywiście współżycie bez spinki :-) Więc nie ma bata żeby się nie udalo. Nie masz udostępnionego wykresu także nie zobacze jak tam się sprawy mają. :P

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    O wiele wiele większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest wtedy gdy kochamy się rano, rano, rano!!! Do dziela!

    U mnie w tym miesiącu dzień przed owu było rano a w dzień owu wieczorem. A chyba i tak nic z tego :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Nie pocieszyłaś mnie, ja rano zazwyczaj nie mam ochoty, mąż tym bardziej, bo ma mnóstwo stresu w pracy i zamiast myśleć o <3 zbiera się w stresie do biura :( Chyba, że trafia się owu w czasie weekendu.. :)
    To nie znaczy że jak bedzie serdkuszkowanie wieczorem to nie bedziesz miała dzidziusia. :D Masz piękną wysoka temperatur. :)

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Izabela - dobrze dziewczyna mowi!:) kaha - z nami śpi pies i wchodzi pod kołdrę do nóg, wiec nie wyobrażam sobie przy nim nago spac:p
    My też z naszą psiną śpimy;)

    5cs
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ciepłym futerkiem zimą zawsze lepiej. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • koniczynka001 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy faza lutealna jest zawsze stała? czy u danej kobiety będzie wynosiła zawsze tyle samo, czy może się wahać?

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile u Was w miastach kosztuje beta?

    5cs
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniczynka001 wrote:
    Dziewczyny czy faza lutealna jest zawsze stała? czy u danej kobiety będzie wynosiła zawsze tyle samo, czy może się wahać?

    Powinna być stała.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    U mnie w tym miesiącu dzień przed owu było rano a w dzień owu wieczorem. A chyba i tak nic z tego :/
    U nasz tak samo :-/ Gdyby bylo na odwrót, moim zdaniem byłoby lepiej ale jak mamy zajść w ciąże to i tak zajdziemy czy serduszkujemy tylko raz czy 3 razy dziennie.

    Kiedy testujecie? Ja chba wczoraj miałam owulacje takze do tego jeszcze daleko.

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Witajcie. Dziś mój 23 dc. Cykl na clo i duphastonie, którego ostatnia tabletka wypada w środę. Zrobiłam dzisiaj test. Nova test i wyszedł blaaaaddddooooo pozytywny. Kupiłam 2 bobotest i negatyw. Tak bardzo chce wierzyć że się udało.
    O, jest nadzieja!! wstaw zdjecie, ocenimy :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Natka* wrote:
    Dziewczyny ile u Was w miastach kosztuje beta?
    Wrocław, lab. Diagnostyka 28,50zł

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ