Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 99

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    My z mężem zamiast wyjątkowo się starać, zrobiliśmy to co robiliśmy jak zaszłam w pierwszą ciążę- postanowiliśmy spać nago :D co prawda tym razem chyba efektu z tego nie będzie takiego jak 6 lat temu, ale przynajmniej fajna zabawa była hehe ;) polecam Wam dziewczyny!

    Hehe no u nas by mogło być nieciekawie bo czasem nam syn w nocy do łóżka wchodzi i jeszcze by urwał tacie co nieco więc nie skorzystamy:-P

    *Natka* lubi tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Izabela - dobrze dziewczyna mowi!:) kaha - z nami śpi pies i wchodzi pod kołdrę do nóg, wiec nie wyobrażam sobie przy nim nago spac:p

    A z nami kot :)

    *Natka*, Ptysia lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wiele wiele większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest wtedy gdy kochamy się rano, rano, rano!!! Do dziela!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu ile Wy macie towarzystwa w łóżku :D My z mężem mocno pilnujemy miejsca i czasu tylko "naszego". Córeczki do łóżka nie wpuszczamy od jakiś 2 lat- jak jej się coś przyśni to przychodzi się przytulić i wraca do siebie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    O wiele wiele większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest wtedy gdy kochamy się rano, rano, rano!!! Do dziela!
    Nie pocieszyłaś mnie, ja rano zazwyczaj nie mam ochoty, mąż tym bardziej, bo ma mnóstwo stresu w pracy i zamiast myśleć o <3 zbiera się w stresie do biura :( Chyba, że trafia się owu w czasie weekendu.. :)

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dziś mój 23 dc. Cykl na clo i duphastonie, którego ostatnia tabletka wypada w środę. Zrobiłam dzisiaj test. Nova test i wyszedł blaaaaddddooooo pozytywny. Kupiłam 2 bobotest i negatyw. Tak bardzo chce wierzyć że się udało.

    Brychta
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My śpimy sami córka nie chce z nami spać tak sie nauczyła że ma swoje łóżko i jej tam najwygodniej. Nie powiem bo chętnie bym się do niej przytuliła gdy tz ma nocki ale ona nie chce więc z jednej strony super ale z drugiej troszkę szkoda...jeżeli uda się z drugim to przez pierwsze 3 miesiące chce żeby z nami spało.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas trzy koty w łóżku śpią, ale to mojemu M nie przeszkadza w spaniu nago. Ja bym nie dała rady, majtki i koszulka muszą być. :P Kiedyś jeszcze w skarpetach spałam, ale jakoś z tego chyba "wyrosłam".

    Co do cyklowych spraw, to u mnie żadnych objawów czegokolwiek póki co, nawet na pryszcze za bardzo nie mogę się zdawać, bo ostatnio mam cały cykl wysyp...

    Brychra, trzymam kciuki. <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    O wiele wiele większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest wtedy gdy kochamy się rano, rano, rano!!! Do dziela!


    Ja swojego męża meczylam w tym cyklu z rana przed pracą, na początku zachwycony nie był, ale potem się przekonał:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Ja swojego męża meczylam w tym cyklu z rana przed pracą, na początku zachwycony nie był, ale potem się przekonał:p
    Oczywiście współżycie bez spinki :-) Więc nie ma bata żeby się nie udalo. Nie masz udostępnionego wykresu także nie zobacze jak tam się sprawy mają. :P

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    O wiele wiele większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest wtedy gdy kochamy się rano, rano, rano!!! Do dziela!

    U mnie w tym miesiącu dzień przed owu było rano a w dzień owu wieczorem. A chyba i tak nic z tego :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Nie pocieszyłaś mnie, ja rano zazwyczaj nie mam ochoty, mąż tym bardziej, bo ma mnóstwo stresu w pracy i zamiast myśleć o <3 zbiera się w stresie do biura :( Chyba, że trafia się owu w czasie weekendu.. :)
    To nie znaczy że jak bedzie serdkuszkowanie wieczorem to nie bedziesz miała dzidziusia. :D Masz piękną wysoka temperatur. :)

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Izabela - dobrze dziewczyna mowi!:) kaha - z nami śpi pies i wchodzi pod kołdrę do nóg, wiec nie wyobrażam sobie przy nim nago spac:p
    My też z naszą psiną śpimy;)

    5cs
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ciepłym futerkiem zimą zawsze lepiej. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • koniczynka001 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy faza lutealna jest zawsze stała? czy u danej kobiety będzie wynosiła zawsze tyle samo, czy może się wahać?

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile u Was w miastach kosztuje beta?

    5cs
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniczynka001 wrote:
    Dziewczyny czy faza lutealna jest zawsze stała? czy u danej kobiety będzie wynosiła zawsze tyle samo, czy może się wahać?

    Powinna być stała.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    U mnie w tym miesiącu dzień przed owu było rano a w dzień owu wieczorem. A chyba i tak nic z tego :/
    U nasz tak samo :-/ Gdyby bylo na odwrót, moim zdaniem byłoby lepiej ale jak mamy zajść w ciąże to i tak zajdziemy czy serduszkujemy tylko raz czy 3 razy dziennie.

    Kiedy testujecie? Ja chba wczoraj miałam owulacje takze do tego jeszcze daleko.

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Witajcie. Dziś mój 23 dc. Cykl na clo i duphastonie, którego ostatnia tabletka wypada w środę. Zrobiłam dzisiaj test. Nova test i wyszedł blaaaaddddooooo pozytywny. Kupiłam 2 bobotest i negatyw. Tak bardzo chce wierzyć że się udało.
    O, jest nadzieja!! wstaw zdjecie, ocenimy :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 listopada 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Natka* wrote:
    Dziewczyny ile u Was w miastach kosztuje beta?
    Wrocław, lab. Diagnostyka 28,50zł

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ